Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *****

  Rozpočet $29miliónovTržby USA $59,509,925Tržby Celosvetovo $60,700,000║ Vyšperkovaná akčná pecka! Mňamka. /95%/(18.5.2005)

 • Radyo
  ***

  Tady v té záplavě pětihvězdičkových hodnocení si připadám se třemi hvězdami jako záškodník. Faktem ale zůstává, že tenhle film kromě přehršle více či méně zábavných hlášek nabízí jen standartní děj a průměrné herecké výkony. Bruce Willis je sice dobrý, stejně tak i Damon Wayans, ale to prostě na lepší hodnocení nestačí.(9.6.2003)

 • Djkoma
  *****

  Hláškami smrtelně výbušný film s výbornou ústřední dvojicí, která si s nikým nebere servítky. Bruce Willis je v nejlepších letech a jeho hlášky si říkají o kulku do hlavy, vedle něj vypadá Damon Wayans jako velký boxer, ale jeho rychlí jazyk taky není zrovna příjemný. Tahle dvojce je opravdu k nezastavení, protože od prvního okamžiku, kdy se ukáží ve filmu si ho ukradnou a divák je oba začne obdivovat/milovat/nenávidět. malá rolička Halle Berry zpětně jistě potěší. Takhle nabitý snímek se nevidí často a to nemluvím jen o postavách a hercích, které je bravurně ztělesňují, ale také o scénáři, který se ničeho neobojí, o čemž vás přesvědčí už v úvodu hráč amerického fotbalu co musí položit touchdawn. Celkově jde o jeden z nejlepších filmů Tonyho Scotta, ve kterých ještě točil filmy a ne své halucinační představy a fantazie. Kdo tvrdí, že nejkultovnější film je Pulp Fiction ten by potřeboval jednu přesně mířenou od Wayanse jeho oblíbeným fotbalovým míčem mezi nohy...(3.6.2004)

 • Boss321
  *****

  Tohle je pro mě typický Bruce WIllis v jedné ze svých nejlepších rolích. Zkrátka film plný akce, napětí a vtipných hlášek.(28.9.2007)

 • Melies
  ****

  8 / 10 Posledného skauta som videl strašne dávno na to, aby som mu mohol s kľudným svedomím dať päť - áno, má to super hlášky, áno, Willis je tam absolútne perfektný, a áno, má to pár nezabudnuteľných scénok, ale na plné hodnotenie to musí mať niečo extra, niečo, čo vás prinúti povedať: "Wow! Som rád, že žijem na svete, kde sa točia takéto super filmy." A kedže ja to zatiaľ povedať nemôžem, dávam preventívne štyri hviezdičky - nech mu sláva nestúpne do hlavy...(24.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace