Tucet naivních obrazů pobaví. Obyčejná normalizační kriminálka s neobyčejným Jiřím Kodetem.(20.6.2016)

Nadprůměrná kriminálka kde je konfrontován život talentovaného ševce se studovaným nýmandem. Ten mu závidí, maximálně, neb švec je rychle úspěšnější než on, tak ho zruší. Asi ho nenaučili, že umění jde často mimo školství. Viz životopis třeba Dalího...(4.8.2010)

Kodet alias kapitán Exner mi typově vůbec nevadil. Jeho projev mám rád a třeba jeho závěrečná řeč před vrahem o zavražděném uměci byla prostě skvělá. Tohle nebyla klasická kriminálka na které jsme zvyklí i v rámci podobných snímků ze stejného období. Přesto mi vyprávění děje krapet jinou formou nijak zásadně nevadilo. * * *(9.9.2012)

• Boss321

Jiří Kodet je výborný herec, ale tenhle díl o kapitánů Exnerovi mě moc nechtl. I když má relativně krátkou stopáž tak na mě působil neuvěřitelně utahaně.(2.12.2007)

Adaptace mé oblíbené knihy.(26.5.2010)