poster

Spy Game

 • USA

  Spy Game

 • Německo

  Spy Game - Der finale Countdown

 • Francie

  Spy game, jeu d'espions

 • Slovensko

  Spy Game

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Japonsko / Francie, 2001, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petaspur
  ****

  Agent Nathan Muir odchází do důchodu, ale poslední den práce, který chtěl spojit s vyklízením šuplíků, mu výrazně zamotá čínské zatčení jeho žáka Toma. Muir si rychle uvědomí, že agentura nikoho zachraňovat nebude a Tomovo zatčení je důsledkem Muirova podcenění jeho citu. Zkušený agent začíná pod tíhou odpovědnosti rozehrávat kolem sebe hru, v níž ze sebe před nadřízenými dělá zlehka nechápavého, ale jeho kontakty po světě již pod obchodní značkou CIA rozjíždějí soukromou akci na Tomovu záchranu.(10.12.2008)

 • genetique
  ****

  Špionážne thrillery dostali nového vodcu, alebo aspoň zdatného spolubojovníka, ktorým je práve 'Spy Game', natočený mladším z bratov Scottovcov. Inteligentná špionážna zápletka s akčným podmazom rozpráva strhujúci príbeh dvoch agentov CIA (Redford, Pitt). Tá by samozrejme mala účinnosť len pre minutáž hodnú seriálu a tak sa scenár exkluzívne vynašiel spomienkovými akciami ako sa vlastne obaja agenti predierali svetom a konfliktnými akciami. Obidvom blonďákom to na pľaci klapalo a tak nezostaneme ukrátení ani o herecké výkony. 85%.(2.3.2008)

 • Davies182
  ***

  Průměrný špionážní snímek s hvězdným obsazením, u kterého se dá příjemně odpočinout. Žádné hlubší poselství lze ale od tohoto filmu čekat nelze. Pobavte se a zapomeňte.(8.1.2008)

 • zputnik
  ****

  Velmi příjemné překvapení – nečekal jsem od tohoto snímku téměř nic a dostal jsem tolik. Napětí, permanentní očekávání, jak to všechno dopadne, pohled do zákulisí CIA a do světa tajných a špiónů, komplot, nějakou tu "love sekvenci" etc. Hodně mi taky seděl způsob předložení příběhu – děj běžící hned ve dvou liniích (ve vzpomínkách a v reálu) zaručoval dvojnásobnou dávku napětí. Vše dobře zahráno a natočeno. Mile překvapily různé kamerové hříčky (najíždění a "odbíhání" kamery atd.) Shrnuto a podtrženo: SPY GAME má pro mě prostě šmrnc. Příjemná zábava, která však je schopná dát i trochu víc (bez toho, aby si na to VÍC hrála). A navíc: já to těm hercům fakt věřil. Rád si tuto SPY GAME za čas zopakuji.(2.3.2004)

 • tron
  ***

  „Základné pravidlo CIA - neriskuj kvôli agentovi kariéru ani život.“ SPY GAME je druhé (po melodráme A RIEKA TEČIE, kde sa však "priamo" nestretli, Redford "len" režíroval a bol rozprávačom) stretnutie Redforda a „jeho syna“, Brada Pitta. Nemám pre špionážne filmy žiadnu enormnú slabosť (a Redfordove staršia klasika o TROCH DŇOCH KONDORA ma bavila rozhodne viac, lebo v nej išlo o postavy a príbeh, nie helikoptéry), ale SPY GAME ma celkom bavila. Páčilo sa mi, že je skôr príbehom o láske (melancholická pesnička na vlakovej stanici) a o špionáž tu vlastne takmer vôbec nejde (!). Pekné zábery klipára Tonyho Scotta, pekná kamera, pekná výprava, fajn Pitt, fajn Redford, fajn McCormacková. Viac na mojom ex-blogu: http://ivokucera.blog.sme.sk/c/162315/Spy-Game-60.html(4.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace