poster

Spy Game

 • USA

  Spy Game

 • Německo

  Spy Game - Der finale Countdown

 • Francie

  Spy game, jeu d'espions

 • Slovensko

  Spy Game

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Japonsko / Francie, 2001, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ripo
  **

  Film, kde som si celý čas vravel : Tak, a teraz to už konečne príde..... A to som si vravel každách 5 minút, čakajúc na nejakú akciu, zápletku, špionážnu hru alebo hocičo iné, kde by som si povedal, že to stojí za tie 2 hodiny sledovania. Bohužiaľ, ten okamih neprišiel. Tak som ešte dúfal, že záver to vytiahne z tej biedy .... A - nevytiahol. A fakt si neviem predstaviť niekoho, kto tomuto filmu mohol dať viac ako 3* a posunúť ho tak medzi vyberanú spoločnosť filmov s červeným štvorčekom.(9.1.2006)

 • Niktorius
  ****

  Kancelářské diskutérství za záchranu jednoho zamilovaného špióna a s ním spojené velké množství flashbacků odhalující mnohé z dřívějšího soužití a konání hlavních protagonistů je kupodivu dostatečně silný dějový skelet, který diváka bez potíží udrží v napětí po celou dvouhodinouvou stopáž. Zázrak? Ne, jen dobře vystavěný scénář, solidní herecké výkony a výtečná (toho času ještě audiovizuálně poměrně umírněná) režie Tonyho Scotta.(5.7.2008)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Tohle je jednoduše nejlepší špionážní film. Skvělý příběh o lásce,česti,zásadách a obětování zkompilované do soudobého špionážního thrilleru. Bravůrní zápletka a souboj intelektu,který pokračuje od začátku do poslední minuty filmu. Strhující,skvěle napsaná,inteligentní a skvěle zahraná Hollywoodská nálož s vynikajícím Pittem a Redfordem.(12.1.2014)

 • POMO
  ***

  Redford si na začiatku sadne do kanclu a spomínajúc na „dobrodružstvá“, ktoré kedysi zažil čoby špión so svojím parťákom Pittom, sa z nej do konca filmu takmer nepohne. Špionážna flashbacková mozaika, ktorá si myslí, že k tomu, aby zaujala, si vystačí iba s inteligentne napísaným scenárom a nepotrebuje k tomu ani poriadnu dávku akcie, ani hlbšie prepracované charaktery hlavných postáv. Veľký omyl. Venovať toľko sústredenej pozornosti 130 minútovému prekombinovanému scenáru, ktorý ma za to nakoniec vôbec ničím neodmení... druhý krát už by som do toho určite nešiel.(21.5.2002)

 • gudaulin
  ****

  Z filmu se střízlivým hodnocením a průměrnými komentáři se vyklubal pro mě nejlepší film Tonyho Scotta a jeden z těch vzácných případů akčně laděného špionážního dramatu, který opravdu můžu. Je docela příznačné, že tenhle snímek má daleko nižší hodnocení než řada ujetých slátanin s nerealisticky přehnanou akcí. Samozřejmě, ve scénáři to tu a tam zaskřípe a právě z toho důvodu nedávám pátou hvězdičku, nicméně Robert Redford je excelentní, film si prakticky po celou dobu udržuje napětí, dynamický střih, který ale nemá nic společného s klipovitostí, zvlášť pasáže odehrávající se v Bejrútu jsou po akční stránce precizní. Celkový dojem: 85 %.(17.4.2009)

 • - Ve filmu se mihne i Tony Scott. Je to muž v červené čepici, který je vidět u Nathanovy kanceláře. (Elisebah)

 • - Film je věnován matce Tonyho Scotta, která v roce 2001 zemřela. (don corleone)

 • - Scény z Berlína se natáčely ve skutečnosti v Maďarsku. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace