Milý a jemně vtipný film, během jehož sledování mám od začátku do konce permanentní úsměv na rtech. Zbožňuji hlavně scénu, kdy Josef Bláha ve svém bytě sedne ke klavíru a začne Janě Brejchové hrát neskutečně dramatickou skladbu, kterou pro ni složil. A jedinou chybu nemá ani závěrečná několikanásobná konfrontace v bytě Tomášových, při které se už tradičně chechtám jako blázen. Tři a půl hvězdy zaokrouhluji nahoru. Rád.(7.1.2012)

• Elyssea

Narozdíl od mé tety, která tyhle komedie hltá, já se moc nepobavila. Druhá půlka (+ finále) mi přišla natolik slabá, že jsem uvažovala o tom, že se nedodívám. Opravdu mě potěšila jenom Iva Janžurová s Frantičkem Peterkou, jejichž manželské hádky byly opravdu zábavné :D(20.4.2008)

Herecký koncert velkých umělců a jasný důkaz, že i nepříliš důvtipný námět lze vylepšit správným obsazením. Brodský a Bláha byli prostě borci.(29.9.2012)

Ne zrovna moc vtipna komedie, ale celkem prijemny a nenarocny film. Vybornymi herci se to jen hemzi, to vsak zase v te dobe nebyl takovy problem. V dobe vzniku, film mohl zaujmout myslenkou, jakou se meli lide seznamovat ( dnes uz se tomu muzeme jen zasmat ). No, skutecnost je takova, ze vesmes kazdy vztah zacina a konci stejne.(2.1.2011)

Skvělé gagy. Odraz reality. Jen řada lidí neumí si přiznat to či ono. Do slov to přenést. A ani film je v tom nepoučí. Inu stále se vše opakuje.(30.8.2010)