Komedie

USA, 1995, 97 min

• Cival

Možná je ho škoda jako člověka, ale asi ne jako herce a určitě ne jako komika...(22.9.2003)

Podobné vtípky jako jsou zde jsem už v několika jiných filmech viděl, takže ze začátku jsem se ani moc nebavil. Naštěstí se film ke konci příjemně rozjel a hned to byla jiná podívaná. Takže z toho vyšla průměrná komedie, která nepřekvapí, ani neurazí.(24.1.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $32,679,899Tržby Celosvetovo $-(10.4.2010)

Opravdu nezapomenutelná komedie s jedním z tehdy nejlepších komiků Chrisem Farleym. K tomuto snímku mám zafixovanou smutnou melodii na dudy, která hraje ve chvíli, kdy zemře otec hlavního hrdiny; pamatuji se, že to mě pokaždé děsně rozbulelo... Každopádně i když jde o průměr, krásné vzpomínky na tento film mi nedovolí jít pod 70%, byla to sranda.(27.5.2009)

Podle mě hodně vtipná komedie. Farley a Spade jsou dobrá dvojka a skvěle se doplňují a film má spoustu vtipných nápadů.(22.10.2007)