Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  **

  Oproti prvním dílům z toho režisér udělal jen směšnou frašku s dobrými triky a hvězdným obsazením. Atmosféra je pryč a temnost taky. Děj je pro smích, ale na druhou stranu George Clooney je ok, O'Donnell mě osobně v roli Robina sedí a je tam taky krásné ženské duo Thurman, Silverstone. Schumacher tuhle Batmanovskou serii nicméně téměř zabil.(6.11.2003)

 • Hellboy
  **

  Neskutečná sranda, kdyby mi bylo tak 7 let, tak tomu dám 5 hvězdiček, protože bych se určitě skvěle bavil, no a dnes... dnes tomu sice nedám 5, ale pořád se skvěle bavim, jen trochu jinak:) Skvělý hlášky jako: Zdravíčko, já jsem Batman nebo: Jediná jistota je, že vše zmrzne! Neuvěřitelné! Teď mě napadá, že Batman a Robin skoro působí jako parodie na Batmana! Při srovnání se Superhero Movie (2008) je dokonce Batman a Robin podařenejší parodie! Bohužel nechtěná, což dojem trochu sráží.(17.11.2004)

 • Trellíno
  *

  To je jeden z těch filmů u kterých si řikám, jak by to vypadalo, kdyby ho natočil někdo jiný. A přitom to mohl být fakt dobrý film. Time vrať se!(29.6.2002)

 • Faidra
  *

  Tentokrát to nebohý netopýr napálil přímo hlavou do zdi. Někdo z řad záhadologů by se měl vykašlat na yettiho, lochnesku a tunguzský meteorit a začít konečně zkoumat, jak je možné, že režisér napínavých dramat jako Tábor tygrů a Volný pád, nápaditých thrillerů typu Telefonní budky nebo 8 MM nebo aspoň pestré muzikálové romance Fantoma opery je ve slabších chvílích schopný se podepsat pod nepovedenou citovou ždímačku Zemřít mladý nebo spojku, která je víc přišlápnutá než česká. Ovšem to je pořád sranda proti tomu, co se mu podařilo udělat z mé jediné oblíbené komiksové postavy. Ne že bych nebyla ochotná i v případě hrdiny s netopýří maskou přimhouřit oko a prostě se bavit, jenže to jsem přimhouřila už u předchozího Schumacherova pokusu o Batmanova dobrodružství a na rovinu, tady bych musela pevně zavřít i svoje vnitřní oko, protože co je moc, to je příliš, a moc postav, moc přeplácanosti, moc nevkusu a moc nesmyslů je příliš i na mě. Tím bych ale taky skončila, protože i když je to špatný film - hodně špatný film - nepovažuju ho za filmovou katastrofu století a s hláškou "sekne ti to jako Batmanovi bradavky" budete mít ve společnosti zaručený úspěch. Ovšem nesporně daleko větší hrdina než Batman je Nolan, který si po tomhle troufl na další film o nočním ochránci Gothamu - a uspěl.(25.9.2008)

 • Anthony
  odpad!

  Negativa: vše. Pozitiva: Schumacher už po tomto průseru další díl točit nebude a jestli se někdo k sérii vrátí tak snad bude tento díl úplně ignorovat.(12.6.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace