• hippyman

velká jména nejsou vždy zárukou kvalitního snímku, a i když nicholson hraje jako pánbůh, dementní scénář se přehlédnout bohužel prostě nedá... většina situací hraničí s trapností a film jako celek působí příšerně křečovitě... 40%(5.10.2008)

Cakal som trosku viac od tejto komedie. Scenar bol sice dost pritiahnuty za vlasy, ale zachranoval to predovsetkym Nicholson so Sandlerom, aj ked by som radsej v ulohe Davea videl vecneho smoliara Bena Stillera. Treba to brat ako lahku blaznivu komediu na pobavenie a nad scenarom sa vobec netreba zamyslat. Vo vedlajsich ulohach ma milo prekvapili John Turturro a Woody Harrelson. Ale kde som videl uz podobny zaver? Aha asi v BLAZNIVEJ STRELE (1988) s Leslie Nielsenom... 20.02.2009 ____ Adam Sandler - (Dave Buznik) +++ Jack Nicholson - (Dr. Buddy Rydell) +++ Marisa Tomei - (Linda) +++ John Turturro - (Chuck) +++ Woody Harrelson - (Galaxia / Ochranka) +++ John C. Reilly - (Arnie Shankman) +++ Luis Guzmán - (Lou) +++ Kurt Fuller - (Frank Head, Daveov šéf) +++ Harry Dean Stanton - (slepý muž) +++ Produkcia: Adam Sandler +++ Hudba: Teddy Castellucci +++(20.2.2009)

Jedna z nejlepších komedií se Sandlerem!(8.4.2011)

Jeden z tech lepsich Sandlerovo filmu, u kteryho je nejvetsi problem nevyrovnanost deje, misty to je naklad jak hovado, ale pak se zase treba chvily nic moc nedeje. Jinak vtipy jsou fakt paradni, Nicholson a Sandler se k sobe docela hodi a oba jsou perfektni a navic tu je spousta skvelejch cameo roli, z nichz hlavne za zminku stoji Turturro, Reilly a Harrelson. Skvela zabava.(11.9.2008)

Kdo by čekal od "sandlerovky" nějaké velké umění... proto se na ně nekoukáme. Přiznám se, že Adama Sandlera mám ráda, jeho komika mi rozhodně nevadí a tenhle snímek patří jeho lepším filmům. Půlka filmu je docela zábavná, řada vtipů je jako vždy trapná a nevtipná, ale pořád jde o docela slušnou komedii s pár roztomilými momenty. A těch cameo rolí... radost pohledět.(21.4.2003)

• - Kvůli filmu se Jack Nicholson vůbec neholil a nestříhal několik týdnů, proto vznikaly fámy, že se z něj stal alkoholik. (lesumir)

• - Harry Dean Stanton se zde mihne v roličce starého slepce s holí. Stanton je nejlepší přítel Jacka Nicholsona a právě Nicholson mu tuto roli obstaral. (Karlos80)

• - Film promítaný v letadle, který sleduje Buddy, je komedie Supersvůdníci (2001). (Hejtmy)