Dalo se to cekat, Schumacher proste neni Burton a ctvrta variace na podobne tema, tj. hrdina vs. zloduch, nemohla prinest nic moc noveho a to co bylo na predchozich dilech fajn, se tu povedlo zmrsit. Ale presto musim rict, ze az zas takovej prusvih to neni, jak to podle hodnoceni vypada. George Clooney hraje Batmana asi ze vsech nejhur, ale presto si ho pamatuju vic nez Kilmera. Bohuzel tenhle dil uz zacina bejt preplacanej, hlavne co se hrdinu tyce. Beru jeste Robina, i kdyz, cim min je videt, tim lip, ale dat sem jeste Batgirl, to je neco strasnyho. Opet se projevila Schumacherovo uchylka, takze se muzeme "tesit" na zabery na zadky a bradavky na oblecich. Triky se sice zlepsily, ale mozna to je spis na skodu, protoze je tu od vsemoznejch zablesku a neonu vse az moc barevne. Aspon, ze zaporaci nejsou nejhorsi. Thurman je jako vzdy sexy a Arnold vypada cool, i kdyz udelat ho vic ve stylu Robocopa, bylo by to lepsi a byl by mozna vypadal vic zle. Ale ty jeho poskoci byli k smichu. Navic mi prislo, ze tohle je spis trochu komedie a to by se v pripade temneho rytire Batmana stat nemelo. Jednoznacne nejhorsi dil serie, kterej je sice zabavnej, ale uz nema moc spolecnyho s Batmanem a jde spis o veselej dobrodruznej film pro celou rodinu. Slabsi 4*.(1.2.2005)

• Davies182

Napoprvé to pro mě byla fakt pecka, ale pak jsem si uvědomil, že je to tak blbé, až je to vtipné. Ve špatném smyslu slova...(9.1.2008)

• Hellboy

Neskutečná sranda, kdyby mi bylo tak 7 let, tak tomu dám 5 hvězdiček, protože bych se určitě skvěle bavil, no a dnes... dnes tomu sice nedám 5, ale pořád se skvěle bavim, jen trochu jinak:) Skvělý hlášky jako: Zdravíčko, já jsem Batman nebo: Jediná jistota je, že vše zmrzne! Neuvěřitelné! Teď mě napadá, že Batman a Robin skoro působí jako parodie na Batmana! Při srovnání se Superhero Movie (2008) je dokonce Batman a Robin podařenejší parodie! Bohužel nechtěná, což dojem trochu sráží.(17.11.2004)

• sud

Nejdřív jsem si myslel, že Arnold Schwarzenegger film dostane alespoň do koukatelných vod. Jenže on je tady tak trapnej!!!(21.8.2006)

• DaViD´82

Tak vám nevím jestli jsem se dle tvůrců měl smát či brečet. Arnoldovi jsem se od srdce zasmál, nad vším ostatním, v čele s nudou a více jak dvojhodinovou stopáží, jsem hořce zaplakal.(24.1.2007)