poster

Volný pád

 • USA

  Falling Down

 • Francie

  Chute libre

 • Slovensko

  Voľný pád

Drama / Thriller / Krimi / Psychologický

USA / Francie / Velká Británie, 1993, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Boss321
  *****

  William Foster (Michael Douglas) se během letního slunečního dne zasekne v dopravní zácpě. Jeho nervy to nevydrží a tak se jenom s kufříkem vydává přes celé město ke své bývalé ženě, aby mohl předat dárek své dceři. Během cesty sledujeme jeho vývoj z obyčejného člověka v po zuby ozbrojeného muže, který jen bránil svá práva. Jedna z nejlepších rolí Michael Douglase, který zahrál psychicky postiženého muže a jeho vývoj na výbornou. Společně s 8 MM nejlepší snímek legendy Joela Schumachera.....(29.1.2008)

 • Djkoma
  ****

  Jízda podle psychopata.. viděna Joelem Schumacherem... prožita Michaelem Douglasem.... výsledek hodně zajímavý!!!(19.6.2004)

 • Gemini
  *****

  Joel Schumacher nemá moc dobrý poměr povedených a špatných filmů - ale když se mu zadaří, tak to prostě stojí za to. A Volný Pád je dost možná jeho nejlepší práce vůbec. Skvělá studie možná že i zasloužené pomsty všemu a všem, (nejenom) osobní sebedestrukce, a taky umění pánů Douglase a Duvalla. A přitom to má takovou místy neuvěřitelně odlehčenou atmosféru. Člověk by něco takového čekal spíš od Stonea (v jeho mladších a lepších letech samozřejmě). Jednoznačně je to film, který by neměl nikdy být zapomenut - a rozhodně by neměl být na jakékoliv televizní stanici uváděn až od půl jedenácté po nějaké retardované soutěži a seriálu. 90%(21.5.2012)

 • gouryella
  ****

  Vyborna studie zkratoviteho chovani cloveka, ktery ma uz vseho po krk o rozhodne se jednat jak on uzna za vhodne, bez ohledu na pravidla a zakony. Neskutecne precizni vykon Michaela Douglase.(4.8.2002)

 • StarsFan
  ***

  Dobrej film, ale nic tak výjimečnýho, aby mi to utkvělo v hlavě na dlouhou dobu. Tyhle všemi opěvované thrillery s Michaelem Doulglasem (vyjma Základního instinku) nějak moc nemusím. Asi je to moje chyba, protože řemeslně je to dobrej film. Jen mě prostě nedokáže skutečně chytnout za srdce...(19.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace