• Rosana
  odpad!

  Netuším, co to mělo být... Asi jsem to nepohopila... I ta Liškova hudba byla šílená(4.9.2009)

 • BoredSeal
  **

  Dobré herecké obsazení (lákavá nabídka Sováka a Němce jako záporáků ze Západu) a pár dalších klasiků plus hudební doprovod Zdeňka Lišky, který zachraňuje mnohé a dává filmu pocit dynamické děje a tempa, které film ve skutečnosti nemá. Pobavuje mě, že už v 70. letech filmy zdůrazňovaly vyčůranost Čechů. Dva a půl hvězdičky.(29.6.2010)

 • rikitiki
  *

  Uniformovaná československá policie přišla na všechno a každý mezinárodní lump na ně byl krátký. Jinak je tenhle film příšerný výtvor a i dobří herci tady hrají jak banda opilých ochotníků. Asi proto, že vlastně nemají co hrát. /30. 9. 11./(30.9.2011)

 • veronikav
  **

  Výborné herecké obsazení - ale jinak nic zvláštního :-((3.6.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Reinere, ty jsi zpychnul, ty jsi zpanštěl, ty jsi buržoust." Kapitalistický kasař domácího původu Reiner se vrátil do vlasti a dost ztěžka ustával své střety s realitou. Jeho nárazy na zparchantělé chování lidí vychovaných českou socialistickou realitou byly tím nejvtipnějším z celého filmu. A ještě taky hudební doprovod, zejména v podobě songu "Ó Velvary, kdepak jsou mé dolary?", v tomto případě leccos zachraňuje.(23.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace