poster

Poslední skaut

 • USA

  The Last Boy Scout

 • Slovensko

  Posledný skaut

Mysteriózní / Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA, 1991, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Co se sakra na týhle kravině všem líbí ?! Nakopal bych je všechny do prdele a poslal bručet do lochu ! No jo, ale kde já se všechny tyhle výrazy naučil, že se pak používaly v ostatních filmech jako by se nechumelilo ? Noooooooooo, v toooooooooom, s Willisem ! V "Posledním skautovi" ! Hodně synáčků své otce přeskočí (a taky přeskočilo), ale taťka je a zůstane jenom jeden :)(9.6.2003)

 • igi B.
  ***

  Tři a půl, ale ta půlhvězdička je jen za toho nádherného Buicka Rivieru model 72, co ho stejně taškář Hallenbeck někdy v půlce filmu do luftu vyhodí... Za to by se snad mělo trestat, nemají-li v Hollywoodu nějaký ty ochránce božských aut? Tak tu půlhvězdu zase skrouhám dolů, sorry Tony... - - - P.S. To má tady B.W. tolik nekritických fanynků? Na IMDb na film vcelku odpovídající hodnocení - 6.4/10 (11,435 votes), tak kde se tady berou ta nereálná procenta? Škoda, že u zajímavých a netradičních - ale výborných filmů to bývá naopak. Ale to je asi tou proslulou čašskou kultůrností, že novoprimativové... ;-))(3.12.2005)

 • Zíza
  ****

  Je slavnej, kurva(13.3.2008)

 • Gilmour93
  *****

  „This is the '90s. You don't just go around punching people. You have to say something cool first.“ Nastupuje dosud neporažený tým BML (Buddy Movie League): zválené soukromé očko trousící hlášky Bruce Willis, náplň kožených kalhot trousící hlášky Damon Wayans a slova do těch nevymáchaných hub vkládající Shane Black - všichni v životní formě. Poslední skautíci, co vás zaráz trefí do břicha i do hlavy..(1.9.2008)

 • genetique
  ****

  Ukážkový blockbuster, ktorý je nesmierne príťažlivý aj po toľkých rokoch, čo potvrdzuje označenie - kultový. Skvelá akcia, hlášky, originálna zápletka, ešte pár zhliadnutí a film zaútočí aj na moju piatu hviezdičku. 85%.(25.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace