poster

Nebezpečný klient

 • USA

  The Client

 • Slovensko

  Klient

Thriller / Mysteriózní / Krimi

USA, 1994, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  ****

  Nebezpečný klient patří k filmům, které mám moc ráda, a když jej dávají v TV, musím ho vidět:) Výborné obsazení hlavních rolí i vedlejších rolí gangsterů. Barry "Břitva" je fakt drsný:) Brad Renfro coby Mark Sway je ve své debutující roli skvělý a vypadá strašně sexy:) Mary-Louise Parker je zajímavá herečka, Susan Sarandon a její Reggie Love je správná a ostrá dáma a "Reverend" Foltrigg v podání Tommy Leeho Jonese si zase myslí, že to má všechno na háku. Scénář nabídne i spoustu vtipných hlášek, slovních přestřelek a vychytaných proslovů. Potěšila debata o Led Zeppelin nebo Elvis Pezley. Snímek se mi snad líbil ještě více díky excelentnímu dabingu, ovšem pouze ve verzi pro Českou televizi, ta druhá stojí za houby:) "Kolik případů jste vyhrála?" - "Víc, než jsem prohrála." - "Kolik se Vám platí?" - "Kolik máš?", "Chybí Vám?" - "Tak moc, že na ně nesmím ani pomyslet."(6.4.2009)

 • Radyo
  ***

  Jeden z thrillerů podle předlohy Johna Grishama. Je to napínavá podívaná, ale z "grishamovek" skoro nejslabší (až na Perníkového dědka).(25.7.2002)

 • Handle
  ***

  Poměrně vydařený thriller... 3,5*.(22.7.2009)

 • Hal_Moore
  ****

  Kdyby film byl alespoň z poloviny fantastický jako kniha, nejspíš bych dal o hvězdu více. Velkou nevýhodou filmu je to, že jsem četl knižní předlohu dříve. Kniha je úplně o něčem jiném, než film. Atmosféra není taková, jaká by měla být. Režisér nevyužil potenciálu, kterou skrývala kniha a proto pouze čtyři hvězdy.(20.9.2005)

 • movie
  ***

  Ani dobré, ani špatné.Prostě obyč thriller...Schumacher už natočil mnohem lepší kousky a tohle byla spíše jedna z jeho bokovek, kterými si chtěl asi spíše přividělat na další hulení...Jeho Čas zabíjet je lepší!(25.9.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace