Začátek vypadal slibně, především díky partičce, která se léčila s Davem. Poté začala velice nudná část, ve které se občas objevila peprná narážka a film tak oživila, ale až psychiatrův vztah s přítelkyní Davea tomu dává odpich. Nižší hodnocení dát nemůžu, protože i tady dokazuje Jack Nicholson svoji extratřídu.(19.11.2009)

Po slibném začátku jsem se na dlouhé chvíle přestal bavit, ale druhá půlka vše napravila. Hlavně díky Jackovi Nicholsonovi, výstižným "cameo" (hlavně Johna McEnroa jsem si vychutnal :) a "překapivé" pointě to byla nakonec nadprůměrná (tak 70%) komedie.(23.1.2004)

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 6/10/// +závěrečné rozuzlení, najde se tu pár cameo rolí -další typická "sandlerovka" po které zjišťuji, že tento typ filmů není pro mě úplně to pravé ořechové, je to strašné psycho, fuj je to :-)/// Jack Nicholson je strašně slizkej parchant a budete ho stejně jako hlavní hrdina snímku pořádně nenávídět. Účel to tedy splnilo, ale popravdě, moc lehce se mi na něco takového nedívá. Moc jsem se nesmál, ani mi to nepřišlo moc zábavné. Celé je to takové průměrné, snad až na prostředí, NY docela zaujal. Jo a ten kocour, ten byl opravdu pěkně macatej :-)/// Celkem 46%///(28.3.2008)

Nicholson tady "řádí"... , je opravdu skvělý.... (nedokážu si představit tento film a vůbec ne hodnocení bez něj).. Sandler tady docela ujde, super pidi role H.Graham a nepřehlednuté Galaxie v podání W.Harrelsona :-) Film mě pobavil.... ale kdybys si měl vybrat zda jít na kurs nebo slibovaný rok u soudu, šel bych asi na ten rok (vědět co mě čeká), protože bych Nicholosona asi zabil ... :-) A M.Tomei? Tak ta je hezčí a hezčí.. :-)(8.12.2004)

• hippyman

velká jména nejsou vždy zárukou kvalitního snímku, a i když nicholson hraje jako pánbůh, dementní scénář se přehlédnout bohužel prostě nedá... většina situací hraničí s trapností a film jako celek působí příšerně křečovitě... 40%(5.10.2008)

• - Kvůli filmu se Jack Nicholson vůbec neholil a nestříhal několik týdnů, proto vznikaly fámy, že se z něj stal alkoholik. (lesumir)

• - Ve scéně v závěru, kdy Davův (Adam Sandler) přítel míří na ostatní vodní pistolí, ozve se zvuk, který odpovídá skutečné zbrani, nikoli umělé vodní pistoli. (jirijost)

• - V závěru filmu, kdy probíhá oslava, je na trávě tabule s nápisem „gratuation“. Správně by na ni však mělo být napsáno „gratulation“. (Mr.Hudson)