nějak mi to nepřišlo horší ani lepší, než bylo Zítra to roztočíme, drahoušku... obsazení skvělý, děj trochu přiblblej, prostě úsměvná ptákovina, která se jednou za čas dá vidět... ale ne moc často. 60%(1.9.2009)

Chci tu Marlboro igelitku, co ji zrovna kdosi z kolemjdoucích nese, když stojí Bartáčkovi s tetičkou pod orlojem.(28.10.2007)

• gouryella

Pokracovani docela slusne a vtipne komedie bohuzel postrada lehkost a je prilis toporne.(4.8.2002)

• fleker

přesně..PŘESNĚ PŘESNĚ PŘESNĚ!PŘESNĚ!!! TO JE TOTIŽ TA SKURVENÁ ČESKÁ POVAHA ..představ si že jedeš na vejlet...a protože začne pršet,a nemáš blatník,,,schováš se na nádraží a čekáš až se to přežene...ale vono je vosum pryč a furt nic... a protže kolo nemá světlo,,,řekneš si že bude lepší dát si to za deset kaček do úschovy...a počkat do rána...ale tři dny už si nechrápal a tak zaklimbáš... a uprostřed spánku najednou ucejtíš takový šimrání na levý noze...za chvíli na pravý... to tě probere a koukáš jak ti nějakej zasranej myslivec krade boty....já nechápu proč mi všichni kradou boty, co sem komu udělal proboha, za co mě trestáš,,,to snad moje prabába musela znásilnit baťu neboco....."hajzle vrať se, koupim ti párek v rohlíku"....dělá že neslyší,,asi to prokouk...vopičák jeden prozíravej....."utop se v tom mamonu,,, dědku plesnivá"....takže poránu zas do obuvi, klasika:,,,,čtyři dlouhý ulice a na chodidle dřívko vod nanuku..... z výrazu prodavačky je vidět, že do jejich obuvnictví moc bosých zákazníků nechodí ....a to už je snad konec týdle pohádky,, snad ještě takovou jednu menší anonci,: kdo by potkal v brně na hlavním bezdomovce menší postavy a zrzavých vlasů v zelený bundě s fleky od soplů,a na nohách reeboky za čtyry papíry... tak že ho prosim srdečně pozdravuju(31.7.2009)

• EdaS

Obraz doby.(30.6.2010)

• - Stella Májová si zahrála v obou dílech. Zatímco v prvním ztvárnila postavu pracovnice komparzního rejstříku, ve druhém hrála tetičku z Ameriky. (Lajty)

• - Dagmar Veškrnovej-Havlovej (Naďa) v piesni "Badydybaba" prepožičala svoj hlas speváčka Jana Robbová. (Raccoon.city)

• - Luděk Sobota tady nemohl moc improvizovat, režisér trval na přesných pokynech. (cariada)