poster

Nebezpečný klient

 • USA

  The Client

 • Slovensko

  Klient

Thriller / Mysteriózní / Krimi

USA, 1994, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ****

  V case premiery, ked bezal tento thriller v kinach sa mi velmi pacil, dnes tu vsak vidim male chybycky v scenari, ale aj to sa da odpustit, pretoze stale ma ten film bavi. Dakovat mozem nielen reziserovi Schumacherovi, ale aj skvelym hercom Tommymu Lee Jonesovi alebo aj Susan Sarandon, ktora bola nominovana na Oscara za hlavnu ulohu, ale Oscara si v roku 1995 prevzala Jessica Lange za ulohu vo filme OPERACE "BLUE SKY" (1994). Susan Sarandon ale nemusela byt smutna, pretoze o rok neskor si predsa len Oscara prevzala a to za hlavnu ulohu vo filme MRTVY MUZ PRICHAZI (1995), ktory reziroval jej manzel Tim Robbins... 16.10.2009 _______ Susan Sarandon - (Regina "Reggie" Love) +++ Tommy Lee Jones - (Roy Foltrigg) +++ Brad Renfro - (Mark Sway) +++ Mary-Louise Parker - (Dianne Sway) +++ Anthony LaPaglia - (Barry Muldano) +++ J.T. Walsh - (Jason McThune) +++ Anthony Edwards - (Clint Von Hooser) +++ Will Patton - (Seržant Hardy) +++ William H. Macy - (Dr. Greenway) +++ Produkcia: Arnon Milchan +++ Hudba: Howard Shore +++(16.10.2009)

 • Houdini
  ***

  Oscar 1 nominace: Herečka HR - Susan Sarandon(18.3.2004)

 • Disk
  ****

  O Joelu Schumacherovi se říká, že pokud má malý rozpočet, dokáže natočit povedený film. Nebezpečný klient sem patří, navíc má skvělé herce, především Brada Renfra, který v následujících letech dokázal předvést nevídané. Velká škoda jeho smrti.(26.1.2010)

 • Handle
  ***

  Poměrně vydařený thriller... 3,5*.(22.7.2009)

 • Shaqualyck
  ***

  Takhle to v praxi vypadá, když státní zástupce a advokátka táhnou za jeden provaz - až na to, že každý na opačnou stranu...(14.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace