Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Reiniš
  **

  Film je to špatný od začátku do konce.Pokud ho ale budete brát jako hvězdně obsazenou parodii možná ho i dokoukáte...(14.8.2006)

 • mandes
  *

  rozpočet : $125 million tržby celosvetovo : $238,207,122(9.1.2007)

 • Dudek
  odpad!

  Tak teprvne na potřetí jsem schopen napsat komentář k tomuto vydařenému filmu. Nejdříve jsem se potřeboval přesvědčit, zda je tento Batmanovský díl myšlen opravdu vážně, nebo zda se jedná jen o žertovný kousek Joela Schumachera. Závěr je přesně takový, jako každý očekával. Schumacher to myslel opravdu vážně, jen se vydal špatnou cestou. Nejdříve se rozhodl změnit Gotham v nějaké šilené moderní město, poté přidal Batmanovi bradavky a parádní pomocnici Batgirl a nakonec vytvořil tři záporáky, kteří v sobě sice skrývají obrovský potenciál, ale zároveň se scénáristovi podařilo z nich udělat tři naprosto zbytečné postavy. Všechno špatně, po temných děsivých uličkách města jakoby se slehla zem, zbyly jen náznaky, a ještě k tomu malé, stejně tak to dopadlo s charaktery hrdinů; o hereckých výkonech ani nemluvím. Ještě že se Nolan rozhodl jít novou cestou, i když jeho odklon od Burtona se mi také nelíbí.(7.8.2006)

 • Shit
  ***

  Myslim, že tohle je jednoznačně nejhorší Batman. Joel Schumacher do filmu vložil neúnsoný množství barevnosti, až to skoro vypadalo jako nějakej komiks pro nemluvňata, všude je zelená, červená, modrá a mnoho dalších barev, tolik barev sem snad ještě ve filmu neviděl. Dalším jeho pěkným kouskem bylo, že k Batmanovi připojil Robina, což se mi taky moc nezamlouvalo, protože Chris O'Donnell je neskutečně topornej a pro mě pěkně nepříjemná postava, ale dalo se to ještě snést, bouhžel Joel přišel s dalším geniálním nápadem a to už sem fakt neunes, Batgirl byla na mě už fakt moc a abych pravdu řek tak ani Clooney mi tady moc neseděl. Jedinej klad filmu byl pro mě Arnold Schwarzenegger, sice jako obvykle jeho herectví za moc nestojí, jenže to mi u něj vůbec nevadí a když v celým filmu dokonale hláškuje, tak jsem spokojenej a musim k celkovým hodnocení 2* přidat jenom kvůli němu, tady byl jednoznačně nejlepší a na záporáka se skvěle hodil. jenže Joel to tak hrozně podělal, že to stějně navíc než 3* neni(8.8.2006)

 • lesumir
  **

  Tohle má s Batmanem společné opravdu málo. Je mi líto akorát Georgie Clooneyho, že na něj zbylo tohle svinstvo. Robina bych zvládl ale tu Batgirl jsem už nevydejchal a šel luštit křížovky! A o třech záporných postavách ani nemluvím, humus všech humusů! Barman má svoje auto,svojí motorku, pilu, laser, vznášedlo. Já bych se nedivil, kdyby měl i bat-robertka!(7.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace