Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  *****

  Až po uši nadupaný akční film. Ovšem nic víc, nic míň...(14.7.2003)

 • Davies182
  ****

  Tak nejspíše "díky" tomuto filmu trpím již několik let takzvanou "satelitovou paranoiou". Vidí všechno, co děláme, a není to příjemný poci - Will Smith to poznal na vlastní kůži. Nezapomenutelná úvodní honička.(11.8.2008)

 • gouryella
  *****

  Akcni thriller pri jehoz sledovani az mrazi v zadech - to vazne je technika na takove urovni, jak je zde prezentovano - neni - je totiz jeste na vyssi.(7.8.2002)

 • H34D
  *****

  Nepřítel státu si bere to nejlepší z atmosféry akčních filmů raných 90. let (Smrtonosná -doplňte-, Uprchlík) a dodává k ní hi tech elementy v podobě všudypřítomných, sledovacích/sledujících kamer a satelitů. Film perfektně startuje z chytlavého a "klidnějšího" úvodu až po akční film pohybu, kdy postavy doslova utíkají před očima velkého vládního bratra s nemožností se pořádně vydýchat. Gradace je výborná, film je perfektně napínavý a zábavný po celých 130 minut, hlavním postavám nechybí charisma a závěr je také překvapivě promyšlený, nebo chcete-li cool... Nejlepší Tony Scott. 9/10(8.9.2012)

 • Nathalie
  ****

  Hi-tech, high cool, hy-spy, hype.(7.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace