• noriaki
  **

  Nepodařený pokud o crazy komedii, stojící a padající na výkonech všech zúčastněných. Obsazení je jediná silná stránka prvního dílu šéfovské pentalogie. Elán s jakým se herci zhostili svých postav občas přehlušil zoufale nefunkční atmosféru a hluchá místa ve scénáři. Scénky jsou spíš zajímavé než vtipné, což ostatně platí i o pointě. Dokázal bych si celý projekt představit jako odlehčenou kriminálku. Jako prvoplánová zábava je ale zcela podprůměrný.(7.1.2013)

 • dyfur
  *

  ...žiaľ scenár bol slabý,takže ani výborní herci nemali čo ponúknuť a skôr to bolo trapné jako vtipné...moja zaujímavosť: Filmovanie prebiehalo v Prahe, presnejšie v častiach Dejvice, Vinohrady a Staré Město. (dyfur)(22.9.2014)

 • Oskar
  ****

  Víte, já mám k téhle šéfovské sérii tak trochu ambivalentní vztah. Na jedné straně samozřejmě nejsem slepý a vidím v ní všechny ty filmařské nedostatky, dobu vzniku i třeba to, že Naďa Konvalinková se nehodí pro roli oprsklé prostitutky. Jenže na straně druhé - herci se do toho pustili s tak evidentní chutí, scénáře nejsou až na drobné výkyvy špatné a všechny ty finty i charakterově velmi vyhraněné komediální postavy... prostě se mi to líbí.(23.5.2003)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Pepíček pojede bez tlučení. Že jo? Byt máme, svatbu popoženeme. To podvodnictví ti taky vyženeme z hlavy." Být přistiženým sňatkovým podvodníkem není žádná sranda, ale tohle poměrně slušná zábava je. Veksluje se, podvádí se, kradou se koberce z porad, auta, vábí se, probíhají konfrontace s úspěšnějšími podvodníky a šéf to má všechno "pod kontrolou". Používá totiž mozek a proto všechno ví, všechno zná a umí najít nejlepší cestu zpět za soudruhy bachaři. Tak to, Pepane, rozjeď.(3.7.2016)

 • Rosana
  **

  Lapálie podvodníčků mi nepřišly moc vtipné, líbilo se mi ale, jak film dopadl :-D V dnešní době by takový trest pro amatérského lumpa málokoho napadl.(10.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace