• Marigold

Názorná ukázka normalizační komedie – připitomělá zápletka, která má jediný účel: oblbovat diváka a jen tak mezi řečí mu podsouvat normalizační obraz světa, zakuklený do chabého satirického hávu. Velmi trapný odsudek české podvodnosti, chamtivosti a také samozřejmě toho, že se nám tady přece nežije tak dobře. Pravda, v krámech máme hovno, ale dolar trvale klesá. Schulhoff nepatří k nejhorším tvůrcům normalizační etapy, díky hereckým výkonům je možné tuto komedii ještě uvádět v atraktivních časech, leč její přiblblost to příliš neotupuje.(26.2.2004)

Až na tu strašnou tetku z Ameriky to poměrně šlo. Babice byla hrozná a hodnocení stojí jednu hvězdičku.(24.8.2012)

• Snorlax

On ani první díl nebyl zrovna filmový skvost, ale u tohoto jsem v titulcích stále hledala jméno Zdeněk Troška.(15.3.2015)

• gouryella

Pokracovani docela slusne a vtipne komedie bohuzel postrada lehkost a je prilis toporne.(4.8.2002)

• EdaS

Obraz doby.(30.6.2010)