Bezkonkurenční věc. Pro mě osobně naprosto realisticky natočená, a to od začátku, od Beethovena, až do konce v kostele a kryptě pod ním... Čurdovo volání: "Kluci, vylezte, nic se vám nestane. Mně se taky nic nestalo!" mi v hlavě znělo dlouho. Zkrátka válečný film, který je nejlepší z českých, a směle se může měřit se zahraniční konkurencí. Kam se na Sequense hrabe Vávra - takovou atmosféru už nikdo neudělá.(24.9.2007)

Navzdory převážně pozitivním komentům zde mě nikdy tenhle film zase až tak super nepřišel a svůj názor neměním ani po opakovaném shlédnutí. Solidní průměr to je, ale nic víc. Scénu atentátu šlo jen těžko vyšperkovat nějakou akční složkou, protože takhle trochu divácky nudně se to opravdu odehrálo, Daleko zajímavější je druhá polovina snímku která postupně graduje do očekávaného a neradostného konce ve kterém je jasné, že to nemůže z hlavními hrdiny dopadnout dobře. Slušný řemeslo, ale až tak mě neuchvátilo.55%(29.2.2016)

Nádherně udělaná rekonstrukce Atentátu na říšského protektora R.Heydricha.(11.10.2004)

Velmi dobrý film o atentátě, pro pamětníky.(7.9.2007)

Naprosto našláple vytvořená rekonstrukce ze smutných let našeho národa. Dál se nebudu rozepisovat... snad jen vzkaz uživateli waerwulf ???, a to je všechno, na zbytek je pošta. Tak koukám, že má už nácek profil smazaný, že by někdo dostal rozum?(8.1.2012)