Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mchnk
  ****

  I Hynek Bočan se v 60. letech krásně rozvlnil a přitom perfektně podchytil společenský úděl doby. Nikdo se nebude smát, protože maloměšťáctví a soudružství dohromady rozhodně není úsměvná záležitost v životě jednice, který si chce žít po svém. Stereotypní cynik a kunsthistorik, volnomyšlenkářská slečna, která má jasný profesní cíl, veřejné schůze, předsudky a jeden otravný grafoman. Humor, drama, ale i dobová satira.(7.8.2013)

 • Sandiego
  ****

  Překvapivě stále svěží tragikomedie plná sympatické ironie a vizuálního humoru, povedená je i hravá hudební stránka a herecké obsazení - Kačerovi role perfektně sedla a Řeháková jako znuděná slečinka je naprosto přesná.(14.3.2009)

 • ork
  *****

  For Me 87%(14.3.2009)

 • troufalka
  *****

  Velký příběh malých lidiček aneb socialismus v praxi. Pro lidi od kumštu lahůdka! Hlavně schůze, kde se přetřásal soukromý život neměl chybu. Film by si zasloužil zařazení do žánru podobenství.(19.7.2014)

 • MrCreosote
  **

  Rozmazlený narcistický profesor si svým dětinským, srabáckým chováním vykoleduje pohrdání ostatních. Má to být obžaloba šmíráctví a čecháčkovství v perverzním komunistickém režimu, jenže absurdně vystavěný příběh postrádající logiku chování postav tenhle koncept úspěšně pohřbí.(23.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace