Nastala chyba při přehrávání videa.
 • movie
  ****

  Velmi dobrý thriller, ve kterém WIll Smith dokázal, že když chce, umí celkem pěkně hrát...No a jinak Hackman už je klasa, takže komentáře netřeba!(12.10.2002)

 • Xmilden
  ****

  Krásná vzpomínka na Tonyho Scotta, který podobné filmy opravdu uměl. Na přelomu tisíciletí se věnoval ve dvou projektech politickému thrilleru a výsledek se opět dostavil. Přestože se mě více líbí Spy Game, tak Enemy of the State rozhodně žádnou ostudu neudělá.(22.8.2012)

 • Radek99
  ****

  Paranoia? No možná, ale tenhle strhující politický thriller roste z obav vytýčených v Orwellově 1984, oči Velkého bratra zírají otevřené dokořán... PS: Zajímavá je provázanost s Coppolovým filmem Rozhovor / The Conversation, kde Gene Hackman o čtvrtstoletí dříve sehrál velmi podobnou roli...(19.11.2011)

 • Ainy
  ***

  Přiznám se, že Willa moc nemusím a i v tomhle filmu měl takovou ... no, protivnou roli neustále nechápajícího a natvrdlého právníka, který pokazil na co sáhl. Tak ale abych mu zase nekřivdila, ke konci mu v té hlavě přece jenom svitlo. Film je to nabitý akcí, člověk se u něj nestihne nudit. Jenom jsem zírala jaké možnosti mohou bezpečnostní složky mít. Všechno o vás každý hned ví, z vesmíru si vás prohlédnout a strčí vám štěnici i do náušnice v pravé poledne v restauraci, tak jsou šikovní. Hlavně když budu zítra volat mámě, tak si musím dát bacha na jazyk, když ji budu chtít do telefonu sdělit, jaká "bomba" ten film byl.(19.10.2013)

 • lesumir
  ***

  Dost nadupané akční drama s vynikajícím Smithem, kterému sekunduje neméně dobrý Hackman. Ale to je vše :)(10.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace