Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  *****

  Dokonalá absurdita o malých, nenápadných a snaživých debiloch medzi nami. A o tom, že každého z nás si nejaký nájde, sú totiž strašne spoľahliví.(6.10.2010)

 • Ej Hlemýžď
  ***

  Ta schůze uličního výboru, kde měli toho doktora Klímu na paškále, to bylo tedy něco!(21.2.2008)

 • kikuka
  *****

  S ľahkosťou a ironizujúcim humorom nakrútený film o nie tak vtipnej irónii, do ktorej sa ľahko zamotať jednou "nevinnou" lžou, ale za vysokú cenu.(12.5.2009)

 • Marthos
  *****

  Zajímavá sonda do života uměleckého editora, kterému se pod vlivem původně banální historky hroutí profesní i osobní život. Komedie se mění v drama. Jan Kačer v jedné ze svých nejlepších rolí, v epizodní figurce domovní důvěrnice se objevila bývalá operetní star třicátých let Alena Frimlová. Vida, kam až ji osud zavál.(16.3.2009)

 • ivishka
  ****

  Ano..úplně absurdní totalita. Nepochopila jsem teda proč v tom filmu pořád chodili dokola po jedné cestičce absolutně nesmyslně..asi pro zdůraznění te absurdity. Pobavilo mě hlavně " Jak ta slečna vypadala?" , " No ona měla takovou hezkou hlavu".Milan Kundera psal nadčasově a perfektně takže tomu není skoro co vytknout. Ona srážka s blbcem bolí asi nejvíc.(24.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace