• mchnk
  ***

  Sonda do podvodného pracovního systému v socialistické společnosti, aneb, jak co nejrychleji a bez problémů provdat naivní vesnickou husičku. Nárožná to má pevně pod taktovkou....nebo ne Pepane ?(13.7.2013)

 • D.Moore
  ***

  Z prvního dílu "Šéfů" jsem si pamatoval jen závěr, v němž se VB snaží vyndat Karla Heřmánka z renaulta a Petr Nárožný čelí svatební mafii. O to více mě dnes překvapilo, co se děje předtím. Jsou to takové nenáročné, příjemně vtipné historky z pražského podsvětí, ze kterých vyčnívají obzvlášť ty s odnášením koberce a s dohazováním "sestry".(12.9.2015)

 • Tuax
  ***

  Má to pár světlých chvilek, ale jinak se to veze v nezáživném duchu bez většího obsahu. Na druhou stranu Karel Heřmánek se svou postavou jednoduššího zlodějíčka aut se mi líbil. Jinak jsem si spíše všímal exteriérů, kde se to odehrávalo a porovnával to se současným stavem daných míst, podle paměti.(20.5.2011)

 • otík

  První díl série Šéfe, ... .(16.7.2016)

 • blackrain
  ***

  Přesně tak, švec se má držet svého kopyta. Pokud se ho nedrží, dopadne to přesně takhle. Jediný, kdo z celé povedené partičky za něco stojí je Petr Nárožný. Taky na to pěkně dojel. Karel Heřmánek hraje takového blbečka, který používá mozek ve špatnou dobu. Šlapku Marcelu jsem Nadě Konvalinkové vůbec nevěřila. Byla falešná jako pětník. Je to taková jednoduchoučká zábava, která neuškodí.(5.6.2011)

 • - Filmovanie prebiehalo v Prahe, presnejšie v častiach Dejvice, Vinohrady a Staré Město. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace