poster

Visitor Q (festivalový název)

 • Japonsko

  Bijitâ Q

 • Japonsko

  ビジターQ

  (Japonsko)
 • anglický

  Visitor Q

 • anglický

  Visitor Q+

 • anglický

  Love Cinema Vol. 6

Komedie / Drama / Horor / Thriller / Erotický

Japonsko, 2001, 84 min

Režie:

Takaši Miike

Scénář:

Itaru Era

Kamera:

Hideo Jamamoto

Hudba:

Kódži Endó
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bloody13
  **

  Tahle japonská černá komedie (horor tentokrát na míle vzdálený) mě bohužel neoslovila ani přesto, že jsem se u ní vysloveně nenudil. Nejspíš mi nesedly všechny ty úchylky a sexuální deviace, které jsou tu znázorněny opravdu nevídaným způsobem. Několik minut zírat na ztopořené bradavky, z kterých mléko doslová stříká, se mi spíš hnusí. Na druhou stranu sex s mrtvolou a následným "zakleštěním" mělo vtipu na rozdávání. Tak či onak, Miike má rozhodně lepší filmy.(11.1.2012)

 • sepp
  *

  Film o temer nulove vypovidajici hodnote hrajici si na umeni, ale v podstate se jedna o pouhou katarzi retiserovych uchylnych predstav ci snu. Dej chatrny a z filmarskeho hlediska akorat tak nudny paskvil. Od japonskeho filmu bych cekal rozhodne vice, jelikoz se jap. kinematografie zde zpracovavanou myslenkou zabyva uz dlouho a dokazala se s ni uz vyporadat o mnoho lepe, nez v tomto snimku.(17.4.2004)

 • hirnlego
  *****

  Začátek slabší, ale pak se intenzita zvrhlosti a úchylné vtipné ujetosti postupně zvyšuje až do samého závěru, dojemného jak pečlivě uskladněná sbírka plácaček na koberce a tuze humorného jak dobře načasovaný rigor mortis v kundě umřeté Japonky.(12.2.2009)

 • Flipnic
  ****

  Tak jsem dohnal tenhle dlouholetej restík, kterýmu jsem se stále vyhýbal (nebo on mě ...) a vzhledem k tomu, že Kiikeho tvorbu obecně fakt nemusím, tohle jeden z těch hodně lepších kousků. Perfektní postavy, úchylné, byzardní, vtipné, neokoukané, dobré nápady, pár "wtf" scén ... I když mi z počátku trochu trvalo, než jsem si na film "zvykl" a začal ho vychytávat, od poloviny mi naprosto sedl a po scéně ve skleníku nebylo co řešit, to jsem se fakt málem "posral" smíchy ... :-) Má to svoje významy, které se dají vykládat různě a nebo je to čirý nesmysl, každopádně je to dobrá bizardnost, která může sednout i ne příliš extrémnímu publiku ... no i když ... :-)(19.9.2010)

 • Paldini
  ****

  Hledání cesty zpátky k sobě v jedné disfunkční japonské rodině skrz násilí a hodně zvrhlé sexuální praktiky. Takashi Miike je rozhodně největší a nejšílenější podivín současného filmového světa.(13.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace