• rt12

Bohužel mě nebavil ani ten první díl. Ve všech dílech herci tlačí na pilu tak moc až to smrdí s přehráváním.(31.5.2014)

Kvantita na úkor kvality. Přesto film nepostrádá jisté kouzlo a pár pěkných momentů. A Jára je opravdu tvrďák....70%(11.7.2011)

Pat a Mat v hrané podobě k tomu jedna prostitutka. Naší český podvodníci nemají chybu, ale taky mají sposuty smůly.(1.1.2008)

Z prvního dílu "Šéfů" jsem si pamatoval jen závěr, v němž se VB snaží vyndat Karla Heřmánka z renaulta a Petr Nárožný čelí svatební mafii. O to více mě dnes překvapilo, co se děje předtím. Jsou to takové nenáročné, příjemně vtipné historky z pražského podsvětí, ze kterých vyčnívají obzvlášť ty s odnášením koberce a s dohazováním "sestry".(12.9.2015)

Přesně tak, švec se má držet svého kopyta. Pokud se ho nedrží, dopadne to přesně takhle. Jediný, kdo z celé povedené partičky za něco stojí je Petr Nárožný. Taky na to pěkně dojel. Karel Heřmánek hraje takového blbečka, který používá mozek ve špatnou dobu. Šlapku Marcelu jsem Nadě Konvalinkové vůbec nevěřila. Byla falešná jako pětník. Je to taková jednoduchoučká zábava, která neuškodí.(5.6.2011)