Příští správná věc

Správna vec

Komedie / Drama

USA, 2000, 104 min

• LiVentura

Jedno je po této "relativní ptákovině" jasné, paní Madonna by neměla být před kamerou jako herečka, svou úlohu zde jednoznačně nezvládla, příliš tuhá, naučená, klasický neherec, v takovém případě musí být režisér mistrem, např.jako pan Passer či Forman, aby zvládl ono "neherectví" usměrnit a dát mu správné tempo a sílu.!!(4.1.2010)

• nash.

Průměrné drama s poněkud křečovitou Madonnou, občas lehce přehrávajícím sympaťákem Everettem a poněkud marnými pokusy natlačit se i do komedie. Přes několik světlých okamžiků a úsměvných momentů jsem jim moc nevěřil a stejně tak jsem se ani moc nebavil.(11.8.2011)

• Jeanne

Existují i mnohem horší filmy, co Madonna natočila, tenhle je jen průměrným romantickým dramatem z 90. let. Takže není až taková ztráta času strávit u něj večer - ale maximálně jeden!(5.1.2004)

• rikitiki

Inspirativní je tenhle film v tom, jak se umí skvěle prodat neherečka a nezpěvačka.(25.11.2009)

• petaspur

Abbie chce od života víc, než život se zábavným homosexuálem Robertem, který ji, v rámci precizně provedeného utěšování z rozchodu, přivedl do stavu zvaného JINÝ. Tento snímek má ambice v oblasti kombinace humoru se závažnými tématy, ale svým nevyváženým provedením postupně selhává na všech frontách.(25.1.2009)

• - Pracovní název filmu byl The Red Curtain. (contrastic)

• - Madonna k filmu nazpívala píseň Time Stood Still. Režisér ji potom přemluvil k nazpívání cover verze songu American Pie. I přes to hudbu songu Time Stood Still můžeme ve filmu slyšet. (Patw)

• - Madonna nosila při natáčení umělý zub, aby zakryla mezírku mezi svými vlastními předními zuby. (contrastic)