Nezvratný osud 2

Final Destination 2

Nezvratný osud 2

Horor / Thriller / Fantasy

USA / Kanada, 2003, 90 min

Scénář: J. Mackye Gruber, Eric Bress .. V podstatě stejné jako jednička. Tentokrát parta lidí unikne hromadné (a výborně udělané) havárii na dálnici. Děj je trošku kostrbatější a překombinovaný jak v pokračováních bývá, takže se objeví i pár trapných rozhovorů. Naštěstí Smrt si dává záležet a vymýšlí ještě lepší popravy pro zúčastněné. Bohužel dostala i mou krásnou Ali, takže případnou trojku už nechci..:) A poslední záběr.. dobrou chuť!(18.4.2005)

Více než důstojné pokračování výborného originálu a nezbývá než doufat, že tahle skvělá série nepůjde jako její předchůdce na poli chytrého a vtipného moderního slasheru VŘÍSKOT, s třetím dílem do prdele. Krásně krvavé a vynalézavé vraždy, černý humor, jen nepěkně překombinováno (potěšil mě návrat postavy Clear Rivers v podaní Ali Larter, ale jinak bych všechny odkazy na jedničku a žonglování s pořadím úmrtí vyhodil). Ale hlavní důvod proč tenhle film miluju je ta úchvatně natočená řetězová havárka na dálnici, pokaždé mi při pohledu na zkrvavené hrdiny uvězněné ve vracích aut běhá mráz po zádech a chce se mi brečet, až tak to na mě působí. Pro zajímavost, scénář FD2 napsali J. Mackye Gruber a Eric Bress, scenáristé a režiséři vynikajícího OSUDOVÉHO DOTYKU.(29.4.2006)

Thriller, který bohužel trochu zazdil scénárista přílišnou překombinovaností děje. Ovšem úvodní hromadná havárie je natočená skvěle! V mých očích tak na tři a půl hvězdičky, ale přeci jenom znám lepší thrillery, tak se "přikloním" ke třem.....(21.1.2009)

Dávejte bacha na gril........může se stát průser ;o)(31.8.2004)

Pohoda klid, průměrný film s pěknými lidmi a ještě hezčími úmrtími(29.4.2007)