Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  S využitím psacího stroje to byl moc dobrý nápad. Perfektně to totiž dolaďovalo atmosféru a vlastně si tak člověk mohl udělat představu za co tam ti lidé byli, i když stejně všichni měli v papírech špionáž a vlastizradu. Při záběru na nápis "Prací ke svobodě" mě mrazilo v zádech, protože jsem si vzpomněla na nacistické lágry. Ty na svých branách měly napsané úplně to samé. Těžko říct, ve kterých to bylo horší. Schmitzer byl vynikající.(10.2.2012)

 • Vojcl
  ****

  Přišlo mi to trochu jako pokračování seriálu Zdivočelá země.. Realistický pohled na "život" v komunistickém lágru bez přetvářky.. Dobře natočené i zahrané.. Tahle poloha Bočanovi sedí!!!(8.1.2006)

 • Faidra
  ****

  A odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme našim viníkům... Vězeň s ironickým příjmením Svoboda a tváří Jiřího Schmitzera se na vlastní kůži přesvědčuje, jak chutná bezmoc a prach země a podzemí komunistického lágru. Někdejší vrchní bachař s neméně ironickým příjmením Dobrý dostává ochutnat vlastní medicíny, když se rozmarné kolo dějin zase jednou pootočí a potopí ty, kteří se ještě včera rozhlíželi z jeho vršku. A oba okoušejí zmíněný novozákonní citát ze všech úhlů. Přes některé formální nedostatky není Bumerang obyčejným zahnutým klackem, ale hříčkou, jež se i poněkolikáté dokáže vrátit a udeřit diváka do hlavy plnou silou. Mrzí mě jen, že je jedním z mála svého druhu a že když jej chci ocenit, musím tak činit prostřednictvím pěticípých rudých hvězd.(11.12.2007)

 • Terva
  ****

  V komparsu hraju já a můj táta. Byl jsem pár dní u natáčení. Z herci byla sranda, mimo kameru. Zvlášť Vladyka a Krampol to jsou čísla. Film na pět hvězd není, ale ty čtyři si zaslouží.(19.3.2009)

 • tuntavala
  *****

  Kdyz psi dostanou prikaz trhat, lehni si na zem.(18.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace