Chůva k pohledání (TV seriál)

The Nanny

Pestúnka Franny

Pestúnka Fran

Komedie

USA, 1993, 146x22 min

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall, Ann Morgan Guilbert, Lainie Kazan, Darryl Hickman, Andrew Levitas, Harry Van Gorkum, Sophie Ward, Ian Abercrombie, Dan Aykroyd, James Marsden, Joseph Bologna, Bess Armstrong, Catherine Oxenberg, Robert Vaughn, John Astin, Rosie O'Donnell, Whoopi Goldberg, Coolio, Pamela Anderson, Robert Culp, Ian Buchanan, Ivana Milicevic, Nikki Cox, Rob Corddry, Dakin Matthews, Marianne Muellerleile, Elton John, Margaret Cho, Ray Charles, Kathryn Joosten, Andrew Steel, Thomas Dekker, Jake Richardson, Richard Fancy, Sparkle, Nancy Lenehan, Lance Reddick, Michael Bacall, Paolo Seganti, Joan Collins, Maria Conchita Alonso, Hugh Grant, Jackie Tohn, Philip Casnoff, Donna Cherry, Hal Linden, Judith Hoag, Eric Braeden, Chris Elliott, Lauren Tom, Jane Seymour, Joe Lando, Billy Ray Cyrus, Elizabeth Taylor, Donald Trump, Efrem Zimbalist Jr., Chevy Chase, Céline Dion, Nora Dunn, Ron Melendez, Liz Torres, Caroline Rhea, Chris Bruno, Stanley Kamel, Ryan McPartlin, Christopher Rich, Yvonne Sciò, Christina Pickles, Jane Sibbett, David Bowe, Bob Clendenin, Peter Scolari, Donna Douglas, Twiggy, Chad Everett, Cristine Rose, Donna Dixon, Marvin Hamlisch, Alicia Machado, Jessica Tuck, Lane Davies, Derek Webster, Joan Van Ark, Dennis Dun, Eartha Kitt, Jonathan Penner, Bonnie Morgan, Dayton Callie, Patrick Cassidy, Joel Murray, Spalding Gray, Zack Norman, David Starzyk, Lauren Koslow, Stephen Nichols, Maree Cheatham, Lyle Kanouse, T.K. Carter, Jeanne Cooper, Melody Thomas Scott, Peter Bergman, George Coe, Leann Hunley, Tracy Nelson, Scott Whyte, Melanie Good, Leigh Lawson, Gordon Thomson, Jay Robinson, J.D. Daniels, Sean Kanan, Richard Kline, Morgan Brittany, Tom Bergeron, Brian George, Susan Krebs, Michael Ensign, George Furth, George Murdock, Erik Estrada, Barbara Howard, Roseanne Barr, Sylvia Kay, Scott Baldyga, Steven Anderson, Sherman Augustus, Allan Rich, Miko Hughes, Brian Setzer, Marla Maples, Timothy Watters, Teresa Barnwell, Martha Gehman, Patti LaBelle, Jayne Meadows, Ellen Albertini Dow, Bette Midler, Wallace Shawn, Michael Bolton, Dee Dee Rescher, Mort Drescher, Sylvia Drescher, Bryant Gumbel, Jason Alexander, Jay Leno, Harry Hamlin, Blake McIver Ewing, Andy Mackenzie, Fred Stoller, Leila Kenzie, Lawrence Mandley, Anne Betancourt, Miriam Flynn, Ray Stricklyn, Lisa Loeb, Barry Livingston, Sally Kirkland

Na první pohled další ze stupidních seriálů, ale ..... nevím jak to popsat, prostě neskutečně komediální glanc a tím si mě získal :-)(28.7.2012)

Neviděl jsem všechny díly a ani toho nelituju, jako kulisa při jiné činnosti je to ale fajn. Pár dobrých frků a perfektně sarkastický majordomus :-D(14.3.2012)

• sepp

Tak 2 a 1/2*. Vetsina foru je vesmes slaboduchych a clovek se poradne nezasmeje, obcas jsou ale vytecne. Ale cely serial dokaze pobavit pokud pristoupite na jeho hru - tedy silne prehnane postavy. Pokud tento koncept prijmete, prictete si navic jednu hvezdicku. Cesky dabing Chuve k pohledani pridava vic nez by se zdalo a kdyz nic jineho, tak na Fran Descher se aspon opravdu dobre diva, proste stabajzna :)(16.1.2009)

První série byly vtipné a povedené, další už bohužel nestály za nic. Opakující se vtipy zkrátka po čase přestanou být vtipné...(23.7.2008)

Primitivní sitcom, který stojí a padá na humoru Fran Drescher. Čili může i pobavit. A fascinuje mě, kde je nyní Madeline Zima, tehdejší hláškující děcko, dnešní femme fatale. A těch cameí, co se tu urodilo!(1.5.2009)