• gabin(a)
  *****

  Pět hvězd je málo....Takhle má vypadat perfektní detektivka. Proto se na ni můžete podívat i několikrát, přestože víte, že vrahem je.....Naopak, teprve, když se oprostíte od toho napětí, můžete si vychutnat i ostatní složky filmu. Sedí srovnání s Gabinovým Maigretem. V současné době se detektivek točí jen velmi málo, dobrých ještě míň a u nás už vůbec ne.Pan Hrušínský je neskutečný, když si vezmete, co všechno a jak hrál! Stačí Švejk a Spalovač mrtvol...A jak byl krásnej, když byl mladej (Hostinec u Kamenného stolu).(6.5.2010)

 • LiVentura
  *****

  Nejlepší kriminální filmy od dob Vrchního policejního rady Vacátka....! A fenomenální Rudolf H.....českého Gabina vidět naživo, dal bych milion!(31.7.2007)

 • Chrustyn
  ****

  Temná česká kriminálka s buldočím Rudolfem Hrušínským, řešícím velkou vraždu v malé vesnici.(18.2.2013)

 • nash.
  ****

  Skoro bych řekl, ještě lepší než minule. Kalaš tentokrát bez svého sidekicka, ale o to s větším nasazením dlouho pátrá a tápe v případu mrtvých dětí. Stejně temná atmosféra jako minule, přesto je dopad mnohem silnější. Možná je to právě pro to téma, které je, myslím si, že pro tehdejší dobu a tehdejší české filmové detektivky až nečekaně odvážné. Napětí by se dalo krájet a slušně graduje, opět se rozehrává hra s řadou podezřelých, kteří se vynořují a zase mizí, aby přesto zanechali podvědomé pocit, co kdyby. Výborný Hrušínský, ale především výborný Schulhoff. Zlatá šedesátá!(31.10.2013)

 • choze
  ****

  De facto VRAH SKRÝVÁ TVÁŘ přes kopírák, což mě při sledování dost dlouho rušilo spolu s tím, že mi to v ničem nepřišlo lepší (atmosféra slabší, postrádal jsem Brzobohatého) s výjimkou způsobu finálního odhalení. Ale pořád slušné.(17.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace