Policajt v Beverly Hills II

• Kanada

Beverly Hills Cop II

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1987, 100 min

Na jedno podívání to ještě ujde. Klasická dvojka. Bigger, longer, more spectacular... (I když ono to vlastně neni delší, ale to je detail).(11.12.2006)

lepší než koukat na vypnutou televizi... ale je třeba to fakt brát s rezervou, pro sledování pro jistotu doporučuji podporu alkoholického nápoje, přijde to pak člověku ještě vtipnější... ;-) 50%(18.9.2007)

Bylo to větší, rychlejší, luxusnější, ale už to nějak nebylo od srdce. Murphy byl možná ještě ukecanější než v jedničce, a občas z něj padaly skvělé fórky, ale taky v té ukecanosti bylo mnohem víc vaty. Reinhold svého Rosewooda vytůroval na maximum, občas se objevil skvělý gag, takže se člověk opravdu zasmál, ale jako celek už to nebylo tak příjemné. Ten kalkul tu prostě byl patrný a místy vlezlý.(18.10.2011)

Podle me nejlepsi dil serie, ale na tech 5* to stejne nebude. Pribehove asi nejzajimavejsi dil, i kdyz uz tu nejsou zadny zmatky z toho, ze je Eddie v jinym meste, vsichni uz ho znaj a hlavni dvojka poldu s nim hned spolupracuje. Nutno uznat, ze od prvniho dilu se dost zlepsily, takze to Reinhold nakonec rozjede s dvema brokarnama a raketometem, coz je fajn. Skoda zaporaka, Prochnow by byl paradni, jenze bohuzel nedostane prakticky zadnej prostor, misto nej tu vic vyvadi Nielsen, ktera je tu absolutne zbytecna. Narozdil od prvniho dilu tu uz Eddie hraje paradne a zaroven predvede daleko vic ultimatnich okecavacek. A taky je videt, ze Scott je hlavne akcni reziser, protoze tenhle dil je asi nejakcnejsi, nejsviznejsi a zkratka nejzabavnejsi.(9.8.2008)

Druheho Policajta z Beverly Hills jsem videl teprve nedavno a musim rici, ze se mi libil jeste vice nez jednicka - skvele vtipy a neuveritelne ukecany Murphy.(1.8.2002)

• - Ve scéně, kdy Axel Foley (Eddie Murphy), Billy (Judge Reinhold) a John Taggart (John Ashton) jedou v autě a prudce zatáčejí do leva, spadne z vozu maják. V následující scéně je však opět na střeše. (Chip89)

• - Film vyhrál Zlatou malinu v kategorii nejhorší píseň. O „úspěch“ se zasloužila skladba „I Want Your Sex“. (Ded@M@tes)

• - Karla Fry (Brigitte Nielsen) nosí hodinky značky Porsche Design Pasadena. (dyfur)