Poslední skaut

Mysteriózní / Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA, 1991, 105 min

Klasika(11.2.2005)

Je slavnej, kurva(13.3.2008)

Je to sice typický film "hláškonoše Willise", jistě kvalitní, ale nemyslím, že by byl nějak výrazně lepší než ostatní filmy s Willisem nebo od Tonyho Scotta.(3.6.2002)

Klasika hláškovacích filmů.(3.6.2008)

• Tosim

Tohle opravdu ne. Podle mě by měl mít akční film nějakou protiváhu a ta vážně není v tom, jak Willis řve na třináctiletou holku a ona na něj. Nemám nic proti větám typu NECHCE MI HO VYKOUŘIT či AŽ JÍ BUDE ČTRNÁCT, BUDE S NIMA ŠOUSTAT, ale pokud se tohle děje celý film, vydává se to za skvělé hlášky a divák se nemá možnost z toho vzpamatovat, nějak mi to nesedí. Párkrát jsem se zasmál a dvakrát lekl, ale abych přehršloval hvězdičkama, to tedy ne. Nebe je modrý, voda je mokrá, ženský maj tajemství. Některý filmy ne.(16.4.2003)

• - Spoiler: Ve scéně, kdy si hráč amerického fotbalu Billy Cole (Billy Blanks) prostřelí hlavu, drží pistoli v pravé ruce a také si ji tak přiloží na pravou stranu hlavy. V následujícím zaběru při stisknutí spoušťě je však jeho hlava prostřelena z levé strany a Bill padá na stranu pravou. (Sign)

• - Shane Black byl prvním spisovatelem, který za scénář dostal milion dolarů. (Kulmon)

• - Joeovo auto je Buick Riviera model z roku 1971. (3DD!3)