• Segrestor

Tak nám zase omlátili o držku, jak jsme jako socialistická společnost plná hajzlů a jiných sviní, že to i protřelého bružousta z Anglie přivedlo do rozpaků. Moralistický nesmysl, který kdyby nevznikl, bylo by jen pro ty skvělé herce, kteří se v tom namočili, lepší. Jediné pozitivum filmu je, že z dnešního hlediska další důvod, proč se zaradovat, že ta blbá doba je pryč.(3.10.2011)

• Martin741

Uz moj oblubenec Elo Romancik tocil normalizacne debiliny. No a tu je dalsia normalizacna debilina v plnej polnej - tentokrat so Sovakom. 5 %(10.6.2014)

• zette

Strasne nudny a utahany film, ktery krome hercu a stylove hudbe Zdenka Lisky nema divaka cim oslovit. Bocan mel hodne nevyrovnane rezijni pociny.(23.9.2012)

Podivná, občas nudná a přitom místy výtečná komedie. Jiří Sovák přiletí z Londýna vykrást na zakázku vilu, která se má velmi brzo zatopit vodou. Jenže mu místní zlodějíček Pepa Dvořák ukradne kufr s nářadíčkem a tím se rozbíhá kolotoč nedorozumění, naschválů, pastí a chytrých řešení. Květa je tu jen do počtu, Lipský si odehrál zajímavý průměr, Krampol si zahrál to, co od něj v té době filmaři očekávali, zato Libíček co slovo to perla. Bohužel film má nevyrovnané tempo, především v prostřední části hrozně nudí, ale závěrečná třetina filmu je skvělá. Ne sice tolik známá, ale dobrá komedie.(30.9.2012)

• rikitiki

Uniformovaná československá policie přišla na všechno a každý mezinárodní lump na ně byl krátký. Jinak je tenhle film příšerný výtvor a i dobří herci tady hrají jak banda opilých ochotníků. Asi proto, že vlastně nemají co hrát. /30. 9. 11./(30.9.2011)

• - Na post režiséra se původně počítalo s Otakarem Fukou. (Xell)

• - David (Jan Libíček) jezdí Škodou 110R původního provedení se dvěma světly. Později se však toto vozidlo změní na verzi po faceliftu, která má přední světla čtyři. (Stejšn)

• - V jedné ze scén se nemůže David (Jan Libíček) dostat ze Škody 110R dveřmi, a tak proleze ven kufrem. Toto auto ale má zavazadlový prostor vepředu a s kabinou není nijak spojený, navíc je velmi mělký a dospělý člověk se do něj v žádném případě nevejde. (Stejšn)