poster

Nezvratný osud 2

 • USA

  Final Destination 2

 • Slovensko

  Nezvratný osud 2

Horor / Thriller / Fantasy

USA / Kanada, 2003, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheRaven
  ***

  Děj, postavy a ty věčné dedukce opravdu velmi debilní, ale naštěstí natolik, že ve spojení spěkně vypečeným umíráním je film směšný a docela koukatelný.(4.9.2010)

 • genetique
  ****

  Ellis sa chytil Wongovej nite za správny koniec a dotkal ju s úspechom. Nieje to už síce už to pravé, nečakané a slané, ale ešte stále je to ono! Brutálne vraždy sa sypú a ich originálnosť nemá konca. 75%.(1.12.2006)

 • Dudek
  ****

  Opravdu veliké překvapení. Po nevýrazné jedničce přichází mnohem nadupanější pokračování, ve kterém si tvůrci smrt hlavních hrdinů ještě více užívají. Narozdíl od prvního dílu jsem se u Final Destination 2 nenudil ani malinkou chvilku a z té hromadné autohavárie by se mohla mnohé naučit i taková Kobra 11. 80%(30.4.2006)

 • novoten
  **

  Pokud jsem u prvního dílu psal, že scénáristé svoje postavy odpravují s morbidním humorem, nevím, co mám napsat tady, protože zde už se způsoby smrti dostaly do místy více, místy méně zábavných extrémů (viz kabely, které nikdo nevytahuje). Tvůrci se ale mohli pokusit zápletku alespoň pozměnit a ne jen průhledně opisovat. První výročí letu nebo záchrana cestujících od havárie ve stylu "vidím bouračku, tak šlápnu na plyn o to razantněji" na zážitku vážně nepřidají. Když se pak začne do klišé zabředávat stále hlouběji a všechny dialogy na téma "Smrt chce dohnat svoje resty" působí velmi směšně, upadá i zájem o další díly. Ten první vypadá ve světle svého pokračování hned o poznání lépe.(30.4.2006)

 • DaViD´82
  ***

  Recyklace dobrého nápadu, který zde již moc nefunguje. Jediným, ale zato pořádným kladem jsou originální a naprosto ulítlé smrti. Sice někdy až přespříliš překombinované, ale zato patřičně gore. Nic jiného u druhého Nezvratného osudu za zmínku nestojí. Snad již jen debilní scénář, ale to se dalo očekávat, že ?(11.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace