• ghatos

Normalizační maras, bez špetky invence či zábavy. Karel Gott tomu nasadil korunu. Byl trapný jako celý film. Na Partě hic, je vlastně těžké vůbec něco hodnotit. Totální pecka je závěrečná budovatelská scénka. Vidět celou partu, jak zpívá propagační mléčnou píseň pod nápisem Ostrava na nádraží - to mě odrovnalo.(23.4.2010)

• Radek99

Agitka takového rázu, že mi bylo stydno za její aktéry. Kinematografie ve službách totalitního režimu. Tendenční agitační veselohra toho nejprimitivnějšího ražení (abychom zůstali u metafory příhodné pro hornické prostředí) k zvýšení konzumace mléka, na které je nejlépe vidět, co udělala normalizace s režiséry typu Hynka Bočana. Přítelkyní z domu smutku se měl pak po roce 1989 za co vykupovat...(28.11.2011)

• PollyJean

dvě hvězdy za tu hereckou skvadru, kterou na tenhle zběsilý film nalákali...snad ne na mléko během natáčení zdarma?(7.7.2010)

• Lima

Toto zdařilé dílo socialistické éry neslo jedno závažné poselství: Když vypijete hodně mléka, budete zdraví a silní, splníte rychleji plán a pomůžete tak vybudovat mír a naši socialistickou společnost. To byste si všichni měli rozhodně zapamatovat.(13.4.2003)

• danliofer

Možná agitka, jak tu padlo, ale je zajímavé, že i ty tehdejší agitky nějak dokázaly dobře odrážet svou dobu, přičemž herecké výkony jsou v nich dost přirozené, že bych všem hercům uvěřila, že v tom dole klidně pracovali. To v současné době nějak občas těžko hercům věřit jejich výkony.(21.2.2016)