Skvělý film o vzájemných provokacích dvou rodin. Novákovi a Bartáčkovi se opravdu nemají rádi. Kvalitní herecké obsazení je samozřejmostí. "Je doma Kája?" :D(10.2.2013)

Úžasně vtipná česká komedie, která snad nikdy neomrzí. Soupeření mezi Novákovými a Bartáčkovými je nadčasové...:-))(23.7.2008)

Když jsem byl malej, tak mě to bavilo. Dneska už mě to nudí. Jedinej dobrej fór je americká pračka.(18.7.2010)

Pokud si Novákovi a Bartáčkovi dělají naschvály(trik s americkou pračku používám dodnes) na pavlači je to geniální a vtipné (obzvláště pan Kopecký válí).Ale jak se to přesune do paneláku(neuvěřitelná scénaristická zrada za kterou bych věšel za koule do průvanu) a přibude Dáša Veškrnová klesá to k neskutečné békovině a nudě.Ovšem herecké výkony členů obou znesvářených rodin(ani tradiční ťulpas René Luďka Soboty mi tak nevadí) to zachraňují. Ad. karels: Nesouhlasím pokud myslíš neaktuální tématem.V mojem činžáku se neustále od jedné ženské osoby přesvědčuji, že závist je stále aktuální věc.A někdy si jen přeju aby to byla taková paní Zázvorková nebo Janžurová co u nás bydlí.(17.7.2005)

Komedie k popukání. Rozbroje mezi dvěma sousedskými páry stojí opravdu za to. 80%(13.1.2008)

• - Na začátku filmu je vidět svatební fotografie Miloše Kopeckého a Stelly Zázvorkové, která je z jejich skutečné svatby, i když jejich manželství netrvalo dlouho. Stejně tak i většina jejich fotografií ve filmu je z pravého manželství. (Hromino)

• - Písnička, kterou si zpívá opilá Naďa Bartáčková ve dveřích bytu Novákových je skladba Heleny Vondráčkové s názvem Miláčku, neboli česká verze hitu Beatles Honey pie. (kosticka7)

• - Plno vtipných scén vzniklo improvizací herců, např. americká pračka a hlášky okolo ní. (kapsomut)