Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  *****

  Nedoceněný film! Jeden z nejlepších českých filmů co byl po revoluci natočen. Skvělý Jiří Schmitzer a Milan Šteindler.(17.11.2007)

 • claudel
  *****

  Jeden z nejlepších filmů devadesátých let a já jsem jej viděl až v roce 2015. Nicméně jsem si téměř jistý, že bych jej v roce 1996 nevnímal v tolika souvislostech jako nyní. Jiří Schmitzer předvádí životní výkon a obdržel svého nejzaslouženějšího Lva - scéna s propašovaným jídlem pro mě zůstane nezapomenutelnou. Zaujalo mě, že se ve filmu objeví několik vyloženě komediálních herců (Šteindler, Krampol, Vladyka) a film tím nijak neztrácí, právě naopak. A nemohu se nevyjádřit k hudební složce - Beethovenova 7. symfonie mi ještě teď zní v uších. Jen jsem ji filmově měl spojenou pouze se snímkem Ony, což je diametrálně odlišný film. Bravo, pane Bočane a pane Stránský.(4.4.2015)

 • Raven0
  ***

  Určitě důležitý film pro český národ a jeho svědomí. Jeho výpovědní hodnota je nepopiratelná... Přesto zpracování by si námět zasloužil přeci jen lepší. Nic to nemění na tom, že Jirka Schmitzer se pro tuto roli snad narodil.(21.9.2010)

 • gogos
  ****

  Hodně silný a atmosférický snímek a celou řadou vynikajících herců. Především Schmitzer, Dlouhý a Heřmánek se činili!(2.6.2011)

 • Vojcl
  ****

  Přišlo mi to trochu jako pokračování seriálu Zdivočelá země.. Realistický pohled na "život" v komunistickém lágru bez přetvářky.. Dobře natočené i zahrané.. Tahle poloha Bočanovi sedí!!!(8.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace