Komedie

USA, 1995, 97 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $32,679,899Tržby Celosvetovo $-(10.4.2010)

• choze

Než zakotvil u Sandlera (KURS SEBEOVLÁDÁNÍ, 50X A STÁLE POPRVÉ, TRESTNÁ LAVICE), vyzkoušel si komediální řemeslník Peter Seagal spolupráci s Leslie Nielsenem (BLÁZNIVÁ STŘELA 33 1/3), Jackem Lemmonem a Danem Aykroydem (MÍ DRAZÍ AMERIČANÉ), Eddiem Murphym (ZAMILOVANÝ PROFESOR 2) a také Chrisem Farleym a Davidem Spadem. TOMMY BOY patří k tomu slabšímu co Segal udělal, nicméně je koukatelný, má svoje momenty (Spade v motelu předstírá, že je pokojská) a můj oblíbenec Spade tu vystřihl skvělého hajzlíka. Farley a Spade se spolu sešli ještě o rok později v podstatně slabší ČERNÉ OVCI.(18.8.2006)

Jo, jo. Chrise Farleye je fakt škoda.(1.6.2002)

Jistě, je to hrozná blbost, ale stejně jsem se u toho celkem bavil. Chris Farley a David Spade byli celkem dobrá dvojka. Zvláštní mi připadá, že Rob Lowe jako jeden z hlavních padouchů ani nebyl uveden v titulcích. Zas tak stydět se za to nemusí. Hrál ve spoustě mnohem horších filmů.(4.8.2008)

• Cival

Možná je ho škoda jako člověka, ale asi ne jako herce a určitě ne jako komika...(22.9.2003)