Už méně vydařené pokračování komedie Zítra to roztočíme drahoušku...!, kterému citelně schází Miloš Kopecký, ale i tak se tu najde řada dobrých gagů, které sice už tak nefungují jako v jedničce, ale herci utáhnou i slabší chvilky. 60%(28.2.2009)

Osobně mám tenhle díl radši než Zítra to roztočíme drahoušku! Je to vtipný a zápletka s emerickou tetičkou je vtipně uhozená (že pánové soudruzi?)Navíc celá plejáda herců v čele s "Janžurkou", Sovákem nebo výtečnou Zázvorkovou.(11.7.2008)

nějak mi to nepřišlo horší ani lepší, než bylo Zítra to roztočíme, drahoušku... obsazení skvělý, děj trochu přiblblej, prostě úsměvná ptákovina, která se jednou za čas dá vidět... ale ne moc často. 60%(1.9.2009)

• Allien.9

Po skvělé jedničce je tohle hloupé. Velmi hloupé. Sovák je sice velmi dobrý herec, ale tady je jasně vidět, že na Kopeckého nemá ani náhodou... Škoda.(23.7.2008)

A když je doma hovno, tak mají pánové od počítání pohov.(3.4.2008)

• - Podvod postavený na tom, že každý Novák zašle pět korun na připravovaný sraz Nováků, by ve skutečnosti vynesl mnohem více. V ČR je 34 tisíc držitelů tohota jména, žen Nováková pak stejně. Scenárista se tak držel při zemi, protože hlavní postavy vybrali 10 tisíc, což je příspěvěk od 2 tisíc Nováků.. (sator)

• - Stella Májová (tetička z Ameriky) se shodou okolností v devadesátých letech odstěhovala do USA, kde také skonala. (rakovnik)

• - Novákovci dali Bartáčkovcom 13 000 Kčs, za čo neskôr dostali 500 amerických dolárov. Podľa toho môžeme odhadnúť, že v roku 1980, bol kurz dolára ku korune 1:26. (AxelWers)