Fakt mě ten film moc bavil: svým stylem vyprávění, zajímavými osobnostmi i příběhem. Přestože je tak dlouhý, ani jednou jsem nezačala mít pocit, že se nudím. A hned od začátku jsem fandila De Nirovi a nikomu jinému; jak to s ním dopadne, mi nebylo lhostejné... prožívala jsem to s ním jako kamarádka :-)(30.1.2009)

Celkově parádní film s perfektním obsazením a vyprávěním, které mě i mnohokrát rozesmálo. Elita mezi dlouhými filmy, které má příjemné tempo a nenechá diváka se nudit. Mé hodnocení nekompromisních 5 hvězdiček...(30.9.2008)

Scorseseho očividná srdcovka. Šarmantní Sam, vytrvalec Nicky a hysterka Ginger v eposu, vedle kterého stydlivě blednou leckteré gangsterké skvosty. Ta hříšná a penězi cinkající atmosféra Vegas umí pohltit do posledního centu.(27.1.2006)

Scorseseho nášup pro fanoušky MAFIÁNů. Ultimátní sága o Městě hříchu. Strhující, špičková filmařina.(10.8.2005)

Film, v němž se spojuje až dokumentární přístup k zmapování chodu tak organické a živé instituce, jakou je obrovské casino v Las Vegas, s bohatě vrstveným a strukturovaným dějem, při čemž musíme zatraceně dobře žhavit mozkové závity, abychom drželi krok a neztratili se v záplavě mafiánských bosů, obyčejných vrahounů a zlodějíčků, falešných hráčů, zkorumpovaných poldů a především moři obyčejných otců rodin, kterých spolyká Las Vegas i okolní, do nekonečna se táhnoucí poušť, každoročně na desetitisíce. Scorsese si vybral opravdu rázovité a přitom charakteristické postavy, které nechal střetávat mezi sebou a uvnitř nich samých. Na scénu uvedl v mafiánských filmech ne tak typickou postavu protřelého, úplně neitalského, spíše zdrženlivého, židovského podvodníka, který dokáže umně proplouvat mořem požadavků, závazků a nebezpečí, dozírat na bezchybný chod casina a spolehlivě tak plnit i vlastní kapsu. Tato postava, jediná kladná - dá-li se to tak říci - byla svěřena Robertu De Nirovi, který se s ní vypořádal dokonale a stal se vlastně celkovým průvodcem filmem a osobou, kolem které se točí úplně všechno. Jeho životní postoj je natolik vychytralý, opatrný, že by takto dokázal fungovat možná až do smrti, ale ani jemu se nepoštěstí, aby ho nepotkala ta nejstrašnější možná katastrofa, a to aby se zamiloval do bezcharakterní, protřelé podvodnice, díky níž se jeho doposud spokojená existence začne stejně jako casino hroutit. Skutečně přesvědčivá mrcha Sharon Stoneové, musí být všem odporná od začátku do konce, nejdřív svou falešností a nakonec pak neuvěřitelnou nepředvídatelností a nespolehlivostí. Postava, která je však čitelná velice dobře,a od které se můžeme nadít akoráť tak nechutné nakládačky, byla po předchozích krvavých zkušenostech z Mafiánů pochopitelně a zcela správně svěřena mistrovi živelné zuřivosti Pescimu, jenž dotvrzuje platnost nemilosrdného pravidla, že kdo mečem zachází, jím i schází.(23.12.2004)

• - Ve scéně, kdy do domu Nickyho Santora (Joe Pesci) vtrhne FBI, jeho syn sleduje v televizi film Hoši z Brazílie (1978) s Gregorym Peckem. (JohnSmith)

• - Dům, který ve filmu slouží jako rezidence Sama Rothsteina (Robert De Niro),  je dům, kde v 70tých letech Rosenthal skutečně žil. (don corleone)

• - Oscar Goodman, který hraje prokurátora Sama Rothsteina, je právníkem i ve skutečném životě a opravdu obhajoval i několik mafiánů v Las Vegas. V červnu 1999 byl zvolen starostou města Las Vegas. (don corleone)