Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ***

  "Když mě dneska ale příšerně bolí hlava !!" ;)(11.10.2015)

 • kingik
  ***

  Dlouho jsem zvažoval hodnocení. Pohybuje se přesně mezi silnými 3* a slabšími 4*. Je tam spousta gagů, které postupem času, a po několika reprízách v televizi, jistým způsobem zlidověly. Asi nejlepší je hádka o "zelinkavý" přehoz. Schulhoff byl specialista na vykreslení postav do krásně absurdních rozměrů. Zahrané perfektně. Například takový počítač ve výzkumném ústavu pro hledání dokonalého partnera, byl opravdu model k pohledání, ale psal se rok 1974, tak asi netřeba žehrat. Přesto tam byly takové proluky, kdy se nic moc nedělo, ale pak zase v krátkém intervalu přišly solidní "zápichy" (rozuměj povedené gagy). Komedii jsem viděl několikrát a vždycky se těším na pasáže rozhádaných partnerů, které dohromady svedl jeden nemoderně designovaný počítač. 60%(7.1.2012)

 • Boss321
  ****

  Povedená komedie s vynikajícím hereckým obsazení v čele s Ivou Janžurovou a Františkem Peterkou, kteří si mě získali jejich zelenkavou :-).....(18.12.2007)

 • dopitak
  ****

  Herecký koncert velkých umělců a jasný důkaz, že i nepříliš důvtipný námět lze vylepšit správným obsazením. Brodský a Bláha byli prostě borci.(29.9.2012)

 • gabin(a)
  ****

  ZELENKAVÁÁÁÁÁÁ! Jako příznivec Františka Peterky a Ivy Janžurové musím dát 4 hvězdy. Kromě Zelenkavé patří u nás doma k oblíbeným i věty "Ale ten tón, ten tón!" a "Šíííleně mě bolí hlava!" (pochopitelně s rukou položenou teatrálně přes čelo). Do puntíku souhlasím s komentářem Oskara. A taky s Tosimem, že je to snad jediný film, kde RR nepřehrává.(18.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace