• blackrain

Nějak se nedokážu rozhodnout, ale více než dvojku si tento film nezaslouží. Nijak mě nenadchnul. Zápletka možná ještě ujde. Starý kasař přijede z Londýna, aby zde ve staré vile vybral trezor. V trezoru byl ukryt poklad v podobě zlatých mincí. O mince mají zájem i další lidé. Čekala jsem slušnou kriminálku, ale nedočkala jsem se.(28.12.2008)

• veronikav

Výborné herecké obsazení - ale jinak nic zvláštního :-((3.6.2010)

• zette

Strasne nudny a utahany film, ktery krome hercu a stylove hudbe Zdenka Lisky nema divaka cim oslovit. Bocan mel hodne nevyrovnane rezijni pociny.(23.9.2012)

• rikitiki

Uniformovaná československá policie přišla na všechno a každý mezinárodní lump na ně byl krátký. Jinak je tenhle film příšerný výtvor a i dobří herci tady hrají jak banda opilých ochotníků. Asi proto, že vlastně nemají co hrát. /30. 9. 11./(30.9.2011)

Naprosto skvělá komedie, která leží neprávem léta v archivu, ještě že ji tv Barrandov vytáhl. Co herec to pojem. Děj je typicky český cizinec sem přijede loupit, ale český lidi mu to samozřejmě jak jinak překazí at už dobrovolně a chtěně a nebo jen náhodou. Spousta záměn a velmi vtipných situací. Třeba zpívající Krampol a nebo amaterský zloděj Dvořák. Cizinec Sovák a spousta jiných. Další skvost z archivu , který není okoukaný.(5.9.2009)