• Segrestor

Tohle mi sedlo asi jako list opuncie na holá záda. A po každém dalším nakouknutí jen další a další plácnutí. Celá parta zde umístěných herců by dokázala víc, kdyby nebyli limitovaní poplatností době vzniku. A v neposlední řadě ta satira, která tu má jakože napadat maloměšťáctví, je mi spíš protivná. To opravdu radši šipku mezi ty zasrané opuncie, než další opáčko na TV Noha.(14.9.2012)

Zřejmě jediná nedebilní role jinak zcela nesnesitelného Soboty, jedna z posledních kdysi skvělého Františk Peterky, jedna z lepších Zázvorkové, klasická postava Janžurové a typický cholerický dědek Kopeckého. Celkem vzato, ujde to, ale od všech, s vyjímkou he he,fnďáá, Soboty, jde o průměr.(26.1.2012)

"Tady né, že nepoteče voda. Tady poteče krev!" Herecký koncert minimálně tří geniálních herců - Miloše Kopeckého, Stelly Zázvorkové a Ivy Janžurové. A ostatní jim zdatně sekundují v této nestárnoucí potměšilé komedii ze sousedství. Ukázka (aut.pračka): http://www.youtube.com/watch?v=5E1McR00h3E(17.2.2009)

Scénář: Petr Schulhoff .. Typická česká vlastnost v dnes už ne tak aktuální komedii..(24.1.2005)

Petra Schulhoffa nepovažuji za svého režiséra č. 1, ale leitmotiv této komedie je bohužel (bohudík) natolik zakotven v realitě, že musím zatleskat. Konečně, i příběh naší rodiny je poznamenán přesunem z centra na sídliště...(5.3.2009)