poster

„Já už budu hodný, dědečku!“

 • slovenský

  Já už budu hodný, dědečku!

Komedie

Československo, 1978, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DruidKarel
  ****

  869. hodnocený film: Tak Miloš Kopecký byl vážně kádr a to se mu nedá upřít. Jeho smysl pro detail a skvělé pochopení snad každé role, to je mu vlastní. Nebylo filmu, kterému by on nevtiskl svůj osobitý styl a díky jeho přístupu a talentu dokázal se svou rolí divy. Tohle byl další dobrý počit československých tvůrců, ve kterém Miloš Kopecký zazářil, když jej v něm strašil kouzelný dědeček a způsoboval mu nemalé trable. 4* jsou dostatečným ohodnocením hereckého talentu tohoto velikána i docela zábavného filmu. 4*(5.6.2010)

 • honz
  ****

  Skutečně brilantní herecké sólo Miloše Kopeckého.(10.6.2010)

 • Tommassi3
  ****

  "Vy jste ale hulvát, pane !!" - "Já jsem možná hulvát, ale vy.. Vy nejste ani Valdauf !!" ;)Dokonalá filmová one-man show Miloše Kopeckého..(1.5.2013)

 • Tomatáš
  *****

  Tak trochu nechápu tak nízké hodnocení...Miloš Kopecký opět přesvědčuje o svém osobním hereckém kouzlu...Co se týče osobnosti jeho postavy..Jasná konkurence pro Gustava Anděla..;)(29.1.2007)

 • noriaki
  ****

  Ona je to jednorozměrná blbost, závěrem sklouzávající skoro až do křečovitosti, ovšem i tak pořád skvělá zábava a špičkové řemeslo od Kopeckého. Nepamatuji si, že by někde zahrál špatně. Takový machr na piplání postav, jako byl Petr Schulhoff, z něho vytáhl jen to nejlepší. Hádka mezi ním a Františkem Filipovským o chybějící stokorunu je jen jedním příkladem.(3.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace