Nezvratný osud 2

Final Destination 2

Nezvratný osud 2

Horor / Thriller / Fantasy

USA / Kanada, 2003, 90 min

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $90,426,405(19.12.2006)

Skvělé pokračování jedničky, které znovu pobaví a je plné akčních scén s brutálními záběry. Tato série si zakládá na vymazlenosti nechutných scén a ty tak nepůsobí komicky.(21.9.2009)

Menej atmosféry, viacej prekombinovaný a menej prehľadne zrežírovaný scenár (respektíve menej prehľadne zostrihaná surovina, vyberte si). Celkovo hektickejšie než jednotka, náladovo uvolnenejšie a popcornovejšie, s jemnou dávkou čierneho humoru. Dosť brutálne gore. A k tomu najlepšia scéna z celej trilógie - úvodná reťazová autohavária je najlepšie natočenou, akú som videl vo filme. Stuhla mi krv v žilách.(9.4.2003)

• Ainy

Nepoučena z prvního dílu jsem zhlédla i díl druhý. Asi ze zvědavosti ... Stejně jako u prvního dílu, nepříjemný děj, kdy nějaká holka má vidění, že se na dálnici urve z náklaďáku hromada dřeva a ty klády pak pozabíjejí lidi v autech a i její přátele, se kterýma se zrovna chystá na výlet ... Konec je zajímavý tím, že utnou sérii úmrtí tím že Kimberly přijde na to jak . .. na další díly jsem už koukat nechtěla, dvojkou moje sledování Nezvratného osudu skončilo ...(22.8.2012)

Hyperbrutalni cerna komedie. Zatimco jednicka byla velmi povedeny originalni horor, dvojka je trochu o necem jinem. Smrti hlavnich hrdinu jsou promakanejsi a zubata je tentokrat podstatne rafinovanejsi. Vizualne je dvojka pastva pro oci, doslova fantasticka je uvodni megabouracka. Dej bohuzel kazi velka prekombinovanost deje. Celkove se ale jiste dobre pobavite, jen na to nechce nahlizet jako na horor.(9.4.2003)