Výborná úvodní 1/4 jde v duchu PUNCH-DRUNK LOVE a nejlepších komedií Bena Stillera, zbytek je Sandlerův přeplácaný "you-can-do-it" standard. Škoda. Ale Jack je fakt sladký, takže celkově cca za 70%.(6.3.2004)

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 6/10/// +závěrečné rozuzlení, najde se tu pár cameo rolí -další typická "sandlerovka" po které zjišťuji, že tento typ filmů není pro mě úplně to pravé ořechové, je to strašné psycho, fuj je to :-)/// Jack Nicholson je strašně slizkej parchant a budete ho stejně jako hlavní hrdina snímku pořádně nenávídět. Účel to tedy splnilo, ale popravdě, moc lehce se mi na něco takového nedívá. Moc jsem se nesmál, ani mi to nepřišlo moc zábavné. Celé je to takové průměrné, snad až na prostředí, NY docela zaujal. Jo a ten kocour, ten byl opravdu pěkně macatej :-)/// Celkem 46%///(28.3.2008)

Začátek vypadal slibně, především díky partičce, která se léčila s Davem. Poté začala velice nudná část, ve které se občas objevila peprná narážka a film tak oživila, ale až psychiatrův vztah s přítelkyní Davea tomu dává odpich. Nižší hodnocení dát nemůžu, protože i tady dokazuje Jack Nicholson svoji extratřídu.(19.11.2009)

• hippyman

velká jména nejsou vždy zárukou kvalitního snímku, a i když nicholson hraje jako pánbůh, dementní scénář se přehlédnout bohužel prostě nedá... většina situací hraničí s trapností a film jako celek působí příšerně křečovitě... 40%(5.10.2008)

Velmi vydařený kousek!(23.5.2008)

• - Ve scéně v závěru, kdy Davův (Adam Sandler) přítel míří na ostatní vodní pistolí, ozve se zvuk, který odpovídá skutečné zbrani, nikoli umělé vodní pistoli. (jirijost)

• - Harry Dean Stanton se zde mihne v roličce starého slepce s holí. Stanton je nejlepší přítel Jacka Nicholsona a právě Nicholson mu tuto roli obstaral. (Karlos80)

• - Scény odehrávající se v Boston Medical Center se ve skutečnosti točily v Alfred Lerner Hall, studentském centru Columbia University. (Hejtmy)