Městečko South Park - Série 4 (2000) (série)

Čerokézské vlasové tampony (S04E06)

(epizoda)
  • USA Cherokee Hair Tampons

Skratik

Snad nejvíc gore epizoda South Parku, co jsem kdy viděl. Dvaadvacet minut naprostých nechuťáren, krve a černého humoru. Ať už šlo o Garrisonovu "penis" knihu a jeho obsáhlé popisy údů, vlasové tampony nebo anabáze okolo Carmanovy ledviny. Epizoda taky parádně kritizuje a paroduje popírače západního lékařství a lidi, co se spoléhají na "alternativní medicínu". "Ok asshole! Gimme back my kidney!" ()

Trevor

Kyle je važne chorý, ale jeho mama uznáva iba homeopatickú liečbu ako väčšina obyvateľov South Parku. Pán Garrison je dočasne suspendovaný a rozhodne sa vydať román...Čerokešský vlasový tampón a zaslepenosť ľudí veriacich v účinky homeopatik a pozitívnej energie, ale inak sotva priemer. ()

lukasd

- E.C.: Chtěl ses na něco zeptat? - S.M.: Daruješ Kyleovi jednu ledvinu? - E.C.: Ne, ne, ne, ne. Ne, ne, ne,ne… - S.M.: Vždyť ti stačí jedna buřte! Umírá ti kámoš, copak nevidíš jak je to vážný? - E.C.: Možná bych mu jednu mohl dát. Za prachy. - S.M.: Cartmane, až umřeš, půjdeš do pekla. - E.C.: Ale do té doby potřebuju asi tak deset milionů. ()

• V tejto epizóde sa objavili postavy a hlasy dua Cheech and Chong (Cheech MarinTommy Chong). Hoci nahrávali svoje vety separátne, jednalo sa o prvú vec, na ktorej spolu robili od čias ich rozpadu. (Real Tom Hardy)
  • V reklame na tampóny dievča spomenie scénu z filmu, v ktorej z výťahu vyteká krv. Jedná sa o film Osvietenie (1980). (Real Tom Hardy)