• Kordus

Kvůli školní studii jsem se na tuhle hrůzu odhodlal podruhé podívat a musím změnit názor. Původně jsem filmu dával jednu hvězdičku, protože v mých 14 letech mi některé scény přišly celkem zábavné, ale teď už je to čistý odpad. Je to hodně špatné, což by zase tak nevadilo, kdyby ruku v ruce nešla i nuda.(18.10.2004)

• Tyler

Unylá snaha o vzkříšení comicsové série.Zloduši jsou k uzoufání a k tomu George Clooney jako Batman.Prostě marná snaha.Zaplaťpánbůh aspoň za Umu Thurman.(27.1.2003)

• xxmartinxx

Pokud to bylo natočené tak neskonale vtipně schválně, je to výkon hodný Oscara. Pokud ne, je to nebezpečné, smutné a odpudivé. A my přece víme, jak to bylo, no ne?(2.9.2008)

• Dudek

Tak teprvne na potřetí jsem schopen napsat komentář k tomuto vydařenému filmu. Nejdříve jsem se potřeboval přesvědčit, zda je tento Batmanovský díl myšlen opravdu vážně, nebo zda se jedná jen o žertovný kousek Joela Schumachera. Závěr je přesně takový, jako každý očekával. Schumacher to myslel opravdu vážně, jen se vydal špatnou cestou. Nejdříve se rozhodl změnit Gotham v nějaké šilené moderní město, poté přidal Batmanovi bradavky a parádní pomocnici Batgirl a nakonec vytvořil tři záporáky, kteří v sobě sice skrývají obrovský potenciál, ale zároveň se scénáristovi podařilo z nich udělat tři naprosto zbytečné postavy. Všechno špatně, po temných děsivých uličkách města jakoby se slehla zem, zbyly jen náznaky, a ještě k tomu malé, stejně tak to dopadlo s charaktery hrdinů; o hereckých výkonech ani nemluvím. Ještě že se Nolan rozhodl jít novou cestou, i když jeho odklon od Burtona se mi také nelíbí.(7.8.2006)

• BadoXXII

Robin: Takže jsme se zamilovali do zloducha?...Batman: Zlá možná je, ale duch rozhodně ne.......No proste sračka, čo o tom viac písať, že?(1.12.2007)

• - Na budově muzea je napsáno „Gotham Musem of Art“, te „Gothamské muzeum umění“. Součástí sbírky je však také patří dinosaurus. (Pepy)

• - Když Joel Schumacher zjistil, že film na fanoušky neudělal kýžený dojem, natočil krátké video, ve kterém se za to fanouškům omlouvá. (x_silver)

• - Ve filmu byl použit jako Batmobil stejný model jako v předchozím filmu z roku 1995 Chevrolet 350 ZZ3, ale s kompletně přepracovaným designem. (ajaxx)