• YURAyura
  ***

  6/10 Willig predabovany Velenem, Moucka krute utrirajici mladeho Cupaka, neskutecne odporne modely klobouku a ucesu, nevyrazny vrah, misty kapku pochybna psychologie chovani lidi - pardon, pane Plzaku, zapamatovnihodne topeni v koupelne, n4mrd0vy konec fackujici profesionalitu policie - major Zeman by se divil...(27.2.2010)

 • otík
  ***

  Od začátku víme, kdo je vrah (tuto formu nemám rád), pak vidíme dokonce vraždu v přímém přenosu, další pátrání k ničemu nevede a vraha vlastně odhalíme až díky vrcholícím událostem, a to navíc bez přičinění kriminalistů. Až úplný závěr přece jen měl něco společného s úspěšným pátráním, ba spíše dedukcí. Celkově tento první případ poručíka Zemana v podání Eduarda Cupáka nedopadl nejlépe.(8.7.2012)

 • zette
  ****

  Skvela kriminalka, skoda ze se Schulhoff vice nedrzel tohoto zanru. Jak Moucku nemam moc rad, v tomto pripade me bavil. Potesil i fakt, ze divak od zacatku zna vraha, ktery vsak mohl byt trochu vice vykreslen. Scenar je velice dobry, zajimave postavy.(25.9.2010)

 • Rudovous
  ****

  Bacha spoiler! Jiří Adamec je vrah! ... . (jen kliknete na jeho jmeno a vite jak moc je to pravda!).(1.3.2012)

 • Radek99
  ***

  Celkem solidní, byť jen mírně nadprůměrná, detektivka z dílny specialisty na tento žánr režiséra Petra Schulhoffa nedosahuje sice celkových kvalit jeho legendární tetralogie s kriminalistou majorem Kalašem, ale minimálně jeho poslednímu dílu Diagnóza smrti se vyrovná a především hrdě prezentuje fakt, že vzpřímeně prošla osidly doby. Je totiž skoro zázrak, že na počátku ponurého bezčasí začínající normalizace dokázal Petr Schulhoff ustát tlak stát se hlásnou troubou propagandy a oprostil svůj film od nánosu ideologického balastu. A možná spíše jen shodou okolností natočil něco, co by se dnes dalo chápat jako takový socialistický ohlas noir detektivky, kde se za zdmi pochmurných panelových bytů páše ... maloměšťáctví...(26.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace