• Reiniš

Film je to špatný od začátku do konce.Pokud ho ale budete brát jako hvězdně obsazenou parodii možná ho i dokoukáte...(14.8.2006)

• DaViD´82

Tak vám nevím jestli jsem se dle tvůrců měl smát či brečet. Arnoldovi jsem se od srdce zasmál, nad vším ostatním, v čele s nudou a více jak dvojhodinovou stopáží, jsem hořce zaplakal.(24.1.2007)

• castor

Vznikl z jediného důvodu: vydělat hromadu peněz. Jenže to je ten hlavní problém. Tenhle výpravný comics to schytal ze všech stran. Polibkem zabíjela Uma Thurman, přetlakem blbých momentů naopak režisér Joel Schumacher, který si vybral hodně slabou chvilku. Na druhou stranu bychom přišli o to, jak si Arnold „užívá“ zápornou roli, ač vyloženě krutý být s ohledem na svůj hvězdný status ani nemůže. Občas to šlape, ale většinou tempo selhává, stejně jako tak trochu prázdná akce. Pochmurné vize á la Tim Burton šly na hodně dlouhou procházku a zůstává tak jakási barevná a přeplácaná pachuť v ústech.(25.2.2017)

• mandes

rozpočet : $125 million tržby celosvetovo : $238,207,122(9.1.2007)

Po letech mě to bavilo kupodivu víc než uječený Batman navždy. A je to opravdu tak debilní, až je to sranda...(7.7.2012)

• - George Clooney (Batman) později řekl, že lituje, že se ve filmu objevil. Když se film dotočil. George Clooney řekl:„Myslím, že jsme právě zničili sérii." (Karlos80)

• - Časopis Entertainment Weekly film zařadil mezi pět nejhorších pokračování historie. (cariada)

• - Většina scén s Julií Madisonovou (Elle Macpherson) byla při závěrečném sestřihu vystřižená, především scéna, kde Poison Ivy (Uma Thurman) najde Julii v Gothamské observatoři (dějově poté, co ukradla klíče komisaře Gordona k Bat-signálu) a ubodá ji k smrti - později by Poison Ivy použila stejný nůž při souboji s Batgirl. Scéna smrti byla vystřižena, protože působila příliš depresivně na film určený pro mladé diváky a také proto, že Joel Schumacher chtěl postavu Macphersonové použít v následujícím, již nenatočeném pokračování. (BoredSeal)