poster

Hráči se smrtí

 • USA

  Flatliners

 • slovenský

  Hráči so smrťou

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 1990, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  ****

  Tento skvělý starý 20 letý thriller jsem zkouknul až dnes a moc se mi líbil. Skvělá atmosféra, já byl přikovaný ke pohovce, jako bych to prožíval s hlavními hrdiny, kteří zahráli úžasně.. 2 hodiny utekla jako voda a můžu říct, že tohle se povedlo, jen mě ne, když jsem to viděl až dnes...:-) ..75%(8.5.2011)

 • gouryella
  **

  Nepovedeny pokus Schumacheruv o jakysi thriller s prvky nadprirozena - film jen nudi a vlece se.(8.8.2002)

 • choze
  ****

  Atraktivní téma, solidně postavený námět o pětici mediků-nekronautů, nedotažený scénář, fajn obsazení a zručná režie, která z toho dělá gotickou výpravou, videoklipovým svícením a mrazivou hudbou pěkně atmosférický kousek. Flashbacky Kiefera a Julie jsou správně hororové (z toho malýho spratka jsem býval dosranej slušně), Baconův se duplikuje s Kieferovým a Baldwinův není hororový vůbec. Z nostalgie hvězdu navrch. Schumacher by měl každopádně častěji točšit horory.(3.6.2015)

 • Gemini
  ****

  Hezky mysteriózní thriller, místy skoro jako Šestý Smysl:) Tak zas trochu vážně - Joel Schumacher se čas od času ukáže jako hodně dobrý režisér, herecké výkony jsou ucházející a překvapivě se tu i na Willa Baldwina dá dívat:) Když si to spojíte se skvělou hudbou Jamese Newtona Howarda, dá se klidně uvažovat o osmdesátce.(31.8.2003)

 • Djkoma
  ****

  Skvělý herci vedení někdy geniálním jindy tragickým režisérem. Skvělá atmosféra, scénář a slušná hudba. Celkově výborný napíňák. To lepší od Schumachera.(10.9.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace