poster

New York, New York

 • USA

  New York, New York

 • slovenský

  New York, New York

Muzikál / Drama

USA, 1977, 155 min

 • Xmilden
  ***

  Spousta scén s De Nirem stojí za pozornost, na druhou stranu hodně scén s Lizou Minnelli bych nejraději vystříhal. Martin určitě zúročil své zkušenosti a natočil dílo, které je mimořádně ambiciózní. Muzikál mě obecně nikdy nešmakoval, tady se opravdu zpívá vlastně až na konci. Robertovi jistě nestálo mnoho námahy zahrát naprosto přesvědčivě sobecké hovado.(25.2.2013)

 • Lynn
  ***

  Nebyl to špatný film, Martyho i Roberta mám ráda (jejich tvůrčí spojení přineslo několik skutečných filmových klenotů), ale muzikál není tak úplně můj šálek kávy - i když i tady se najdou výjimky (Vlasy, Moulin Rouge). V tomto nablýskaném spektáklu s vynikající atmosférou mi ovšem chybělo zaměření se na postavy - ty tu prostě nebyly tím podstatným - hlavním hrdinou příběhu byl skutečně New York, respektive jazz. A pak mi trochu nesedla Liza Minnelli, mám pocit, že daleko lepší herecký výkon podala v "Kabaretu" s Michaelem Yorkem. Přesto určitě film, který si oněch 155 minut pozornosti zaslouží.(12.7.2008)

 • Chrustyn
  ***

  Scoresese je pan vypravěč a De Niro je pan herec, ale tento skoro tříhodinový příběh o excentrickém páru hudebníků, mě opravdu nebavil.(14.9.2013)

 • Slasher
  ***

  Dle mého o hodinu přetažená romance kde DeNiro hraje velkýho blbce a, vím to jsem hodně povrchní, Liza Minnelli stojí herecky za nic, plus je ošklivá. Mít to větší drive a nahradit ji jinou, bylo by fajn, atmosféra a pár slušných scén tam přeci bylo.(5.1.2014)

 • bassator

  43rd KVIFF 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.73/538(2.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace