• Niktorius

Zatímco v předchozím Batmanovi se Schumacher (naštěstí neúspěšně) umlátit netopýřího muže potrhlostí a neonovými barvami, zde jej utápí v naprostém kýči až se chudák dusí a zakuckácvá...Ostatně tak jako diváci...Hlavní role jsou absolutně nevhodně obsazené, herci ze sebe upoceně mačkají zoufalé výkoy, scénář soutěží s režií o cenu za demenci roku a nákladná výprava smrdí papundeklem a oku tedy rozhodně nelahodí. Zkráceně: Absolutní bullshit.(11.8.2007)

• Mahalik

Věděl jsem, že to bude blbost, ale tohle jsem fakt nečekal. Arnold v roli Mr. Freeze je fakt psycho. Když jsem ho viděl v jeho směšném kostýmku, myslel jsem si, že koukám na Čaroděje ze země Oz. Uma Thurman vypadá jako kdyby ji přitáhli z E55, ale to nejhorší teprve příjde. A tím je .... Chris O´Donnell. Bože i prkno by roli Robina zahrálo líp. Nechápu ani postavu Batgirl, protože mi přijde opravdu zbytečná. A o hlavní představiteli Batmana se radši ani nezmiňuji. Jsem rád, že film Batman začíná nedostal Joel Schumacher, protože by udělal určitě větší krávovinu, než je toto.(25.10.2006)

"UDĚLÁM Z TEBE KOMPOST." Stejná fraška se zuřivě přehrávajícími herci, okázale blbými hláškami a krásně komiksovými akčními scénami (honička po obří soše, boj o teleskop) jako BATMAN NAVŽDY. Komu se už minule nelíbil neonový vizuál, toho definitivně dorazí Arnoldovy ve tmě světélkující zuby. Clooney je v roli Bruce Waynea totálně bezradný, ale záporácké duo je tentokrát o poznání zábavnější (Umu Thurman nemusím, ale tady je božská) a jako třešnička na dortu sladká Alicia Silverstone. Ke štěstí mi chybí jen polibek mezi Poison Ivy a Batgirl.(9.1.2003)

• mandes

rozpočet : $125 million tržby celosvetovo : $238,207,122(9.1.2007)

• sepp

Krasny doklad upadku vkusu v 90. letech, kterezto dekade chybela jakakoli spetka stylu. A take ukazka scenaristicke impotence non plus ultra.(28.6.2003)