poster

Nezvratný osud 2

 • USA

  Final Destination 2

 • Slovensko

  Nezvratný osud 2

Horor / Thriller / Fantasy

USA / Kanada, 2003, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ***

  Druhý díl je typický druhý díl, který se veze na vlně popularity dílu prvního, ale u tohodle snímku to kvalitativně vychází vlastně nastejno...(3.6.2008)

 • Renton
  ***

  Scénář: J. Mackye Gruber, Eric Bress .. V podstatě stejné jako jednička. Tentokrát parta lidí unikne hromadné (a výborně udělané) havárii na dálnici. Děj je trošku kostrbatější a překombinovaný jak v pokračováních bývá, takže se objeví i pár trapných rozhovorů. Naštěstí Smrt si dává záležet a vymýšlí ještě lepší popravy pro zúčastněné. Bohužel dostala i mou krásnou Ali, takže případnou trojku už nechci..:) A poslední záběr.. dobrou chuť!(18.4.2005)

 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tržby celosvetovo : $90,426,405(19.12.2006)

 • MM_Ramone
  ****

  Ono je to v podstate presne to isté, čo som videl v prvej časti. No nevadí. Myšlienka natočiť horror o samotnej Smrti si zaslúži pokračovanie. Skupine mladých ľudí sa, vďaka predtuche, podarí na poslednú chvíľu vyhnúť smrteľnej nehode. Tento krát to nie je letecká katastrofa, ale strašná reťazová búračka na rušnej dialnici. Zdanlivé šťastie sa však pre nich všetkých onedlho zmení na boj o život. Smrť sa pre nich vrátila. Nik ju nedokáže oklamať. Ich čas už prekročil svoj limit. Musia zomrieť. Ich osud je nezvratný! ****(10.9.2011)

 • Gimli
  ***

  V podstatě totéž co jednička, jenže už člověk ví do čeho jde, takže se nechává unášet na vlně rafinovanosti jednotlivých velice efektních "nehod" v nadupaném tempu.(30.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace