Příští správná věc

Správna vec

Komedie / Drama

USA, 2000, 104 min

• AngelAngie

Poměrně nezajímavé .. všechno je strohé.(26.5.2008)

• LiVentura

Jedno je po této "relativní ptákovině" jasné, paní Madonna by neměla být před kamerou jako herečka, svou úlohu zde jednoznačně nezvládla, příliš tuhá, naučená, klasický neherec, v takovém případě musí být režisér mistrem, např.jako pan Passer či Forman, aby zvládl ono "neherectví" usměrnit a dát mu správné tempo a sílu.!!(4.1.2010)

Na to že v tom hraje Madonna to tak špatný není, i když mě docela překvapuje že se toho filmu ujal MARATONEC Schlesinger!(11.8.2002)

• jhrasko

..ešte horšie než tematicky podobný The Object of my affection videný minulý týždeň. U pána Hytnera mi to je jedno, u pána Schlesingera, režiséra legendárnych vecí ako Polnočný kovboj a Maratónec, je to neodpustiteľné. Okrem soundtracku, ktorý je sám o sebe päťhviezdičkový, ide o paškvil, zhovadilosť a fatálne fiasko. Rozbolel ma z toho břich (a že sa doň toho zmestí) ! Fuj !(22.11.2009)

• nash.

Průměrné drama s poněkud křečovitou Madonnou, občas lehce přehrávajícím sympaťákem Everettem a poněkud marnými pokusy natlačit se i do komedie. Přes několik světlých okamžiků a úsměvných momentů jsem jim moc nevěřil a stejně tak jsem se ani moc nebavil.(11.8.2011)