Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $13miliónovTržby USA $12,281,551Tržby Celosvetovo $18,900,000║ /60%/(20.4.2010)

 • KevSpa
  ****

  Výborná "tarantinovka". Jen se nemůžu ubránit dojmu, že kdyby svůj scénář natočil sám Tarantino, byl by výsledek ještě lepší. Především by se nebál vnést do některých scén mnohem více absurdity.(3.6.2003)

 • Superpero
  *****

  Holy shit tak to je teda nářez. Quentin Tarantino napsal scénář přebouchanej cool postavama, bizarníma situacema a hlavně s miliónem popkulturních odkazů (např. když v telce za hlavníma hrdinama běží finální masakr z "Lepšího Zítřku II"). A co víc Tony Scott ten scénář opravdu brilantně zrežíroval. Dal tomu šmrnc dal tomu šťávu a dal tomu jedno z nejblyštivějších hereckých obsazení jakým se jakýkoli film může pochlubit. Christian Slater tady předvádí životní výkon a je prostě famózní. Patricia Arquette je nehorázně sexy a hraje taky skvěle. Ale tenhle film se nedá popsat to se musí vidět. Opravdu mě rozesmál Dennis Hopper když vystvětloval Christopheru Walkenovi že Siciliáni jsou zkřížený s negrama. Dostal mě taky maniakální Gary Oldman s dredama nebo zhulenej Brad Pitt v rasta čepce. A scéna s vymahačem Jamesem Gandolfinim vám určitě utkví. No prostě jak řikám tenhle film se musí vidět.(18.12.2005)

 • novoten
  ****

  Elvis, komiksy, romantika, ukecaní gangsteři. A hlavně zamilovaná dvojice, která si chce jenom zaslouženě zlepšit život. Takže si dávej velkej pozor, světe, protože Alabamě se zdá vražda v afektu romantická a Clarence pro ni přece udělá cokoli. Teď jde jenom o to mít trochu štěstí, když po vás jde několik zabijáků, kteří se nezastaví před ničím, natožpak před pohledem do ústí hlavně. A nakonec jsem se nezastavil ani já. Mohl jsem mít tisíc výtek k tomu, že Tarantino je vlastně už od svých začátků úplně stejný, scénář příliš rychle spěchá z místa na místo a dialogy jsou až příliš zahleděné do svých dokonale nesmyslných témat a přestřelené absurdnosti. Jenže Slater je ve své naivitě a bezelstnosti opravdu hrdinou k sežrání, Scottova režijní ruka je naprosto dokonale pevná a závěrečných dvacet minut má v sobě napětí, překvapení, svěží akci, dojetí...a vlastně všechno. Navíc Zimmerův soundtrack je úžasný tím, že občas zvedá náladu, občas ždíme emoce a dokonce i občas sklouzne k ironii. Žánrová všehochuť a zároveň ostře vyhraněná černohumorná jednohubka.(13.10.2007)

 • EdaS
  ****

  Je to hodně dobré, ale v režii samotného Tarantina bych ten film (asi) miloval.(13.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace