Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrysopras
  ****

  Pro mě dosud zcela neznámá věc a příjemný překvapení. Pochválit se dá snad skoro všechno - námět, režie, herci, scénář, hudba etc. Dobrý mix hořkých a vtipných okamžiků. Dvojnásob tato pozitiva vyniknou při vědomí toho, že jde o debut ( celovečerní film ) p. Bočana! Prostě klobouk dolů.(16.3.2009)

 • jhrasko
  *****

  Dokonalá absurdita o malých, nenápadných a snaživých debiloch medzi nami. A o tom, že každého z nás si nejaký nájde, sú totiž strašne spoľahliví.(6.10.2010)

 • LiVentura
  *****

  Dobrá studie lidské psychiky směřované k socialistické společnosti a sounáležitosti všech se všemi.!(15.3.2009)

 • triatlet
  ****

  Tragikomický pohled na společnost prostřednictvím stíhání mladého akademika Klímy neúnavným Zátureckým. Některé scény vyvolají i úsměv, například němohra při skrývání v hospodě. Opakující se absurdita ovšem místy i nudí. Herecky zaujme nejen Kačer (Klíma), ale i Havelková (sekretářka) nebo Libíček (hospodský).(15.3.2009)

 • Slarque
  ****

  Jan Kačer se zaplétá do labyrintu čím dál nesmyslnějších lží. Film občas hravý, občas mrazivý. A přesto vůbec nepůsobí roztříštěně. A je to zejména zásluha Hynka Bočana a Jana Kačera, kteří mezi protikladně působícími scénami vytvářejí jejich kontinuitu. Velmi funkční byla i drobnost v podobě výkopu na ulici před domem, ve kterém bydlel hlavní hrdina. Třeba chození jen po vyšlapaných cestičkách ve sněhu působí ještě humorně, ale pokud tu trasu dodržujete i poté, co sníh odtál, už to vůbec k smíchu není.(22.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace