Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  odpad!

  Tak teprvne na potřetí jsem schopen napsat komentář k tomuto vydařenému filmu. Nejdříve jsem se potřeboval přesvědčit, zda je tento Batmanovský díl myšlen opravdu vážně, nebo zda se jedná jen o žertovný kousek Joela Schumachera. Závěr je přesně takový, jako každý očekával. Schumacher to myslel opravdu vážně, jen se vydal špatnou cestou. Nejdříve se rozhodl změnit Gotham v nějaké šilené moderní město, poté přidal Batmanovi bradavky a parádní pomocnici Batgirl a nakonec vytvořil tři záporáky, kteří v sobě sice skrývají obrovský potenciál, ale zároveň se scénáristovi podařilo z nich udělat tři naprosto zbytečné postavy. Všechno špatně, po temných děsivých uličkách města jakoby se slehla zem, zbyly jen náznaky, a ještě k tomu malé, stejně tak to dopadlo s charaktery hrdinů; o hereckých výkonech ani nemluvím. Ještě že se Nolan rozhodl jít novou cestou, i když jeho odklon od Burtona se mi také nelíbí.(7.8.2006)

 • Kaka
  **

  Oproti prvním dílům z toho režisér udělal jen směšnou frašku s dobrými triky a hvězdným obsazením. Atmosféra je pryč a temnost taky. Děj je pro smích, ale na druhou stranu George Clooney je ok, O'Donnell mě osobně v roli Robina sedí a je tam taky krásné ženské duo Thurman, Silverstone. Schumacher tuhle Batmanovskou serii nicméně téměř zabil.(6.11.2003)

 • choze
  ***

  "UDĚLÁM Z TEBE KOMPOST." Stejná fraška se zuřivě přehrávajícími herci, okázale blbými hláškami a krásně komiksovými akčními scénami (honička po obří soše, boj o teleskop) jako BATMAN NAVŽDY. Komu se už minule nelíbil neonový vizuál, toho definitivně dorazí Arnoldovy ve tmě světélkující zuby. Clooney je v roli Bruce Waynea totálně bezradný, ale záporácké duo je tentokrát o poznání zábavnější (Umu Thurman nemusím, ale tady je božská) a jako třešnička na dortu sladká Alicia Silverstone. Ke štěstí mi chybí jen polibek mezi Poison Ivy a Batgirl.(9.1.2003)

 • Psema
  *

  Shit, shit, shit. Jestliže předchozí díl měl aspoň trochu rozumu a slušný scénář, tak tohle nemá ani jedno. Příběh je idiotský a vyjadřuje zřejmě scénáristovo IQ houpacího koně, jelikož takhle hloupý příběh a blbé dialogy jsem snad ještě neviděl. K tomu obsazení je taky nic moc. Clooney vypadá jak úchyl, Uma mě taky zrovna nedostává, O´Donnel hraje ještě hůř než minule a to jsem si myslel, že hůř už to ani nejde a k tomu uřvaný Arnold... Bože chraň nás před takovými filmy. Jediným světlým bodem je Alicia Silverstone, na kterou se dobře dívá a i když nechápu proč Batman dostává nové parťáky, tak ji vítám s otevřenou náručí. Stylizace je pořád stejná, neonová, akorát asi přibylo ještě více colorizace, což vytváří absolutní paskvil, kterému nedám odpad jen proto, že mám rád Batmana a chci ho před takovou potupou ušetřit. Takže moc děkuju Joeli, že si zničil skvělý komix.(17.6.2006)

 • Djkoma
  **

  Kdo by čekal, že film s takovým obsazením, s jménem Batman a s velmi dobrým rozpočtem bude tak neonová plastová nud? Já tedy ne, ale Joel Schumacher předvedl, jak zabít jednu velkou comicsovou ikonu. Arnold Schwarzenegger je vždy v mých očích skvělý, ale trochu to scénáristé přehnali s jeho comicsovostí. George Clooney je možná "nejhezčí a nejelegantnější" Batman, ale je to ten pravý Batman? osobně pochybuji, protože Batman nemá být jen model, na který letí ženy (na to má peníze). Další herci jako Uma Thurman a Alicia Silverstone ani nepotřebují komentář, protože ve svých postavách to aspoň zkusili, ale prostor opravdu neměli velký. Tam kde měl Burton vlastní rozum a cit pro stylovost, má Schumacher je slova" více plastu, více neonů, více barev...". Přesto si nemyslím, že si tento film zaslouží nejen šedé pásmo, ale i 29%, protože tak jako tak to furt funguje jako dobrá komedie:)(12.6.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace