• Skejpr

Přeplácané. Toto slovo vystihuje vše. Barevná kompozice trhá oči, střihač si někdy mohl vzít dovolenou, v postavách je binec, a kolikrát není vidět, koho vlastně sledujeme (závod na motorkách), linie s Alfrédem zbytečná, spousta nedotažeností i evidentních kravin (to, že živá tkáň při zmrznutí nenávratně popraská už ani neřeším). Potěší lepší hudba než ve trojce, kvalitní triky (i když opět použité úplně zbytečně, kdyby tam nebyly scény, ve kterých se používaly, bylo by to lepší), jednoznačně herci, Clooney, byť jako Bruce Wayne nepoužitelný, se snaží, Chris O'Donnel taky ujde, Uma Thurman je výborná, Schwarzenegger je vůbec nejlepší ze všech (a daboval ho Soukup - už potřetí v Batmanovské sérii daboval záporáka Soukup), akorát ta Alicia Silverstoneová je nemastná neslaná... Scénář místy úplně debilní ("Ahoj..já sem Batman!"), místy vcelku vtipný ("Naval sem ten diamant, kytko, nebo si tě utrhnu!" ) ve výsledku naprosto tupý film, který sice vypadá, jako by vznikl podle comicsu, ale určitě ne podle comicsu, zvaného Batman. Jako bláznivá komedie ovšem výborné :)(6.8.2006)

• sepp

Krasny doklad upadku vkusu v 90. letech, kterezto dekade chybela jakakoli spetka stylu. A take ukazka scenaristicke impotence non plus ultra.(28.6.2003)

Nemecka Cinema - 50%(9.9.2010)

• Divočák

Ubíjení netopýra neony. Proč Schumachere, proč?(9.8.2006)

• Trellíno

To je jeden z těch filmů u kterých si řikám, jak by to vypadalo, kdyby ho natočil někdo jiný. A přitom to mohl být fakt dobrý film. Time vrať se!(29.6.2002)