poster

Uneseni (TV seriál)

 • USA

  Taken

 • Slovensko

  Unesení

Drama / Sci-Fi

USA, 2002, 10x84 min

Scénář:

Leslie Bohem

Hudba:

Laura Karpman

Hrají:

Eric Close, Joel Gretsch, Dakota Fanning, John Hawkes, Matt Frewer, Ryan Hurst, Adam Kaufman, Anton Yelchin, Ken Pogue, Michael Moriarty, Heather Donahue, Justin Chatwin, Desmond Harrington, Ryan Merriman, Ian Tracey, Gabrielle Rose, Julie Benz, Andrew Jackson, Tobias Mehler, Timothy Webber, Jay Brazeau, Elle Fanning, R. Nelson Brown, Fulvio Cecere, Janet Wright, Erin Karpluk, Sam Easton, Emily Holmes, Aaron Douglas, Kevin Durand, Gwynyth Walsh, Antonio Cupo, Jason Gray-Stanford, Max Martini, Jonathon Young, Mark Hildreth, Nolan Gerard Funk, Alessandro Juliani, Ryan Robbins, Ty Olsson, Roger R. Cross, Catherine Dent, Steve Burton, James Kirk, Jeffrey Ballard, Chad Donella, David Paetkau, Elissa Sursara, Willie Garson, Ben Cotton, Brittney Irvin, Terry Chen, Kevin G. Schmidt, Serge Houde, Fred Koehler, Philip Granger, Aaron Pearl, Brian Markinson, Camille Sullivan, James McDaniel, Julie Ann Emery, Kimani Ray Smith, Sarah-Jane Redmond, Steven Grayhm, Matthew Currie Holmes, Jesse Hutch, Emily Bergl, Tina Holmes, Karen Austin, Devin Douglas Drewitz, Peter Benson, Rob LaBelle, Jerry Wasserman, Peter Bryant, James Hutson, John B. Lowe, Patrick Gallagher, Tom Heaton, Alf Humphreys, Don Thompson, Stephen E. Miller, Dean Wray, Brent Stait, Steve Makaj, Colleen Winton, Rondel Reynoldson, Michael Soltis, Glynis Davies, Paralee Cook, Richard Stroh, Andy Powers, Lachlan Murdoch
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  ***

  Tento seriál bol pre mňa pred pozretím celkom zaujímavý v kategórií sci-fi a tak som si ho v televízií pozrel. Dosť ma baví sci-fi žáner, tak tomu nemohlo byť ani inak. Páčila sa mi pointa príbehu. Ako to zasiahlo niekoľko generácií a navzájom si odovzdávali svoje poznatky o výskume mimozemšťanov a vôbec celé to dianie okolo nich. Tiež herecké obsadenie je tu veľmi kvalitné, i keď sa tu nejedná o žiadne známejšie meno. Na začiatku som o seriáli vedel len to, že je o mimozemšťanoch a má v ňom (vraj) prsty Steven Spielberg. Teda som očakával veľa. O to väčšie bolo moje sklamanie, keď som zistil, že mimozemšťania sú tu len vedľajší produkt a celkovo sa jedná o veľmi béčkový seriál, ktorý postráda atmosféru a napätie.(16.2.2015)

 • JohnnyD
  *****

  Vynikajúca sci-fi miniséria o mimozemšťanoch, hrdo nadväzujúca na klasiky ako Blízke stretnutia a ktorá boduje najmä úžasnou dobovou atmosférou jednotlivých dielov zasadených do rôznych desaťročí.(9.1.2013)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Laura Karpman: 1. Stairway to the Stars - Dinah Washington [3:01] ,2. Wishful Thinking - Wynn Stewart and the Tourists [2:45] ,3. Purple People Eater - Sheb Wooley [2:14] ,4. Skinny Jim - Eddie Cochran [2:11] ,5. Man of Constant Sorrow - Bob Dylan [3:06] ,6. Only the Lonely - Roy Orbison [2:27] ,7. I Want To Be Wanted - Brenda Lee [3:05] ,8. I Wanna Be Your Dog - The Stooges [3:08] ,9. Seven and Seven Is - Love [2:14] ,10. Ripple - Grateful Dead [4:12] ,11. Rock Me on the Water - Jackson Browne [4:14] ,12. More Than One Heaven - Swimming Pool Q's [3:40] ,13. Martian Saints - Mary Lou Lord [2:54] ,14. Just Before It Gets Dark - Emmylou Harris [3:07] ,15. I Can't Get Over You - Buddy Miller [4:44],(14.6.2011)

 • Thomassi
  ****

  Desetidílný sci-fi seriál z produkce Stevena Spielberga o setkání s mimozemskou civilizací. Děj začíná v roce 1944, kdy posádka bombardéru spatří zvláštní světla nad Německem. Od tohoto okamžiku sledujeme generační vývoj až do součastnosti. Paralelně sledujeme generační vývoj jiné rodiny, aby se na konci oba potomci sblížili a zrodili děvčátko, které má neuvěřitelné schopnosti. V popředí vystupuje ještě jeden vývoj, vývoj rodiny, která se tomuto všemu snaží porozumět i za cenu poněkud nelegální. Musím se přiznat, že to nebylo vůbec špatné. Byly místa, kde jsem se poněkud nudil, zejména protože jeden díl trvá necelých devadesát minut, a to je dost. Ale poté se vše otočilo a já jen zíral. Co se mi ale líbilo nejvíce, bylo právě sledování gererací, pozorovat je od počátků a poté jak stárnou a mají svoje ději a ty pak taky stárnou. To byla paráda. Škoda jen, že od pátého nebo šestého dílu sledujeme dění v součastnosti a vývoji není dopřán větší prostor. Palec nahoru musím dát všem hercům, protože byli výborní a proto minimálně 4*.(24.6.2010)

 • PogoJoe
  ***

  "Jsi moje Slunce i Měsíc." :-)(27.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace