• Segrestor
  *

  Tohle mi sedlo asi jako list opuncie na holá záda. A po každém dalším nakouknutí jen další a další plácnutí. Celá parta zde umístěných herců by dokázala víc, kdyby nebyli limitovaní poplatností době vzniku. A v neposlední řadě ta satira, která tu má jakože napadat maloměšťáctví, je mi spíš protivná. To opravdu radši šipku mezi ty zasrané opuncie, než další opáčko na TV Noha.(14.9.2012)

 • paascha
  ***

  Zřejmě jediná nedebilní role jinak zcela nesnesitelného Soboty, jedna z posledních kdysi skvělého Františk Peterky, jedna z lepších Zázvorkové, klasická postava Janžurové a typický cholerický dědek Kopeckého. Celkem vzato, ujde to, ale od všech, s vyjímkou he he,fnďáá, Soboty, jde o průměr.(26.1.2012)

 • RHK
  ****

  "Tady né, že nepoteče voda. Tady poteče krev!" Herecký koncert minimálně tří geniálních herců - Miloše Kopeckého, Stelly Zázvorkové a Ivy Janžurové. A ostatní jim zdatně sekundují v této nestárnoucí potměšilé komedii ze sousedství. Ukázka (aut.pračka): http://www.youtube.com/watch?v=5E1McR00h3E(17.2.2009)

 • Renton
  ***

  Scénář: Petr Schulhoff .. Typická česká vlastnost v dnes už ne tak aktuální komedii..(24.1.2005)

 • NinadeL
  ****

  Petra Schulhoffa nepovažuji za svého režiséra č. 1, ale leitmotiv této komedie je bohužel (bohudík) natolik zakotven v realitě, že musím zatleskat. Konečně, i příběh naší rodiny je poznamenán přesunem z centra na sídliště...(5.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace