Psí vojáci

Sam McCurdy

Mark Thomas

Tom Reeve

Neil Marshall

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,883,000║ Ja neviem čo Neil Marshall vidí na tom rýchlom zmätenom strihu, ten mu asi najviac podráža kolená, príbeh ujde, aj keď sa tam postupne kopí veľa nelogických vecí a konaní, masky vlkolakov fajn, nuda nehrozí, stále sa niečo deje... ale aj tak nedosiahne to ani na priemer. /40%/(30.8.2009)

Z místního hodnocení by se mohlo zdát, že jde o laciné béčko, které snad ani nestojí za podívanou. Chyba lávky! Netvrdím, že Psí vojáci jsou aspiranti na výrazně vyšší procenta, však já sám čtyři hvězdy udílím především pod dojmem, že je tomuto thrilleru poněkud křivděno. Zlý jazykové mají svým způsobem pravdu, když mluví o nedokonalosti akčních scén nebo mezerách ve scénáři. Ovšem, co by mohly i největší kasovní trháky závidět, je atmosféra, která celý film provází. A zejména to slovíčko celý je velice důležité. A tak mi věřte, že ne každý padesátiprocentní film na ČSFD si zaslouží vaše přehlížení.(24.7.2011)

Soundtrack Mark Thomas: 1. Dog Soldiers [3:55] ,2. Kinght's Sword [2:51] ,3. Special Forces [2:33] ,4. Sarge's Theme [3:47] ,5. Christ on a Bike [2:49] ,6. Come on Sunshine [2:19] ,7. Predators [2:27] ,8. Silhouettes [2:09] ,9. Sanctuary [3:59] ,10. No Ordinary Enemy [3:51] ,11. Wildlife [4:31] ,12. Battle [4:41] ,13. Rabbit's Foot [3:21] ,14. Megan [2:07] ,15. Have a Go [3:39] ,16. Claire de Lune - Claude Debussy [5:09] ,17. Expendable [3:53] ,18. Metamorphosis [1:33] ,19. Full Moon [3:57] ,20. Comrades [3:41] ,21. They Think It's All Over [1:30],(14.5.2011)

Příšerné, ale opravdu příšerné masky. Hrůza. Ale jinak vcelku zábavný, NEhororový film, dávající jasně tušit, jakým směrem půjde Marshallova příští tvorba. A musím se přiznat, že po Descent jsou Psí vojáci mým nejoblíbenějším filmem od něj. (Soudný den byl pro mě až moc ujetý) Britští herci jsou docela sympaťáci, navrch Sean Pertwee, který si SPOILER může odšrtnout další nápadité úmrtí v průměrném hororu KONEC SPOILERU.(13.2.2011)

• Rocky62

Další stupidní chujárna, která neměla nikdy vzniknout(2.6.2009)