• wosho
  **

  Komedie bez humoru, zato s prvotřídním obsazením jenž film zachraňují před úplným zapoměním.(30.7.2007)

 • Karlos80
  **

  Agitační komedie poplatná své době s jasným cílem plnění, ale jinak lidovka jak vystřihnutá opravdu málo náročná ale o to víc oddychová, když uvážíme v jaké době byla přeci jen natočena tak posloužila jako balzám..Také jsme měli takovou naší partu "HIC" ale namísto experimentům s mlékem, my jsme experimentovali s něčím daleko příjemnějším, ale zas chápu netrpěli jsme silikózou:-) Hudba: Ladislav Štaidl. "Parta hic, práce nic"! Hodně poplatné heslo:-) Scénáristický nesmysl? Přesto ozdravný...(12.5.2006)

 • tuntavala
  **

  A nerikej ji Ka Kamila, ona je Ka Kamila s jednim Ka Ka.(15.7.2012)

 • IMPAIRED
  ***

  Jelikož mi byl film doporučen jakožto 'pecka', možná jsem od tohoto díla očekával moc. Nehledě na ukrytou propagandu režimu (kterou, na druhou stranu, nalezneme v každém dobovém snímku), byl příběh nemastný neslaný, tudíž zcela nudný. Zasmál jsem se při kouzelníkově představení, a když jsem poprvé uslyšel: Kam běžela?Počkejte, podívám se v kolik jí to jede... rozkašlal jsem se smíchy, nicméně toto jsou jen zářivé momentky z panelákově šedé podívané. Tři hvězdy za herecké obsazení, vtipy a krásné sestřičky.(8.2.2009)

 • Webb
  **

  PARTA HIC - PRÁCE NIC(31.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace