Kvalitní český film. Skvělá parta co nepřestane nikdy bavit. 60%(17.12.2008)

• dobytek

Jedna hvězdička z lítosti za ty chudáky, že museli při natáčení tolik trpět a pít mlíko. Já bych jim tam hodil blijáka.(15.9.2006)

Neříkej jí Kakamila, ona se jmenuje Kakamila.(10.8.2008)

Pít mléko!(6.5.2013)

• honz

Komedie, na které není nic komického. Podobných nesmyslů se v té době pochopitelně natočilo více, ale tohle slabomyslné "dílko" s horníky - pokusnými králíky (který chorobný mozek tohle proboha napadne?), to je fakt vrchol nevkusu a stupidity. Na druhou stranu je dobře, že i filmy tohoto typu máme možnost ještě dnes občas vidět v reprízách a připomenout si tím, jaké nehorázné žvásty a bolševický rádoby optimismus v době nedávno minulé "bavily" filmové diváky.(30.7.2010)

• - Film videlo v kinách cez milión divákov a veľmi dobre sa vtedy predával do cudziny v rámci východného bloku. (Raccoon.city)

• - V poslednej scéne, kedy stojí doktorka Alice Vánová (Regina Rázlová) na stanici a hovorí, že jej vlak príde okolo 9:30, no pri jeho príchode ale staničné hodiny ukazujú čas 14:30. (Raccoon.city)

• - Na začátku filmu je uvedeno, že rychlík přijede z Prahy a pokračuje do Bohumína. Znalci však poznají, že vlak přijel opačně, tedy z Bohumína na Prahu. (kenny.h)