Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TeeAge
  ****

  Kultový, no úkrutne dlhý počin Scorseseho, ktorý sa stal smerodatným pre mnoho ďaľšich skvelých filmov.(15.11.2009)

 • TheMaker
  *****

  Je to drsný film o drsných lidech, drsných pravidlech a drsném životě.(27.9.2008)

 • Gimli
  ***

  Ten film je mimořádně ukecaný, dlouhý a nepřehledný. Zahraný je sice skvěle, ale to bohužel není všechno. Stačilo by to sestříhat, povyhazovat aspoň pětinu dialogů, míň experimentovat a mohlo to být mnohem, mnohem lepší. Zklamání!(14.6.2010)

 • Radyo
  ****

  Další z dnes již skoro klasických gangsterek Martina Scorseseho. Opět se zde objevují obvyklí "mafiánští" herci Robert De Nito a Joe Pesci a opět předvádějí nadstandartní výkony. Když se k tomu připočte Sharon Stone, která v té době rozhodně měla co ukazovat, tak nezbývá, než vyseknout tvůrcům poklonu, že v tomto žánru dokázali zase něčím překvapit.(24.7.2002)

 • Dever
  *****

  Soundtrack: 1. Contempt; Théme de Camille - Georges Delerue ,2. Angelina / Zooma, Zooma Medley - Louis Prima ,3. Hoochie Coochie Man - Muddy Waters ,4. I'll Take You There - The Staple Singers ,5. Nights In White Satin - The Moody Blues ,6. How High The Moon - Les Paul & Mary Ford ,7. Hurt - Timi Yuro ,8. Ain't Got No Home - Clarence Henry ,9. Without You - Harry Nilsson ,10. Love Is The Drug - Roxy Music ,11. I'm Sorry - Brenda Lee ,12. Go Your Own Way - Fleetwood Mac ,13. The Thrill Is Gone - B.B. King ,14. Love Is Strange - Mickey & Sylvia ,15. The 'In' Crowd - Ramsey Lewis ,16. Stardust - Hoagy Carmichael ,(9.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace