• dyfur

...žiaľ scenár bol slabý,takže ani výborní herci nemali čo ponúknuť a skôr to bolo trapné jako vtipné...moja zaujímavosť: Filmovanie prebiehalo v Prahe, presnejšie v častiach Dejvice, Vinohrady a Staré Město. (dyfur)(22.9.2014)

• Rosana

Lapálie podvodníčků mi nepřišly moc vtipné, líbilo se mi ale, jak film dopadl :-D V dnešní době by takový trest pro amatérského lumpa málokoho napadl.(10.6.2011)

Prvni a asi jediny povedeny dil pentalogie o osudech malych ceskych podvodnicku.(25.7.2002)

Má to pár světlých chvilek, ale jinak se to veze v nezáživném duchu bez většího obsahu. Na druhou stranu Karel Heřmánek se svou postavou jednoduššího zlodějíčka aut se mi líbil. Jinak jsem si spíše všímal exteriérů, kde se to odehrávalo a porovnával to se současným stavem daných míst, podle paměti.(20.5.2011)

Z prvního dílu "Šéfů" jsem si pamatoval jen závěr, v němž se VB snaží vyndat Karla Heřmánka z renaulta a Petr Nárožný čelí svatební mafii. O to více mě dnes překvapilo, co se děje předtím. Jsou to takové nenáročné, příjemně vtipné historky z pražského podsvětí, ze kterých vyčnívají obzvlášť ty s odnášením koberce a s dohazováním "sestry".(12.9.2015)

• - Filmovanie prebiehalo v Prahe, presnejšie v častiach Dejvice, Vinohrady a Staré Město. (dyfur)