• Oskar

Pan Vajíčko z televizní reklamy často dělal skoro nábory, lákal na neprodejné zboží sugestivními slogany jako "Kdo jí tvaroh, vidí za roh!", "Piju mošty. Což ty?" nebo prostě "Pijte mléko. Je zdravé." Ten poslední zřejmě tak zapůsobil na barrandovské scénáristy Václava Jelínka a Pavla Tordu, že na jeho motivy napsali film. :-) Jinak si to nedovedu vysvětlit, ten film je tak nebetyčně o ničem, že se to vymyká i běžným propagandistickým standartům. 0%(26.1.2006)

• kingik

Hodně mléka, spousta dobrých herců s jediným cílem a to pít po filmu hodně mléka. Nemám s ním problém, ale kdo má k mléku odpor si tenhle film neoblíbí. Mě film zklamal svojí dějovou prázdnotou a pár úsměvných scének, ve kterých horníci vehementně odmítají pít mléko, to nevytrhlo. A víc chytlavějšího děje jsem tam neobjevil. Dvakrát vidět se to určitě nedá. Navíc, dneska to už stěží někoho osloví. 40%(28.11.2011)

• PollyJean

dvě hvězdy za tu hereckou skvadru, kterou na tenhle zběsilý film nalákali...snad ne na mléko během natáčení zdarma?(7.7.2010)

Bohužel tento film je plný soudruhů a soudružek. To mělo určitě ve své době velké PLUS při propagaci komunismu, ale po 28 letech je tento fim odvrhován. Nezapomínejte na dobré hercké výkonny všech proragonistů. Jo a ZDAŘ BŮH(8.11.2004)

• Rakosnicek77

To byla ale propaganda :o) No i takhle to soudruzi zkoušeli vymyslet, když jim prostá dělnická třída začala chlastat první ligu :o) Natočíme film a třeba se národ chytne za nos... Omyl, byl to jen další slepý výstřel do tmy!(4.1.2015)