• Lindiště
  ****

  Mě se to líbílo. Nebyla to sice ta klasická česká komedie, na které jsme možná zvyklí, ale bylo to zábavné, svižné a celkově mi to sedlo, jak příběh, tak i herci v jednotlivých rolích. A také nesmím opomenout lokace, mám tím na mysli onu kubistickou vilu, byť bohužel jen papundeklovou, ve které se odehrávalo to nejdůležitější z celého filmu. Nad jejími slohově čistými interiéry včetně stylového nábytku jsem jen slintala. Jsem ráda, že se tento film vysílal v tv a pokud má existence televizního kanálu Barrandov TV nějaký smysl, pak je to právě jen díky pouštění těchto filmů.(5.9.2009)

 • Segrestor
  odpad!

  Tak nám zase omlátili o držku, jak jsme jako socialistická společnost plná hajzlů a jiných sviní, že to i protřelého bružousta z Anglie přivedlo do rozpaků. Moralistický nesmysl, který kdyby nevznikl, bylo by jen pro ty skvělé herce, kteří se v tom namočili, lepší. Jediné pozitivum filmu je, že z dnešního hlediska další důvod, proč se zaradovat, že ta blbá doba je pryč.(3.10.2011)

 • Historik
  **

  Toporný pokus o kriminální komedii. Polehčující okolností může být, že díky dobovým okolnostem byl každý pokus o tento filmový žánr odsouzen k neúspěchu.(4.1.2013)

 • blackrain
  **

  Nějak se nedokážu rozhodnout, ale více než dvojku si tento film nezaslouží. Nijak mě nenadchnul. Zápletka možná ještě ujde. Starý kasař přijede z Londýna, aby zde ve staré vile vybral trezor. V trezoru byl ukryt poklad v podobě zlatých mincí. O mince mají zájem i další lidé. Čekala jsem slušnou kriminálku, ale nedočkala jsem se.(28.12.2008)

 • ondrula
  *

  Bohužel jsem to nedokoukal a vzdal to někdy v polovině, ale myslím, že to ani nevadí. Vynikající herci hrají v ubohém pokusu o kriminální komedii, ale vážně jim to vůbec nejde. Nejspíš je to vina jednoho z nejslabších scénářů všech dob.(22.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace