Nastala chyba při přehrávání videa.
 • monolog
  ***

  Kapitána Exnera mám rád, ale pravda je, že tenhle je trošku utahanej a nezáživnej a to i vůči docela krátké stopáži. Není špatnej, ale možná by to chtělo trošku oživit projev Jiřího Kodeta. Třeba Vladimír Menšík nebo Petr Kostka by mi tam seděli sakra dobře. Ale to nic, i tak je to dobrá detektivka a podívat se na n není ztráta času.(13.2.2006)

 • WANDRWALL
  ***

  Nadprůměrná kriminálka kde je konfrontován život talentovaného ševce se studovaným nýmandem. Ten mu závidí, maximálně, neb švec je rychle úspěšnější než on, tak ho zruší. Asi ho nenaučili, že umění jde často mimo školství. Viz životopis třeba Dalího...(4.8.2010)

 • Gavin87
  **

  Více hvězd dát nemohu. Vedle kapitána Exnera v podání pana Valy (ve filmu Poklad byzantského kupce) působí na mě tento Exner a vůbec celý děj velmi nudně a nezajímavě.(20.6.2009)

 • Webb
  **

  Roztahaná nudná detektivka s Jiřím Kodetem v roli Kapitána Michala Exnera, která na mne moc nezapůsobila. Scénáristi měly málo sepsaného materiálu a tak se to muselo rozvléct dokonce na i necelou hoďku a půl.(15.3.2009)

 • Kimon
  ***

  Patřím již ke starší generaci, a tento snímek také. Možná proto jsme si tak sympatičtí. Není to sice žádný "umělecký" skvost, ale rád jsem se alespoň na chvíli vrátil do dob klasických českých filmových detektivek.(30.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace