• Karlos80
  **

  Agitační komedie poplatná své době s jasným cílem plnění, ale jinak lidovka jak vystřihnutá opravdu málo náročná ale o to víc oddychová, když uvážíme v jaké době byla přeci jen natočena tak posloužila jako balzám..Také jsme měli takovou naší partu "HIC" ale namísto experimentům s mlékem, my jsme experimentovali s něčím daleko příjemnějším, ale zas chápu netrpěli jsme silikózou:-) Hudba: Ladislav Štaidl. "Parta hic, práce nic"! Hodně poplatné heslo:-) Scénáristický nesmysl? Přesto ozdravný...(12.5.2006)

 • Danny F.
  ***

  Kvalitní český film. Skvělá parta co nepřestane nikdy bavit. 60%(17.12.2008)

 • solskjaer
  **

  Nicproti, ale tenhle film je naprostej brak. Celý film se točí kolem nechuti k mlíku a zcela bez kapky napětí či akce končí nehorázně trapnou písničkou. Bohužel tenle film nemá vůbec nic co by mě bavilo.(11.9.2006)

 • dobytek
  *

  Jedna hvězdička z lítosti za ty chudáky, že museli při natáčení tolik trpět a pít mlíko. Já bych jim tam hodil blijáka.(15.9.2006)

 • wosho
  **

  Komedie bez humoru, zato s prvotřídním obsazením jenž film zachraňují před úplným zapoměním.(30.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace