Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  ***

  Průměrná komedie, kterou drží nad vodou pár skutečně velmi vtipných scének. Ale je to jako by film psali dva scénáristé. Po tom co se lámete v pase smíchy najednou přijde hodně laciný vtípek a dorazi to vtip trapný. Jack Nicholson je jako vždy perfektní a dokazuje, že i ze slabšího scénáře se dá něco vymačknout. No a Adam Sandler je prostě Adam Sandler.(18.4.2003)

 • POMO
  ***

  Nebyť toho skvelého obsadenia, bola by to len ďalšia priblblá americká komédia, ktorá smeruje všade, len nie tam, kde nakoniec skončí. Scenár a réžia rozhodne nie sú jej devízami. Ale herci v hlavných aj vedľajších rolách ju zachraňujú a vyťahujú do nadpriemeru. Síce nie decentný a elegantný (ako by človek čakal od filmu s Nicholsonom), ale určite veľmi zábavný relax (čo by človek nečakal od filmu so Sandlerom).(21.7.2003)

 • sepp
  ****

  Naprosto skvela podivana! Jack Nicholson proste nestarne a A.Sandler mu pouze sekunduje. Po dlouhe dobe kvalitni komedie, jejiz gagy si clovek na dlouho zapamatuje...(4.9.2003)

 • StarsFan
  ***

  Nebýt skvělého Jacka Nicholsona, nikdo o tuhle komedii jen tak nezavadí.(3.2.2006)

 • DaViD´82
  ***

  Na "sandlerovku" překvapivě snesitelné, ne až tak stupidní a místy i opravdu vtipné. Zásluhu na tom nemá Sandler, ale především skvělý Nicholson. Pokus o děj s pointou je trapný, ovšem celkově jde o koukatelnou a solidní nenáročnou podívanou.(31.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace