Příští správná věc

Správna vec

Komedie / Drama

USA, 2000, 104 min

• petaspur

Abbie chce od života víc, než život se zábavným homosexuálem Robertem, který ji, v rámci precizně provedeného utěšování z rozchodu, přivedl do stavu zvaného JINÝ. Tento snímek má ambice v oblasti kombinace humoru se závažnými tématy, ale svým nevyváženým provedením postupně selhává na všech frontách.(25.1.2009)

• AngelAngie

Poměrně nezajímavé .. všechno je strohé.(26.5.2008)

Je pravda, že jsem se na tenhle film díval v horečkách, ale hodně mě to pobavilo. Teda Rupert Everett nemá chybu a je tady po celý film.(19.12.2003)

• kingik

Moc pozitivně se to hodnotit nedá. Madonna hrát neumí, Rupert Everett je lepší a John Schlesinger natočil již povedenější kousky. Je to poměrně nudné a zdlouhavé a nikterak to v závěru nepřekvapí, protože závěr je natolik předvídatelný, že se s tím nedá nic dělat. Ani po režijní stránce to Schlesinger ničím neobohatil. Režíruje dost rutinně a nepřečíst si jeho jméno v titulkách nepoznal bych že to natočil právě on. Remake songu American Pie to celé spasil a pár dobrých momentů se rovněž najde, ale to na dobrý film nestačí. A na to že to byl poslední Schlesingerův film se příliš nevytáhl. Mé hodnocení: 40%(24.11.2009)

Nemám ráda romantiku. Nemám ráda Madonnu. Ptáte se "proč na to teda zíráš, ty náno?" Inu, mám ráda Ruperta Everetta. A venku tehdy pršelo.(5.7.2007)