poster

Příští správná věc

 • USA

  Next Best Thing, The

 • Slovensko

  Správna vec

Komedie / Drama

USA, 2000, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petaspur
  **

  Abbie chce od života víc, než život se zábavným homosexuálem Robertem, který ji, v rámci precizně provedeného utěšování z rozchodu, přivedl do stavu zvaného JINÝ. Tento snímek má ambice v oblasti kombinace humoru se závažnými tématy, ale svým nevyváženým provedením postupně selhává na všech frontách.(25.1.2009)

 • Hoyt
  ***

  Kdyby v tomto filmu nehrála Madonna tak se na něj asi těžko podívám. Ostatní věci mě jenom odrazovaly. Počínaje příběhem, celkovými reakcemi na tento film a zjištěním, že Madonna neumí hrát. Nevím jestli je můj pohled až tak moc vůči ní zaujatý ale podle mého názoru to zvládla výborně, samozřejmě to nebyla role jako v Evitě ale i tak to podle mého zvládla na vysoké úrovni. Příběh také nebyl tak mdlý a bez emocí jak jsem si myslel ale i tak ve výsledku se to zdá jako zbytečný film ale já jsem rád, že jsem ho viděl už jen kvůli ní. Kvalitní 3*.(15.3.2013)

 • jhrasko
  odpad!

  ..ešte horšie než tematicky podobný The Object of my affection videný minulý týždeň. U pána Hytnera mi to je jedno, u pána Schlesingera, režiséra legendárnych vecí ako Polnočný kovboj a Maratónec, je to neodpustiteľné. Okrem soundtracku, ktorý je sám o sebe päťhviezdičkový, ide o paškvil, zhovadilosť a fatálne fiasko. Rozbolel ma z toho břich (a že sa doň toho zmestí) ! Fuj !(22.11.2009)

 • Terva
  **

  "Instruktorka jógy a homosexuál. Může to fungovat?" U mě ne.(5.1.2012)

 • MoiJe
  ***

  oba priam iritujuco dokonali. az sa zacne chovat nelogicky...(21.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace