• Německo

• Francie

Spy game, jeu d'espions

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo / Japonsko / Francie, 2001, 126 min

Přiznám se, že pro špionážní thrillery mám jistou slabůstku, proto při jejich hodnocení často trošku nadsazuju. Ale když ve filmu, který rozhodně není jen o akci pomalu není jediný záběr, který by trval déle než 3 sekundy, trochu mi to už vadí.(5.6.2005)

Prumerny film s nadprumernymi herci, kteri podavaji prumerne vykony, to je vse, co k tomu muzu rict. Spy game se tvari jako akcnarna propojena s brilantnimi dialogy, to druhe bych mozna bral, ale to prvni tam vubec neni. 6/10(3.3.2008)

Opravdu mi nevadilo, že je tam akce míň než "keců." Je to hlavně film o lidech, kteří se ocitli ve velkém soukolí a teď z něj hledají cestu zpět.(14.7.2003)

Docela slušný film ve svižném tempu s dobrým hereckým obsazením. Redford tu odvádí daleko lepší práci než scénarista, ale konec dobrý, všechno dobré...(12.10.2004)

• Satan

Čekal jsem víc, o hodně víc. Příběh se téměř nikam nepohnul a pořád jsem čekal na to "něco" co nakonec ve filmu vůbec nebylo. Velké zklamání.(4.7.2005)

• - Ve filmu se několikrát objeví cigarety Morley. Jde o fiktivní značku cigaret, kterou používali v Aktech X. (don corleone)

• - Ve scéně, ve které Nathan Muir (Robert Redford) licituje po telefonu o výši úplatku, asiaté, jenž mají být uplaceni, sledují v televizi s velkým zájmem úvodní znělku amerického seriáluPobřežní hlídka (od r. 1989). (Posheidon)

• - Jedno z aut, které ve filmu řídí Tom Bishop (Brad Pitt), je Škoda 1000. (lskala)