Pekný príklad, ako dokážu dobre zvolení herci vytiahnuť priemerný film na vynikajúcu oddychovú komédiu.(29.12.2007)

Velmi vydařený kousek!(23.5.2008)

Nicholson tady "řádí"... , je opravdu skvělý.... (nedokážu si představit tento film a vůbec ne hodnocení bez něj).. Sandler tady docela ujde, super pidi role H.Graham a nepřehlednuté Galaxie v podání W.Harrelsona :-) Film mě pobavil.... ale kdybys si měl vybrat zda jít na kurs nebo slibovaný rok u soudu, šel bych asi na ten rok (vědět co mě čeká), protože bych Nicholosona asi zabil ... :-) A M.Tomei? Tak ta je hezčí a hezčí.. :-)(8.12.2004)

Jeden z tech lepsich Sandlerovo filmu, u kteryho je nejvetsi problem nevyrovnanost deje, misty to je naklad jak hovado, ale pak se zase treba chvily nic moc nedeje. Jinak vtipy jsou fakt paradni, Nicholson a Sandler se k sobe docela hodi a oba jsou perfektni a navic tu je spousta skvelejch cameo roli, z nichz hlavne za zminku stoji Turturro, Reilly a Harrelson. Skvela zabava.(11.9.2008)

Komedie, která má jednu super scenu z J.Mcenroem, par vynikajicími vtipy a dorbými výkony panu Nicholsona a Sandlera. Mezi US komediemy to lepší.(6.7.2006)