Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ****

  Výborně zrežírovaný a i napsaný film! Slater hraje skvěle, stejně tak Patricia, která mi připadla vskutku rozkošná. Jejich erotická scéna byla úžasná .. celé to ladění do modra bylo výborným tahem.(13.8.2008)

 • Dellamorte
  *****

  Absolútny bombardér se sestavou, jakou môže závidieť ledajakej " kolemhrající " film..Nutně bych absolvovala after party poňáč , celou tu okulahodící kompánii ráda vidím na hromadě. Tony to mal vymakaný a stars se do toho rádi pustili. Díky.(28.2.2016)

 • mandes
  ****

  rozpočet : ? tržby americke : $12,281,551(9.12.2006)

 • xxmartinxx
  ****

  Kdybych nevěděl, že za scénářem stojí Tarantino, nejspíš bych si myslel, že si na něj Scott přesto hraje. A víc než úspěšně. Pravdivá romance je jeden z nejsympatičtějších "Tarantinových" filmů. Škoda že se později tak moc zahleděl sám do sebe.(23.3.2012)

 • Gemini
  ****

  Naprosto skvělá, pekelně černá komedie se dvěma děsivými momenty, výbornými hereckými výkony a hlavně s šíleným "kouzlem osobnosti". Jako už bývá u Tarantina zvykem, podivný mix dryjáku zvaného "kult Elvise Presleyho" s koktejlem postaviček ze kterých máte pocit, že vypadly z Lynchova filmu a prodělaly intenzivní marihuanovou terapii, takže působí nehorázně šťastným dojmem, doprovází výborné optimistické téma od Hanse Zimmera, a všechno to dohromady funguje tak, že si to chcete dát zas a znova. I když vám řeknu, že je to film jehož hlavní hrdinka se jmenuje Alabama, hlavní hrdina prodává comicsy a jeho mentorem (mimo jiné nabádajícím ho k vraždě, což je fakt cool;)) je Elvis Presley, Siciliáni jsou tu označeni za poloviční negry a závěr vám ze všeho nejvíc připomene Hooka, nedejte se odradit, opravdu to stojí za to.(2.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace