Uneseni (TV seriál)

Drama / Sci-Fi

USA, 2002, 10x84 min

Leslie Bohem

Laura Karpman

Dakota Fanning, Matt Frewer, Emily Bergl, Heather Donahue, Joel Gretsch, Adam Kaufman, John Hawkes, Ryan Hurst, Camille Sullivan, Eric Close, James McDaniel, Andy Powers, Steve Burton, Catherine Dent, Julie Ann Emery, Jason Gray-Stanford, Desmond Harrington, Brian Markinson, Tina Holmes, Roger R. Cross, Anton Yelchin, Ken Pogue, Michael Moriarty, Justin Chatwin, Ryan Merriman, Ian Tracey, Gabrielle Rose, Julie Benz, Andrew Jackson, Tobias Mehler, Timothy Webber, Jay Brazeau, Elle Fanning, R. Nelson Brown, Fulvio Cecere, Janet Wright, Erin Karpluk, Sam Easton, Emily Holmes, Aaron Douglas, Kevin Durand, Gwynyth Walsh, Antonio Cupo, Max Martini, Jonathon Young, Mark Hildreth, Nolan Gerard Funk, Alessandro Juliani, Ryan Robbins, Ty Olsson, James Kirk, Jeffrey Ballard, Chad Donella, David Paetkau, Elissa Sursara, Willie Garson, Ben Cotton, Brittney Irvin, Terry Chen, Kevin G. Schmidt, Serge Houde, Frederick Koehler, Philip Granger, Aaron Pearl, Kimani Ray Smith, Sarah-Jane Redmond, Steven Grayhm, Matthew Currie Holmes, Jesse Hutch, Karen Austin, Devin Douglas Drewitz, Peter Benson, Rob LaBelle, Jerry Wasserman, Peter Bryant, James Hutson, John B. Lowe, Patrick Gallagher, Tom Heaton, Alf Humphreys, Don Thompson, Stephen E. Miller, Dean Wray, Brent Stait, Steve Makaj, Colleen Winton, Rondel Reynoldson, Michael Soltis, Glynis Davies, Paralee Cook, Richard Stroh, Lachlan Murdoch, Malcolm Stewart, Andrew Johnston, Terry David Mulligan, Fred Henderson, Matthew Walker, Laurie Murdoch, Alison Matthews, Ralph Alderman

Scénografie:

Chris Gorak

Kostýmy:

Susan De Laval

"Jsi moje Slunce i Měsíc." :-)(27.10.2009)

Jejda, tak tenhle seriál jsem podle všeho sledovala (přinejmenším několik dílů) a snad se mi i celkem líbil, ale pamatuju si z něho skoro naprosté ho*no. Dojem byl tedy zanechán minimální, takže to asi zas taková špička nebyla. 50%(20.3.2009)

Prej odpad jak oči. Muhehehe, ten člověk (anderson) postrádá soudnost... Tohle je jedna z nejlepších televizních produkcí. Dakota je tu kouzelná... Má to užasnou hudbu a vubec. Spielberg je génius 100% Ani kapka nudy(18.8.2006)

O seriálu jsem věděl jen to, že je o mimozemšťanech a má v něm prsty Spielberg. Tudíž jsem očekával hodně. O to větší bylo moje zklamání, když jsem zjistil, že mimozemšťani jsou zde jen vedlejší produkt a celkově se jedná o velice nudný seriál, který postrádá atmosféru a napětí.(17.3.2009)

Nádherný seriál o mimozemšťanech a jejich pokusech na lidech mě zaujal hned ze dvou důvodů. 1) Zdařile propojil velikou časovou osu 2) Nemá žádná slepá místa.(2.6.2005)

• - Seriál získal cenu Emmy 2002 v kategorii nejlepší minisérie. (Terva)

• - Postava Allie Keysové byla časopisem TV Guide zvolena jako 16. největší sci-legenda. (HappySmile)

• - Příběhy o únosech a zpozorování UFO se zakládají na opravdových příbězích lidí, kteří věří na mimozemšťany. (HappySmile)