Komedie

USA, 1995, 97 min

Opravdu nezapomenutelná komedie s jedním z tehdy nejlepších komiků Chrisem Farleym. K tomuto snímku mám zafixovanou smutnou melodii na dudy, která hraje ve chvíli, kdy zemře otec hlavního hrdiny; pamatuji se, že to mě pokaždé děsně rozbulelo... Každopádně i když jde o průměr, krásné vzpomínky na tento film mi nedovolí jít pod 70%, byla to sranda.(27.5.2009)

Jistě, je to hrozná blbost, ale stejně jsem se u toho celkem bavil. Chris Farley a David Spade byli celkem dobrá dvojka. Zvláštní mi připadá, že Rob Lowe jako jeden z hlavních padouchů ani nebyl uveden v titulcích. Zas tak stydět se za to nemusí. Hrál ve spoustě mnohem horších filmů.(4.8.2008)

Jo, jo. Chrise Farleye je fakt škoda.(1.6.2002)

• Cival

Možná je ho škoda jako člověka, ale asi ne jako herce a určitě ne jako komika...(22.9.2003)

Podobné vtípky jako jsou zde jsem už v několika jiných filmech viděl, takže ze začátku jsem se ani moc nebavil. Naštěstí se film ke konci příjemně rozjel a hned to byla jiná podívaná. Takže z toho vyšla průměrná komedie, která nepřekvapí, ani neurazí.(24.1.2015)