• Fanucci

Komedie čerpající humorné situace ze spíš smutných rysů české povahy - vypočítavosti a malosti - mne vážně moc rozesmát nedokáže. Spíš mě strašně irituje. Tak moc, že i tu jednu hvězdičku, kterou by si asi zasloužila, jí s čistým svědomím upřu.(13.11.2006)

Rozhodně povedené pokračování znesvářených rodin Bartáčků a Nováků. Tentokrát si nejdou tolik po krku, zato vymýšlí finty jak zbohatnout, protože co je doma, to se počítá. Jiří Sovák mi do role neseděl tolik jako Miloš Kopecký.(1.1.2011)

Až na tu strašnou tetku z Ameriky to poměrně šlo. Babice byla hrozná a hodnocení stojí jednu hvězdičku.(24.8.2012)

Jo, pravda, dobrá komedie v době svého vzniku časem vyčichne. Je to jako s parfémem. Trvalá a opakovaně aplikovaná vůně jednoho dne zevšední. Škoda, televizní stanice (zvláště ty komerční) nám pravděpodobně chtějí české komedie tak znechutit opakovanou reprízou, že pak budou mít více prostoru na ty své americké "rádoby" komedie a jiné slátaniny. A navíc: kdo tu dobu nezažil (rozuměj socialismus), nepochopí a nezasměje se. Hold, jiná doba, jiný mrav.(23.12.2007)

• CheGuevara

Snaha o dobrou komedii se značně zvrtla z rukou!!(11.10.2004)