• Lynn

Jak mám Jacka Nicholsona ráda, v tomto filmu mi vůbec nesedl. Naopak Adam Sandler byl celkem fajn. Ústřední hereckou dvojici ovšem zcela přebíjí vtipně napsané a zahrané vedlejší postavy pacientů Dr. Buddy Rydella (Luis Guzmán, John Turturro a další). Konec je pak tak stupidně přestřelený, že jsem musela jít okamžitě s počtem hvězdiček dolů.(6.3.2009)

• dobytek

Čekal jsem od toho mnohem víc. Už jenom jména jako Jack Nicholson, Woody Harrelson a konec konců i Adam Sandler naznačujou, že by to mohla bejt pořádná zábava, ale tohle je spíš podprůměrná komedie, která ke konci spíš připomíná romantickej film. Pro mě je to jednoznačně zklamání. Jack Nicholson v poslední době bere taky roli v každý blbosti. Tady to fakt nemohlo zachránit už nic.(3.9.2006)

Po slibném začátku jsem se na dlouhé chvíle přestal bavit, ale druhá půlka vše napravila. Hlavně díky Jackovi Nicholsonovi, výstižným "cameo" (hlavně Johna McEnroa jsem si vychutnal :) a "překapivé" pointě to byla nakonec nadprůměrná (tak 70%) komedie.(23.1.2004)

"Řekl jsem nahniličko!" Povedená komedie s bezchybným Jackem Nicholsonem. Spousta geniálních hlášek, které se člověku vryjí do paměti. Nebýt chabého a trapně amerického závěru dávám plný počet. "Co je to s váma lidi?" No prostě supr.(27.8.2006)

Máte problémy se vztekem? Svěřte se do péče doktora Buddy Rydella! Potřebuje vaše okolí, aby jste prodělal (velmi) dramatickou proměnu? Svěří vás do péče doktora Buddy Rydella!.... . Komedie s A.Sandlerem jsou většinou lehce popsatelné, ale zde na vás čeká jeho civilizovanější podoba s výtečným J.Nicholsonem. To, jak sehrál svůj part, ve mě i po skončení zanechává moc dobrý pocit. A tleskám roličce J.McEnroe. Samozřejmě, že se i zde dočkáte trapných pasáží, ale určitě se i občas pobavíte.(24.9.2006)

• - V závěru filmu, kdy probíhá oslava, je na trávě tabule s nápisem „gratuation“. Správně by na ni však mělo být napsáno „gratulation“. (Mr.Hudson)

• - Film promítaný v letadle, který sleduje Buddy, je komedie Supersvůdníci (2001). (Hejtmy)

• - Když chce Dave (Adam Sandler) vyznat lásku své dívce na stadionu, chce se za každou cenu dostat k mikrofonu. Pak jej ale odvedou a za chvíli zase přivedou, načež Dave mluví bez mikrofonu, přesto je však na celém stadionu slyšet. (jirijost)