• blackrain
  **

  Nějak se nedokážu rozhodnout, ale více než dvojku si tento film nezaslouží. Nijak mě nenadchnul. Zápletka možná ještě ujde. Starý kasař přijede z Londýna, aby zde ve staré vile vybral trezor. V trezoru byl ukryt poklad v podobě zlatých mincí. O mince mají zájem i další lidé. Čekala jsem slušnou kriminálku, ale nedočkala jsem se.(28.12.2008)

 • Segrestor
  odpad!

  Tak nám zase omlátili o držku, jak jsme jako socialistická společnost plná hajzlů a jiných sviní, že to i protřelého bružousta z Anglie přivedlo do rozpaků. Moralistický nesmysl, který kdyby nevznikl, bylo by jen pro ty skvělé herce, kteří se v tom namočili, lepší. Jediné pozitivum filmu je, že z dnešního hlediska další důvod, proč se zaradovat, že ta blbá doba je pryč.(3.10.2011)

 • D.Moore
  **

  Velmi slabá satira, napsaná i natočená tak, aby byla maximálně nezávadná, která si takové obsazení rozhodně nezasloužila. Kasařské eso v podání Jiřího Sováka se vrací z Londýna, aby zjistilo, že v Československu jeho bývalí kolegové bůhvíproč pracují a dokonce chodí na noční, že se tady krade cement ze staveb a poměry tu jsou jiné, než jak je líčí "tam venku". A že tu všichni poslouchají Lásku bláznivou od Karla Gotta. Hudba Zdeňka Lišky je fajn a občas se v tom blátě objeví vtip, ovšem většinou má krátkou životnost.(9.6.2016)

 • Martin741
  *

  Uz moj oblubenec Elo Romancik tocil normalizacne debiliny. No a tu je dalsia normalizacna debilina v plnej polnej - tentokrat so Sovakom. 5 %(10.6.2014)

 • Rosana
  odpad!

  Netuším, co to mělo být... Asi jsem to nepohopila... I ta Liškova hudba byla šílená(4.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace