Komedie

USA, 1995, 97 min

Podobné vtípky jako jsou zde jsem už v několika jiných filmech viděl, takže ze začátku jsem se ani moc nebavil. Naštěstí se film ke konci příjemně rozjel a hned to byla jiná podívaná. Takže z toho vyšla průměrná komedie, která nepřekvapí, ani neurazí.(24.1.2015)

Opravdu nezapomenutelná komedie s jedním z tehdy nejlepších komiků Chrisem Farleym. K tomuto snímku mám zafixovanou smutnou melodii na dudy, která hraje ve chvíli, kdy zemře otec hlavního hrdiny; pamatuji se, že to mě pokaždé děsně rozbulelo... Každopádně i když jde o průměr, krásné vzpomínky na tento film mi nedovolí jít pod 70%, byla to sranda.(27.5.2009)

Podle mě hodně vtipná komedie. Farley a Spade jsou dobrá dvojka a skvěle se doplňují a film má spoustu vtipných nápadů.(22.10.2007)

Moc myšlenky a děje to nemá, zato jsem se dost nasmála. Bohužel místy byl humor trapný a divný, ale i tak milá komedie na sobotní ráno :)(5.9.2009)

Film teda rozhodně vidím na lepší hodnocení. Trhlost a příběh nevýrazný a nepodstatný. To uznávám, ale ten zbytek ? Zbytek filmu naprostá sranda. Vtipných scén je dost a téměř každé se z plna hrdla zasměji. Film uteče rychle, má rychlý spád. Herecké obsazení slušné. Celkově hodnotím na 80% = ****(12.1.2013)