• MrMar

Film, který nemá žádný děj. 2 * dávám za vydařenou kouzelnickou estrádu a herecké obsazení. Ale znovu bych to vidět nechtěl, prostě se tam nic neděje...(16.1.2006)

• Radyo

Jediné, co jsem si z tohohle filmu svého času odnesl, byla nezvladatelná chuť na mlíko. Musel jsem ho mít prakticky pořád. Ale časem mě to naštěstí pustilo. Jinak lze říci, že tenhle snímek vůbec, ale opravdu vůbec nic nenabízí.(23.4.2003)

Dalsia vyborna normalizacna komedia, ktora je podla mna nepravom podcenena. 76 %(21.9.2014)

• eagle-eye

Hnusná odporná agitka.(30.12.2006)

Jelikož mi byl film doporučen jakožto 'pecka', možná jsem od tohoto díla očekával moc. Nehledě na ukrytou propagandu režimu (kterou, na druhou stranu, nalezneme v každém dobovém snímku), byl příběh nemastný neslaný, tudíž zcela nudný. Zasmál jsem se při kouzelníkově představení, a když jsem poprvé uslyšel: Kam běžela?Počkejte, podívám se v kolik jí to jede... rozkašlal jsem se smíchy, nicméně toto jsou jen zářivé momentky z panelákově šedé podívané. Tři hvězdy za herecké obsazení, vtipy a krásné sestřičky.(8.2.2009)

• - Pepa Dvořák vzpomíná, že ve scéně, kdy jde nahá parta do sprch, bylo přítomno jen mužské osazenstvo štábu, ale parta pak mizí nahá ve sprchách a když odrhnuli závěs, tak tam sedělo ženské osazenstvo. (cariada)

• - Josef Dvořák (Jan Kubík) zo zvedavosti sfáral do bane ešte pred natáčaním, aby vedel, do čoho ide. Nebol nadšený, ale rolu prijal. (Raccoon.city)

• - Ve filmu měl hrát také Jiří Hrzán, ale měl za sebou jeden z pádů (měl zlomenou klíční kost), a tak místo něj hrál Ivan Vyskočil. (cariada)