• buldock
  **

  Mdlé , nudné , nezáživné zpracování historického tématu , které nepodporují ani nijak oslnivé herecké výkony hlavních představitelů a snímek v neposlední řadě postrádá také pořádnou atmosféru. 35%(24.4.2008)

 • flanker.27
  ****

  Sokol, Havranpírko, Veveřice, Divous. Klasika, která nestárne. Obsah odpovídá prostředí. Oheň, bezpečí příbytku, obilí. A příslušnost k rodu. To bylo vše, na čem záleželo.(31.8.2014)

 • sud
  ****

  Jedna z klasik mého dětství. Po letech jsem se na ni znovu podíval a mohu říct, že o moc nezestárla. Chvílema je to sice dost naivní, ale atmosféra je skvělá a nostalgie asi taky dělá hodně :-). 70%.(27.12.2007)

 • blackrain
  ***

  Příběhy o pravěkých lidech, které psal Eduard Štorch mám raději v knižní podobě. Vždycky mě bavilo je číst a ráda se k nim pořád vracím. V době natáčení to muselo být poměrně originální dílo.(18.7.2010)

 • dyfur
  *

  na tú dobu a tie možnosti čo boli celkom dobre spracované exteriérovo i keď citiť utiahnuté opasky.... Mňa to vždy nudilo a ani v čase vzniku to nebolo nič extrovné-prešlo to cez TV v podstate bez povšimnutia.(29.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace