• Davies182

Napoprvé to pro mě byla fakt pecka, ale pak jsem si uvědomil, že je to tak blbé, až je to vtipné. Ve špatném smyslu slova...(9.1.2008)

• lesumir

Tohle má s Batmanem společné opravdu málo. Je mi líto akorát Georgie Clooneyho, že na něj zbylo tohle svinstvo. Robina bych zvládl ale tu Batgirl jsem už nevydejchal a šel luštit křížovky! A o třech záporných postavách ani nemluvím, humus všech humusů! Barman má svoje auto,svojí motorku, pilu, laser, vznášedlo. Já bych se nedivil, kdyby měl i bat-robertka!(7.8.2006)

• Faidra

Tentokrát to nebohý netopýr napálil přímo hlavou do zdi. Někdo z řad záhadologů by se měl vykašlat na yettiho, lochnesku a tunguzský meteorit a začít konečně zkoumat, jak je možné, že režisér napínavých dramat jako Tábor tygrů a Volný pád, nápaditých thrillerů typu Telefonní budky nebo 8 MM nebo aspoň pestré muzikálové romance Fantoma opery je ve slabších chvílích schopný se podepsat pod nepovedenou citovou ždímačku Zemřít mladý nebo spojku, která je víc přišlápnutá než česká. Ovšem to je pořád sranda proti tomu, co se mu podařilo udělat z mé jediné oblíbené komiksové postavy. Ne že bych nebyla ochotná i v případě hrdiny s netopýří maskou přimhouřit oko a prostě se bavit, jenže to jsem přimhouřila už u předchozího Schumacherova pokusu o Batmanova dobrodružství a na rovinu, tady bych musela pevně zavřít i svoje vnitřní oko, protože co je moc, to je příliš, a moc postav, moc přeplácanosti, moc nevkusu a moc nesmyslů je příliš i na mě. Tím bych ale taky skončila, protože i když je to špatný film - hodně špatný film - nepovažuju ho za filmovou katastrofu století a s hláškou "sekne ti to jako Batmanovi bradavky" budete mít ve společnosti zaručený úspěch. Ovšem nesporně daleko větší hrdina než Batman je Nolan, který si po tomhle troufl na další film o nočním ochránci Gothamu - a uspěl.(25.9.2008)

• Radek99

Nechtěná parodie.(23.3.2012)

• Trellíno

To je jeden z těch filmů u kterých si řikám, jak by to vypadalo, kdyby ho natočil někdo jiný. A přitom to mohl být fakt dobrý film. Time vrať se!(29.6.2002)