60 sekund

Gone in Sixty Seconds

• SK název

60 sekúnd

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2000, 111 min (Director's cut: 122 min)

• Cival

... aneb jak dokáže otravný scénář mrzké kvality zhatit talent Dominica Seny a potenciál Nicolase Cage. Smutná záležitost se zatraceně nevýraznou Angelinou (příště jiný účes, prosím).(30.6.2002)

• Lima

Možná, že automobilový fanoušek si na tomhle filmu něco najde, ale i tak nevěřím, že by se nenudil. Je to takové nemastné, neslané. Ani zábavné, ani tak blbé, aby se u toho člověk mohl alespoň zasmát. Prostě nuda, i přes přítomnost dvojice Cage-Jolie.(4.7.2002)

Takže - Cage jako zloděj-sympaťák, Duvall jako charakterní milovník koní pod kapotou ze staré školy, Angelina jako obvykle;), Vinnie Jones jako ne zrovna ukecaný ranař ve stylu Velkého Chrise ze Sbal Prachy A Vypadni, výborná hudba a hlavně a především bryndák v povinné výbavě pro všechny milovníky, nadšence a / nebo znalce těch krasavců nebo krásek na čtyř kolech, bez rozdílu pohlaví, vyznání, barvy pleti nebo čehokoliv jiného. Ale jinak je to hrozný béčko:) 70%(31.1.2003)

• Tosim

S autíčkama jsem si hrál naposledy ve školce a ten zbytek žádný (tím méně filmový) orgasmus nevyvolá (i když se o to blonďatá Angelina svými hláškami, z nichž nejlepší je ta o souloži na kapotě, docela snaží.) Leč marně. 50%.(31.1.2006)

• Radyo

Nicolas Cage mi v poslední době připomíná Eddie Murphyho. Taky vezme všechno, co mu agent dohodí. Tenhle film mě vůbec nepřesvědčil o tom, že by tomu mělo být v dohledné době jinak (ale zatím jsem neviděl Kód Navajo).(13.8.2002)

Dobra jizda, ale lepší pocit by byl,kdybych na konci cítil, že trvala 60 sekund než 117minut ;-)(3.6.2004)

Hodne prumerny filmecek, ktery tezi jen z velkeho mnozstvi super bouraku a tim padem je dokonalou pastvou pro oci vetsiny muzske populace – ale ten scenar!(27.7.2002)

Když má člověk během tohoto filmu nutkání jít na hajzl tak prostě vstane, dojde na hajzl, vysere se, vrátí se zpátky a jestli chce stihnout tenhle film v celku a v té nejlepší kvalitě, bude ho to trvat nanejvýš šedesát sekund. Být to akčnější, možná by to měl za míň, ale tady to za míň určitě nestihne.(2.3.2005)

• Renton

Scénář: Scott Rosenberg .. Extra rychlá auta a blond Angelinu moc nemusím.. 50%.(7.1.2005)

Rozpočet $90miliónovTržby USA $101,648,571Tržby Celosvetovo $237,202,299║ Klasická Bruckheimerová pásová produkcia, kde sa striedajú lepšie momentky, hlavne keď sú nejaké tie nahánačky na autách tak to má šmrnc, z tými poslabšími ale celkovo to vyznie pre lepší priemer. /videl v kine: 70%/(18.5.2005)

Jeden z mála filmů tohodle druhu, který se mi opravdu líbí bez ohledu na to, že Nicolase nemusím a ani Angelinu, tohle mi prostě sedlo už tenkrát v kině a nikdy neomrzelo .. a navíc soundtrack je vynikající.(21.5.2008)

Původní verze je o několik kvalitativních tříd výše. Ovšem ani tato Senova není úplná ztráta času. Je to solidně odvedené průměrné řemeslo, které nenachází oporu ve scénáři a tak stojí vlastně jen na blbinkách herců. 60 sekund sice díky stopáži nejede na "plný plyn", ale ty dvě hodiny v jejich společnosti uběhnou nakonec celkem rychle.(3.7.2007)

• MrHlad

Žádnej scénář, hlavně, že je na co koukat. Hezký káry, hezký ženský a to je všecko. Pokud to někomu stačí, nic proti, ale já bych radši trochu víc toho příběhu.(8.10.2002)

Nejlepší film s Cagem !!!!(23.11.2007)

rozpočet : $90 million tržby celosvetovo : $237,202,299(14.12.2006)

Soundtrack Trevor Rabin: 1. Porsche Boost ,2. The Last Car ,3. Keys to Eleanor ,4. 50 Cars ,5. Sphinx ,6. Bad Man ,7. For the Cars ,8. Roundabend ,9. Meet the Team ,10. Memphis Jumps Elle ,11. The Throb ,12. Bad English ,13. Halls of Dalmorgan ,14. Big Drag ,15. Bad Carma ,(10.6.2011)

„Čím platíš mechanikov? Gumovými medvedíkmi?“ 60 SEKÚND, remake Halickiho béčka (zomrel počas nakrúcania sequelu/1989), ma sklamalo už v kine a odvtedy sa to nezlepšilo. Neviem, kam sa podel povestný Bruckheimerov rozpočet, teda mimo tých parádnych áut, ktoré sa ale na film o autách len hriešne mihnú a zapadnú prachom bez toho, aby sme cítili vôňu benzínu. Začína to úžasnými úvodnými titulkami, lenže nakoniec sa to zvrtne v niečo, čo nie je ani akčné a ani napínavé (hrdinom kvôli čajovému Zlu nehrozí žiadne nebezpečenstvo; stačí pár hodín pred vypršaním limitu utiecť z mesta). Dobre, možno by som chcel priveľa, ale čo tak prepracovať vzťah dvoch rozhnevaných bratov a nešťastnej mamy? Čo tak sa sa ponoriť do vety „ak sa chce človek živiť poctivo, musí makať dvakrát tak viac“? Čo tak prepracovať motív druhých šancí? Aby toho nebolo málo, niekoľko dobrých hercov (Duvall, Patton, Lindo, Jolieová, mĺkvy Vinnie Jones) sťahuje ku dnu mdlý (a prefarbený) Cage, z ktorého necítiť lásku k automobilom, nevraviac o omyloch á la Scott Caan, William Lee Scott a černoch s hadom. Ledva 60%, ak chcete hučanie áut, siahnite po RÝCHLO A ZBESILO. Kino Považan 2000(26.10.2004)

Ano - je to opravdu solidní snímek, který ale bohužel dost rozválcoval Cohenův opus Rychle a zběsile!(28.9.2002)

Nebyť tam Angie....(19.9.2005)

V podstate po vsech strankach prumernej akcni film. Mame tu sice nejaky honicky, ale poradna je az zaverecna. Obcas se tu sice vystreli, ale jen malokdy. Herci jsou dobry, celkem pekna sestava lupicu a Cage je v pohode, Angelina sexy, ale nejaky extra vykony nepodavaj a ani to neni potreba. Za zminku jeste stoji paradni Eccleston jako zaporak. No a pribehove dostacujici, ale nijak komplikovanej dej se nekona, navic ma film dve hodiny, z toho prvni se jen dava dohromady parta a konec je protahovanej. A nejlepsi cast filmu, loupeze aut, jsou udelany jen v takovym rychlym sestrihu a clovek si to neuzije. Aspon, ze nektery auta jsou fakt paradni. Celkove proste kdyby se nekdo zeptal, proc se na film podivat, tak nevim, ale nejak se to vsechno stastne dalo dohromady, je to pekne a svizne natoceny a me se film libil.(20.2.2005)

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28