Komedie

USA, 1995, 97 min

Jo, jo. Chrise Farleye je fakt škoda.(1.6.2002)

Opravdu nezapomenutelná komedie s jedním z tehdy nejlepších komiků Chrisem Farleym. K tomuto snímku mám zafixovanou smutnou melodii na dudy, která hraje ve chvíli, kdy zemře otec hlavního hrdiny; pamatuji se, že to mě pokaždé děsně rozbulelo... Každopádně i když jde o průměr, krásné vzpomínky na tento film mi nedovolí jít pod 70%, byla to sranda.(27.5.2009)

• RHK

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(24.7.2010)

Jistě, je to hrozná blbost, ale stejně jsem se u toho celkem bavil. Chris Farley a David Spade byli celkem dobrá dvojka. Zvláštní mi připadá, že Rob Lowe jako jeden z hlavních padouchů ani nebyl uveden v titulcích. Zas tak stydět se za to nemusí. Hrál ve spoustě mnohem horších filmů.(4.8.2008)

Film teda rozhodně vidím na lepší hodnocení. Trhlost a příběh nevýrazný a nepodstatný. To uznávám, ale ten zbytek ? Zbytek filmu naprostá sranda. Vtipných scén je dost a téměř každé se z plna hrdla zasměji. Film uteče rychle, má rychlý spád. Herecké obsazení slušné. Celkově hodnotím na 80% = ****(12.1.2013)