• Master19
  ****

  Zajímavé, kam se propadla moderní česká detektivka a přitom má na čem stavět. Minimálně na tomto případu majora Kalaše. Velmi výrazné jsou herecké výkony Peterky, Bláhy, Brzobohatého a samozřejmě Hrušinského.(26.7.2015)

 • rykardo
  ****

  Vynikající, skvěle obsazená a natočená, česká kriminálka..., navíc v tomto případě dokonalá souhra black&white coloru se zvukovou stopou filmu jenom celkově podtrhávaj už tak dost stísněnou ( a nebál bych se použít výrazu makabrózní :-)) atmosféru..., hodně dobrejch 80%(24.5.2009)

 • dr.fish
  *****

  Syrová až bezútěšná detektivka. Pomalý mravenčí postup v čím dál zauzlovanějším případu. Moc pěkně to směřuje k překvapivému finále. 85%(3.7.2014)

 • otík
  *****

  Druhý díl majora Kalaše s Hrušínským. Naprosto výtečná kriminálka, atmosféra a syrovost zpracování jsou zcela fantastické. Hrušínský s Brzobohatým jsou parádní dvojka, ale Hrušínský všechny převyšuje. A scénář je také skvostný. Prostě jedna z nejpovedenějších kriminálek československé i české filmografie.(2.7.2014)

 • WANDRWALL
  **

  Ponurý, ztuhlý film.(5.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace