Hráči se smrtí

• slovenský

Hráči so smrťou

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 1990, 115 min

Náhodou celkem sranda...Svýho času jsem byl u toho strachy posranej.Schumacher prostě umí točit dorbý filmy (když se teda nejedná o sračkoidní komerci jako Batman)!(25.9.2002)

• kingik

Dost nenápaditý film, který mě velmi zklamal. Nic v něm nefunguje tak, jak má. Schumacherova režie je dost odtažitá a herci do svých rolí nedali víc než požadoval scénář. Problematika posmrtného života mě zajímá, ale představoval jsem si serioznější zpracování, ne tuhle spatlanost, která je o ničem. 40%(30.1.2009)

Atraktivní téma, solidně postavený námět o pětici mediků-nekronautů, nedotažený scénář, fajn obsazení a zručná režie, která z toho dělá gotickou výpravou, videoklipovým svícením a mrazivou hudbou pěkně atmosférický kousek. Flashbacky Kiefera a Julie jsou správně hororové (z toho malýho spratka jsem býval dosranej slušně), Baconův se duplikuje s Kieferovým a Baldwinův není hororový vůbec. Z nostalgie hvězdu navrch. Schumacher by měl každopádně častěji točšit horory.(3.6.2015)

Rozpočet $26miliónovTržby USA $61,489,265Tržby Celosvetovo $-/75%/(18.7.2005)

Ten malej hajzlík v kapuce se mnou tenkrát pěkně cukal:-)))(16.10.2007)