Policajt v Beverly Hills II

• slovenský

Policajt v Beverly Hills 2

Akční / Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1987, 100 min

Oscar 1 nominace: Píseň - "Shakedown"(8.4.2004)

Tony je macher. Skvelé pokračovanie, skvelého filmu.(16.7.2005)

Dalsia skvela akcna komedia, ktora ma neustale bavi i po tolkych rokoch. Axel Foley je svojou vynaliezavostou a drzostou jednoducho skvely. Vzdy som sa pobavil, ked Foley prezradil, akym ilegalnym sposobom sa v minulosti vlupal do inych domov a taktiez sa mi pacil taky maly odkaz na Brigitte Nielsen, ked Foleyho kolega Judge Reinhold mal v izbe nalepeny velky plagat filmu COBRA so Stalloneom, kde si tiez zahrala B. Nielsen. Po jednoduchej jednotke bol scenar mozno trosicku zamotanejsi a ak divak neda pozor, budu sa mu niektore mena pliest hlavne v zavere filmu. Dnes mi je len luto, ze po skvelych prvych dvoch castiach stratila trojka Policajta vsetko to, na com boli uspesne prve dve casti, aj ked ani trojka ma nenudila. ________ Eddie Murphy - (Det. Axel Foley) +++ Judge Reinhold - (Det. William 'Billy' Rosewood) +++ John Ashton - (Det. Sgt. John Taggart) +++ Jürgen Prochnow - (Maxwell Dent) +++ Ronny Cox - (Kapitán Andrew Bogomil) +++ Brigitte Nielsen - (Karla Fry) +++ Allen Garfield - (Policajný šéf Harold Lutz) +++ Dean Stockwell - (Charles 'Chip' Cain) +++ Produkcia: Jerry Bruckheimer, Don Simpson +++(27.3.2011)

CITÁT - Nikdo ani hnout, tváří na zem!................. Již druhý příběh detroitského policisty Axela, který se záhadně opět přesunul do Beverly Hills. Možná srandovnější než jednička ale rozhodně na stejné úrovni. U dvojky jsem čekal trochu menší laťku zábavy a akce, ale není to pravda. Axel, Bill a John jsou prostě sehrané trio a jejich dialogy rozesměnjí nejednoho nekňubu. CITÁT - Proč jsou moje mejdyna jiný?.......... Zamiř tady, vytáhni pojistku......ááách....nech to Rambovi. CITÁT - Kdo jste vy, A kdo byl ten černoch?......................(16.10.2013)

• Dever

Soundtrack Harold Faltermeyer : 1. Shakedown - Bob Seger [4:01] ,2. In Deep - Charlie Sexton [4:14] ,3. Hold On - Corey Hart [3:32] ,4. Cross My Broken Heart - The Jets [3:43] ,5. Be There - Pointer Sisters [4:44] ,6. I Can't Stand It - Sue Ann [4:09] ,7. All Revved Up - Jermaine Jackson [3:59] ,8. Better Way - James Ingram [4:05] ,9. I Want Your Sex - George Michael [4:16] ,10. Love/Hate - Pebbles [4:04] ,11. 36 Lovers - Ready For The World [4:00](9.5.2011)