Bouřlivé dny

• slovenský

Dni hromu

Sportovní / Akční / Drama

USA, 1990, 107 min

Žádný zázrak, ale celkově je mi to o dost bližší, nežli stylově podobný Top Gun. Solidní Tom Cruise a krásná Nicole Kidman. 55%.(11.8.2005)

Přesněji 2 a půl hvězdičky. Předvídatelné, nijak extra zábavné a příliš topgunovské. A Nicole taky¨není takovej kus jako o deset let později. Ta zraje jako víno - což se o Bouřlivých dnech říct nedá.(26.5.2004)

• kingik

Poměrně povrchně natočený film hledá svoje trumfy v hereckém obsazení, ale Cruise s Kidmanovou v podstatě nemají, co hrát a zůstávají ve stínu automobilových závodů, které jsou nudně natočeny, a když se to tak vezme, tenhle film není ani tak špatný, jako spíše šíleně nudný.(6.4.2009)

Není to špatné, jen strašně předvídatelné. Starý dobrý styl akčního mága Tonyho Scotta (budiž mu země lehká), povedené závodní scény, přerod 80-tek v 90-tky a Hans. To byly časy...(19.9.2012)

NASCAR je prostě v americe populárnější než F1 a tak se není co divit, že je na tohle téma natočeno tolik filmů. Kidman i Cruise nastavují svoje vzájemné hraní na takovou úroveň, kterou vlastně do puntíky zopakují o dva roky později v romanťárně Navždy a daleko a po pravdě to není žádná sláva! Příjemný a světlý bod celého filmu je hudba od Hanse Zimmera. Pokud jste ale milovníci NASCAR, tak ale rozhodně zklamaní nebudete.(7.12.2014)