poster

Psí vojáci

 • Velká Británie

  Dog Soldiers

 • Slovensko

  Psí vojaci

Akční / Horor / Thriller

Velká Británie / Lucembursko / USA, 2002, 105 min

Režie:

Neil Marshall

Scénář:

Neil Marshall

Kamera:

Sam McCurdy

Hudba:

Mark Thomas

Producenti:

Tom Reeve

Střih:

Neil Marshall

Scénografie:

Simon Bowles

Kostýmy:

Uli Simon
(další profese)
 • flanker.27
  *****

  Pěknej akční horor, kde lidi nezastupuje parta pitomých vřeštících teenagerů, ale družstvo paragánů, kteří uvažují celkem logicky, používají všechny dostupné prostředky a neprodají kůži lacino. Když jde co tuhého, dochází na prolamování z místnosti do místnosti nebo dokonce boj na férovku. Musím řict, že jsem vojákům opravdu fandil. Co dál filmu pomáhá je velký nadhled a některé pěkně černé hlášky ("seru na folklór", "aport", "Co uděláme? - Schováme se do skříně."). Dál nebývá obvyklé, - spoiler - aby se jediná ženská hrdinka ukázala jako zrádce.Celý film jsem se dobře bavil a těšil jsem se, čím mě tvůrci překvapí v další scéně.(6.10.2005)

 • MM_Ramone
  *

  Nevidel som veľa werewolf-horrorov, ale "Dog Soldiers" sú určite tým najstupidnejším filmom s týmto zameraním. Profesionálna vojenská jednotka, ktorej členovia sa však správajú ako partia teplých skautov, čelí útoku niečoho, o čom ma chceli autori tejto sračky presvedčiť, že sú vlkodlaci. Pane Bože, a tie dialógy! Čo veta, to nebetyčná sprostosť. Ďalší majstrovsky sfušovaný horror z anglickej produkcie. *(16.9.2008)

 • akisha
  ***

  Příšerné, ale opravdu příšerné masky. Hrůza. Ale jinak vcelku zábavný, NEhororový film, dávající jasně tušit, jakým směrem půjde Marshallova příští tvorba. A musím se přiznat, že po Descent jsou Psí vojáci mým nejoblíbenějším filmem od něj. (Soudný den byl pro mě až moc ujetý) Britští herci jsou docela sympaťáci, navrch Sean Pertwee, který si SPOILER může odšrtnout další nápadité úmrtí v průměrném hororu KONEC SPOILERU.(13.2.2011)

 • Le_Chuck
  **

  Aj keď som sa celkom snažil atmosféra tohoto snímku bola trochu mimo mňa a aj mnou veľmi obľúbené gore efekty, ktorých je tu celkom požehnane vo mne nevyvolali oné zimomriavky. Dvojhviezdičkový horor pre nenáročných.(31.5.2005)

 • Chrustyn
  ***

  Poměrně zdařilý a chvílemi děsivý snímek o skupince vojáků, která čelí o dost větší skupině vlkodlaků. Film si po celou dobu drží rychlé tempo, herci hrají docela dobře, masky vlkodlaků jsou také celkem povedené ale u akčních scén je vidět, že má film skromný rozpočet. Ale jelikož je kvalitních vlkodlačích hororů jako šafránu buďme za tento vděčný.(21.8.2007)

 • - Děj je zasazen do Skotska, ale filmovalo se v Lucembursku. (Chatterer)

 • - Simon Pegg dostal nabídku na účast v tomto filmu, ale rozmyslel si to poté, co ho Edgar Wright požádal, jestli si ušetří svojí první hororovou roli až do jeho filmu Shaun of the Dead (2004). (Tom Riddle)

 • - Postava Seana Pertweeho "Sgt. Harry G. Wells" je pojmenována po spisovateli H.G. Wellsovi. (Chatterer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace