Městečko South Park - Série 3 (1999) (série)

Světový koncert (S03E17)

(epizoda)
  • USA World Wide Recorder Concert

Arkanoid

„Well, don't you want to see them?“ „I haven't seen my father for 23 years.“ „Uh, perhaps you should sit down, Mr. Garrison, m'kay? [walks him over to a chair and sits him down] Mr. Garrison, I know this is very difficult, m'kay, but I must ask: is there a history of sexual abuse in your family?“ „...Some, yes. There was my uncle, Richard. He... he molested me.“ „When was that?“ „Saturday. Last, last Saturday. He's a paraplegic, but it didn't...“ Potešia Garrisonove aj Cartmanove hlášky, rovnako aj bitka Mr. Hata a Mackeyho. Garrisonov „problém“ má veľmi zaujímavý vývoj a nie je to teda nič pre konzervatívcov. Záver série, ako sa patrí. ()

Trevor

Deti sa majú zúčastniť koncertu všetkých tretiakov z USA v štáte Arkansas, kam sa príliš nechce učiteľovi Garrisonovi. Má odtiľ zlé spomienky na detstvo, lebo jeho otec ho nikdy nezneužil...Poriadne ironická epizóda ale s dobrým ponaučením, že snaha vyzerať normálne niekedy zatieni to, že človek normálny je. ()

• V závěrečné autobusové scéně je vidět Kenny sedící v zadní části autobusu přímo za řidičkou, přestože byl již předtím v průběhu dílu zabit. (8Dandee)