Batman a Robin

Batman a Robin

Akční / Krimi / Fantasy

USA / Velká Británie, 1997, 125 min

• Hellboy

Neskutečná sranda, kdyby mi bylo tak 7 let, tak tomu dám 5 hvězdiček, protože bych se určitě skvěle bavil, no a dnes... dnes tomu sice nedám 5, ale pořád se skvěle bavim, jen trochu jinak:) Skvělý hlášky jako: Zdravíčko, já jsem Batman nebo: Jediná jistota je, že vše zmrzne! Neuvěřitelné! Teď mě napadá, že Batman a Robin skoro působí jako parodie na Batmana! Při srovnání se Superhero Movie (2008) je dokonce Batman a Robin podařenejší parodie! Bohužel nechtěná, což dojem trochu sráží.(17.11.2004)

Ten Arnold si jako myslel co? Že to bude mít úspěch? Proč tam lezl ten blbec? ... Nepochopím ... A Robin je taky debílek, mladý, arogantní :)(20.5.2009)

Nemecka Cinema - 50%(9.9.2010)

• Tyler

Unylá snaha o vzkříšení comicsové série.Zloduši jsou k uzoufání a k tomu George Clooney jako Batman.Prostě marná snaha.Zaplaťpánbůh aspoň za Umu Thurman.(27.1.2003)

• Radyo

Každý, kdo dal tomuhle filmu byť jen 1 hvězdičku, musel být pod vlivem sedativ. Tahle blitka je jedna z největších hovadin všech dob, a distributor by měl vracet peníze ze vstupného za to, že lidi včas nevaroval před případným poškozením mozku z přívalu krávovin. Arnolda tam mohli klidně domalovat, protože i jeho fotka by to zahrála líp. Uma Thurman byla sice sexy, ale vytáhla ten film pouze ze sub-odpadu do odpadu. O'Donnell v předchozím díle ještě alespoň naznačoval nějaké herectví, ale v tomhle hrál asi jako by byl dva roky po smrti. Ještě jakž takž dopadla Alicia Silverstone, ale opravdu musí mít Batman v každém dalším díle dalšího pomocníka ? To už je z něj taková troska, že si nevystačí sám ? Odpovím si - ano, je z něj troska a proboha, už netočte dalšího, protože při tom sestupném tempu (respektive pádu) úrovně by další díl nemuseli přežít ani pokusní šimpanzi při předpremiérové projekci. Říkám STOP jednou provždy !(22.7.2002)