Neříkej jí Kakamila, ona se jmenuje Kakamila.(10.8.2008)

• Webb

PARTA HIC - PRÁCE NIC(31.1.2009)

Bohužel tento film je plný soudruhů a soudružek. To mělo určitě ve své době velké PLUS při propagaci komunismu, ale po 28 letech je tento fim odvrhován. Nezapomínejte na dobré hercké výkonny všech proragonistů. Jo a ZDAŘ BŮH(8.11.2004)

Jelikož mi byl film doporučen jakožto 'pecka', možná jsem od tohoto díla očekával moc. Nehledě na ukrytou propagandu režimu (kterou, na druhou stranu, nalezneme v každém dobovém snímku), byl příběh nemastný neslaný, tudíž zcela nudný. Zasmál jsem se při kouzelníkově představení, a když jsem poprvé uslyšel: Kam běžela?Počkejte, podívám se v kolik jí to jede... rozkašlal jsem se smíchy, nicméně toto jsou jen zářivé momentky z panelákově šedé podívané. Tři hvězdy za herecké obsazení, vtipy a krásné sestřičky.(8.2.2009)

• Kryton

Filmové zpracování reklamy na mléko je k uzoufaní nudné a trapné. Ještě, že se nedělá filmová verze reklamy na vložky.(26.9.2009)

• - Film se natáčel v Ostravě a horské obci Trojanovice, scény v podzemí byly pak filmovány na dole Schoeller v Libušíně, který byl v roce 2010 asanován. (cariada)

• - Režisér Hynek Bočan chcel do úlohy závodnej lekárky Alici Váňovej obsadiť Jarku Obermaierovú, ale Regina Rázlová bola dcérou predsedu vlády, a tak si mohla zahrať úlohu akú sama chcela. (Raccoon.city)

• - Scenár filmu bol prerobený Ludvíkom Tomanem bez vedomia režiséra Hyneka Bočana. (Raccoon.city)