• Langy10
  *****

  Miluju všechny díly opravdu nejlepší komedie !(19.6.2010)

 • otík

  První díl série Šéfe, ... .(16.7.2016)

 • Tuax
  ***

  Má to pár světlých chvilek, ale jinak se to veze v nezáživném duchu bez většího obsahu. Na druhou stranu Karel Heřmánek se svou postavou jednoduššího zlodějíčka aut se mi líbil. Jinak jsem si spíše všímal exteriérů, kde se to odehrávalo a porovnával to se současným stavem daných míst, podle paměti.(20.5.2011)

 • Rosana
  **

  Lapálie podvodníčků mi nepřišly moc vtipné, líbilo se mi ale, jak film dopadl :-D V dnešní době by takový trest pro amatérského lumpa málokoho napadl.(10.6.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Pepíček pojede bez tlučení. Že jo? Byt máme, svatbu popoženeme. To podvodnictví ti taky vyženeme z hlavy." Být přistiženým sňatkovým podvodníkem není žádná sranda, ale tohle poměrně slušná zábava je. Veksluje se, podvádí se, kradou se koberce z porad, auta, vábí se, probíhají konfrontace s úspěšnějšími podvodníky a šéf to má všechno "pod kontrolou". Používá totiž mozek a proto všechno ví, všechno zná a umí najít nejlepší cestu zpět za soudruhy bachaři. Tak to, Pepane, rozjeď.(3.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace