poster

Policajt v Beverly Hills II

 • USA

  Beverly Hills Cop II

 • Slovensko

  Policajt v Beverly Hills II

 • Slovensko

  Policajt v Beverly Hills 2

 • Kanada

  Beverly Hills Cop II

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1987, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slartibarkfast
  ****

  O chlup slabší než první díl, ale v podstatě jede na stejné vlně. Výborný Eddie, legrace, krimi. Vše jak má být. Rozhodně neurazí, nezklame, ale ani nepřekvapí. Za sebe můžu říct, že je to srovnatelné třeba s "Návratem do Budoucnosti". Stejný film jako první díl, ale trochu jinak. 85%(7.10.2010)

 • choze
  **

  To samé co minule (Axela přivede do BH další vražda jemu blízké osoby, Axel si ukecá další luxusní bydlení, další honička s velkým vozidlem, další návštěva striptýzového klubu...), vytuněné sexy reklamními obrázky Tonyho Scotta, ale tentokrát jsem se prakticky nezasmál a akce taky nic moc.(20.9.2012)

 • BadoXXII
  ***

  Už mě ty vaše plky unavujou, Foley! Jestli mi do tejdne nedáte nějakej důkaz, tak vás nasekám do psího žrádla!..... Najlepší diel z trilógie. Je najvtipnejší, najakčnejší a najzábavnejší. Na vyššie hodnotenie to však u mňa aj tak nestačí. V týchto akčných krimi komédiách totiž vznikli aj lepšie kúsky.(13.9.2011)

 • Lucasion
  ****

  Policajta v Beverly Hills mám rád. Dvojku ze všech dílů nejradši. Axel (Eddie Murphy) se vrací ke svým starým přátelům a spolu s Rosewoodem a Taggartem tvoří geniální trojku. A. Foley vyšetřuje útok na kapitána Bogomila a hledá tedy vraha s "abecedou". Mezitím stihne zaimprovizovat ve střeleckém klubu, projet se v míchačce a navštívit párty Playboye. Poslední dvě zmiňované opravdu stojí za to. Především scéna s míchačkou je jedna z mých oblíbených, co se týká akčních komedií. Foley má opět nevymáchanou hubu a rozhazuje hlášky jako kusy střeliva. A propo vykecat se z každé situace umí takhle dobře pouze on. Za mě je Beverly Hills Cop II nejlepší díl série. (88 %)(24.12.2013)

 • klerik
  ****

  Veľmi dobrá zábava v "starom" štýle. Na sériu LW to nemá, ale ani tvorcovia sa zrejme neberú moc vážne (niektoré chybné strihy či opakovanie toho istého záberu, zaujímavé cameo, Stallone na plagáte...) a tak s filmu srší príjemná pohoda a nezastaviteľné Murphyho keci...(3.4.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace