Hráči se smrtí

• slovenský

Hráči so smrťou

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 1990, 115 min

Uznávám, dnes už by mě to asi nevyděsilo, ale když jsem to viděla poprvé... Skvělé obsazení, dobrá myšlenka a trochu naivní a nedotažené zpracování. Ale i tak velice slušný film.(31.8.2003)

Oscar 1 nominace: Střih zvukových efektů(9.4.2004)

Zajímavý námět o zahrávání si se smrtí, docela hvězdné herecké obsazení, ale jako u spousty Schumacherových filmů tomu něco chybí. Něco, co by ten film zařadilo ještě o třídu výse, protože potenciál na to rozhodně má.(6.8.2002)

dusnou atmosferou nabity tajomny thriller, ktory stoji hlavne na vybornom hereckom obsadeni, ci uz je to sutherland, baldwin, platt, robertsova alebo znamenity kevin bacon, na vsetkych sa vyborne pozera. vsetci vieme, ze schumacher toci dost premenlivo, tentoraz vsak trafil opat raz do cierneho. hlavne prva hodina je tak dobre zmaknuta, ze sa da napatie doslova krajat.(19.10.2007)

Studenti medicíny experimentují se smrtí a pak mají halužky. Poměrně zajímavé, ale chybí tomu pořádná pointa.(31.8.2003)