poster

Poslední skaut

 • USA

  The Last Boy Scout

 • Slovensko

  Posledný skaut

Mysteriózní / Akční / Krimi / Thriller / Komedie

USA, 1991, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lateef
  *****

  Voda je mokrá, nebe je modrý a nejtvrdší skaut pod Sluncem vyprazdňuje zásobníky nejdrsnějších hlášek a s výbornou Scottovou režií si trsne skotský jig. Hustotonážní! 59,5 miliónů dolarů(výdělek v USA)(6.4.2006)

 • Superpero
  *****

  Klasika(11.2.2005)

 • Gemini
  *****

  Připojuju se k těm několika kolegům, kteří Skauta označili za Willisův nejlepší film. Vynikající scénář, podle kterého se nikdo s ničím moc nesere, taková normální rodinka, zkorumpovaný svět amerického fotbalu a vysoké politiky, psychopatický slizký záporák Milo, co víc si přát? Pokud to bude natočené takhle dobře, tak už nic. Dnes už klasika, obzvlášť máte-li k dospozici legendární videodabing. Ještě jednou a zabiju tě. Ještě jednou a... no ne, sakra, zase za devadesát:)(20.1.2003)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Michael Kamen: 1. Opening Title ,2. Opening Title (Alternate) ,3. The Game Of Billy Cole's Life ,4. Jimmy's Addiction ,5. Who's In The Closet ,6. Flashback ,7. Jimmy & Cory ,8. The Night Club ,9. Street Ambush ,10. Jimmy & Joe ,11. Flashback #2 ,12. Breaking The Ice ,13. Ransacked ,14. Looking For The Stash ,15. Discussing Evidence ,16. Car Bomb ,17. The Hand Shake ,18. This Aint No Game ,19. Jimmy's Story ,20. Jimmy's Anguish ,21. Roughing Up The Million Dollar Arm ,22. Shocking Intruders ,23. Getting An Adress ,24. Nancy Drew On The Case ,25. The Briefcase & Shootout ,26. Chasing The Bomb ,27. To Marcone's Office ,28. Taking Out Marcone's Men ,29. Going After Milo ,30. Jig Time ,31. Terms Of Endearment / Marcone Goes Boom,(11.5.2011)

 • golfista
  *****

  Co se sakra na týhle kravině všem líbí ?! Nakopal bych je všechny do prdele a poslal bručet do lochu ! No jo, ale kde já se všechny tyhle výrazy naučil, že se pak používaly v ostatních filmech jako by se nechumelilo ? Noooooooooo, v toooooooooom, s Willisem ! V "Posledním skautovi" ! Hodně synáčků své otce přeskočí (a taky přeskočilo), ale taťka je a zůstane jenom jeden :)(9.6.2003)

 • - Ve scéně, kdy do Cory (Halle Berry) zezadu narazí zločinci, řídí Cory Chevrolet Corvette 1980, zatímco vůz zločinců je Citroën DS 21. Jimmy (Damon Wayans) k této události přijede v Jaguaru XJ třetí serie. Auto, které ukradnou Joe Hallenbeck (Bruce Willis) a James "Jimmy" Alexander Dix (Damon Wayans), je BMW 750iL E32. (Steewe)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 26. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Film byl nominován na dvě ceny MTV Movie. V kategorii nejlepší akční sekvence se o cenu „porvala“ scéna s vrtulníkem Blade, v kategorii nejlepší duo na obrazovce zase soutěžila dvojice Bruce Willis a Damon Wayans. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace