• Webb

PARTA HIC - PRÁCE NIC(31.1.2009)

• sepp

Dalsi z tendencnich a spatnych socialistickych filmu bez jakkekoliv umelecke urovne.(19.9.2003)

• Tommassi3

"Už zase ??" - "Zase !!" - "K mamince ??" - "Ne !! Skočit pod vlak !!" ;) Mein Gott !! Neskutečná prasárna s podpisem chudáka Hynka Bočana, u níž si nejsem dodnes jist, co mě irituje víc.. Už jen ten model agitační taškařice, na níž se peníze vždycky našly, nebo ten dodnes živý motiv nablblého odporu k mléku ??(22.2.2016)

• bassator

Socialistická agenda jako s... při které jsem se občas i zasmál... - 2011 - 35%(30.12.2011)

• shantim

Škoda, že jsem v době natočení tohoto skvostu nebyl již plnoletý a pracující. Možná bych poselství a humor tvůrců Party hic pochopil, zasmál se a tak vůbec se prostě skvěle pobavil. 22% hvězdiček oceňuji snaživé výkony jinak skvělých herců.(19.8.2011)

• - Herci sa museli prepravovať medzi Prahou a Ostravou letecky, lebo mali svoje záväzky v divadlách. (Raccoon.city)

• - Scenár filmu bol prerobený Ludvíkom Tomanem bez vedomia režiséra Hyneka Bočana. (Raccoon.city)

• - Na začátku filmu je uvedeno, že rychlík přijede z Prahy a pokračuje do Bohumína. Znalci však poznají, že vlak přijel opačně, tedy z Bohumína na Prahu. (kenny.h)