• Rudovous
  ****

  Bacha spoiler! Jiří Adamec je vrah! ... . (jen kliknete na jeho jmeno a vite jak moc je to pravda!).(1.3.2012)

 • raroh
  ****

  Chabrol po česku, vyšetřování a kriminální motivy jen záminkou pro odkrytí středostavovské maloměšťácké přetvářky a špinavého prádla. Brněnský skladatel Pavel Blatný navíc dokázal, že se nemuselo v 60. letech sázet jen na Lišku, Havelku, Luboše Fišera a Klusáka jako autory nápadité filmové hudby.(27.9.2010)

 • Snorlax
  ***

  Místo detektivky spíše drama, které nezachránila ani přítomnost muže s jedním z nejkrásnějších hlasů v hlavní roli. U kriminálky, kde znám vraha dříve, než vyšetřovatel, oceňuji kvalitní budování houstnoucí atmosféry. Takže předem tento způsob jednání s divákem nezatracuji. Ale tady jsem tu atmosféru nějak neobjevila.(1.3.2012)

 • otík
  ***

  Od začátku víme, kdo je vrah (tuto formu nemám rád), pak vidíme dokonce vraždu v přímém přenosu, další pátrání k ničemu nevede a vraha vlastně odhalíme až díky vrcholícím událostem, a to navíc bez přičinění kriminalistů. Až úplný závěr přece jen měl něco společného s úspěšným pátráním, ba spíše dedukcí. Celkově tento první případ poručíka Zemana v podání Eduarda Cupáka nedopadl nejlépe.(8.7.2012)

 • snaked
  ***

  Soukromí vyšetřovatele a jeho vztahy mě nezajímají, to si mohli tvůrci odpustit.(26.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace