Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  *****

  Tady není hvězda Willis (i když je to životní role), ani Scott, ale scenárista Shane Black. Ten chlap je génius, pokud jde o hlášky a originální situace. Můžeme jen litovat, že mu neprošla pátá Smrtonosná zbraň, protože měl Donner "vlastní vizi příběhu"...(21.8.2002)

 • Dadel
  ***

  Je to sice typický film "hláškonoše Willise", jistě kvalitní, ale nemyslím, že by byl nějak výrazně lepší než ostatní filmy s Willisem nebo od Tonyho Scotta.(3.6.2002)

 • Flipper
  *****

  "Hlava nebo břicho?" Best Buddy movie. nestarnúce hlášky, ktoré nevyznievajú afektovane, kde aj ku koncu si Willis robí srandu sám zo seba ("nejde len o to dať niekomu do držky, ale aj povedať nejakú vtipnú frázu).(2.11.2008)

 • Shit
  *****

  Jednoznačně nejzábavnější kriminálka, co se dá vidět. Bruce Willis a jeho hlášky vešly do dějin a neni se vůbec čemu divit, tahle kultovní uhláškovaná jízda je jenom jedna a pochybuju, že jí někdo ještě dokáže překonat, 90-tý léta, kdy se podobný filmy rodily, už jsou dávno pryč a dneska se o podobnej film takřka nedá ani zavadit(24.2.2005)

 • Subjektiv
  ***

  "A lot of people think, I am funny." "Yeah, but not enough." Bruce Willis nakope prdel hajzlům, vypustí ze sebe desítky hlášek, vydobyde si respekt dcery a omluvu ženy - hm. Akce? Pády, výbuchy, rány, nárazy, výstřely a zavrtávající se kulky - většinou zabíráno zblízka - důraz kladený na destrukci namísto bojového umu. Všimli jste si, že spíše menší množství záběrů v průběhu bojů v sobě obsahuje současně protagonistu i antagonistu? Že v rámci jednoho záběru je proveden prakticky pouze jeden pohyb? Veškerou "akci" tak dělá střih. Může to být záměr, třeba záměr dát jí rytmus. Může tam být i "intelektuálštější záměr". Ale může to být i lenost. Každopádně je to něco, co Subjektivovi neimponuje. Co je to za akci, když si uvědomujete, jak je dělána? Akce, co nevtahuje. Slabé ***.(17.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace