• Praxis
  ****

  Osobně mám tenhle díl radši než Zítra to roztočíme drahoušku! Je to vtipný a zápletka s emerickou tetičkou je vtipně uhozená (že pánové soudruzi?)Navíc celá plejáda herců v čele s "Janžurkou", Sovákem nebo výtečnou Zázvorkovou.(11.7.2008)

 • hippyman
  ***

  nějak mi to nepřišlo horší ani lepší, než bylo Zítra to roztočíme, drahoušku... obsazení skvělý, děj trochu přiblblej, prostě úsměvná ptákovina, která se jednou za čas dá vidět... ale ne moc často. 60%(1.9.2009)

 • kingik
  ***

  Už méně vydařené pokračování komedie Zítra to roztočíme drahoušku...!, kterému citelně schází Miloš Kopecký, ale i tak se tu najde řada dobrých gagů, které sice už tak nefungují jako v jedničce, ale herci utáhnou i slabší chvilky. 60%(28.2.2009)

 • Boss321
  ***

  Slabší pokračování parádní jedničky, které ale zachraňuje plno skvělých herců.....(17.12.2007)

 • Kothy
  ****

  Pokračování úspěšné komedie. Rodiny se sice usmířily, ale Bartáčkům přijela teta z Ameriky a tak z ní chtějí dostat nějaký ten dolar. Ta je ale prokoukne a dá jim jenom falešné peníze. A Novákovým ten podvod taky moc nevyjde. "Já čekám, čekám, telegram." :D(10.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace