Nechápu... 58% na ČSFD. A přitom je to podle mě srovnatelné s vynikajícím prvním dlem.(17.12.2007)

...pokračovanie filmu:Zítra to roztočíme drahoušku...ale bolo to predsa len slabšie,myslím i pre zmenu hlavnej postavy-už nehral M.Kopecký ,ale namiesto neho J.Sovák a ten i keď to bol vynikajúci herec-tak na Kopeckého predsa len v tomto filme nemal.Bolo to také "suchšie"....... Ale stále vyborná zábava i po rokoch sa dá pozrieť.(22.4.2013)

• fleker

přesně..PŘESNĚ PŘESNĚ PŘESNĚ!PŘESNĚ!!! TO JE TOTIŽ TA SKURVENÁ ČESKÁ POVAHA ..představ si že jedeš na vejlet...a protože začne pršet,a nemáš blatník,,,schováš se na nádraží a čekáš až se to přežene...ale vono je vosum pryč a furt nic... a protže kolo nemá světlo,,,řekneš si že bude lepší dát si to za deset kaček do úschovy...a počkat do rána...ale tři dny už si nechrápal a tak zaklimbáš... a uprostřed spánku najednou ucejtíš takový šimrání na levý noze...za chvíli na pravý... to tě probere a koukáš jak ti nějakej zasranej myslivec krade boty....já nechápu proč mi všichni kradou boty, co sem komu udělal proboha, za co mě trestáš,,,to snad moje prabába musela znásilnit baťu neboco....."hajzle vrať se, koupim ti párek v rohlíku"....dělá že neslyší,,asi to prokouk...vopičák jeden prozíravej....."utop se v tom mamonu,,, dědku plesnivá"....takže poránu zas do obuvi, klasika:,,,,čtyři dlouhý ulice a na chodidle dřívko vod nanuku..... z výrazu prodavačky je vidět, že do jejich obuvnictví moc bosých zákazníků nechodí ....a to už je snad konec týdle pohádky,, snad ještě takovou jednu menší anonci,: kdo by potkal v brně na hlavním bezdomovce menší postavy a zrzavých vlasů v zelený bundě s fleky od soplů,a na nohách reeboky za čtyry papíry... tak že ho prosim srdečně pozdravuju(31.7.2009)

Pokračování je už znatelně slabší, ale pořád je to skvělá zábava s výkvětem českých herců. 65%(31.12.2007)

Pokračování "Zítra to roztočíme, drahoušku" je o něco slabší. Již zde není tolik humoru, zápletka je o něco slabší a ona nadčasovost prvního dílu zde tolik nenabývá na intenzitě. Ale v každém případě to díky skvělým hercům dopadlo dobře. Průměrná, ale v každém případě koukatelná komedie.(23.8.2006)