Městečko South Park - Série 8 (2004) (série)

Invaze z budoucnosti (S08E07)

(epizoda)
  • USA Goobacks

South Park zaplaví dělníci z budoucnosti, kteří ukradnou všem jeho obyvatelům práci, protože souhlasí s nižšími platy. Muži ze South Parku udělají všechno pro to, aby je zastavili. (TV Prima)

whack

Environmentálna migrácia je tu! Začalo to mužom, ktorý prišiel z roku 3045: „Vědci s ním dokázali dál komunikovat, zjistili, že se muž z doby o víc než tisíc let po naší vrátil, protože hledá práci. Řekl, že svět budoucnosti je tak hrozně přelidněný, že se tam prostě žádná práce už sehnat nedá. A tak se vrátil do Ameriky 21. století, aby si našel práci tady. Jeho plán je sehnat si práci v naší době, aby si mohl vydělané peníze uložit, a na úrocích pak v roce 3045 bude mít miliardy dolarů. Sice budou mít v přepočtu hodnotu jenom několik stovek, ale podle něj to bude dost, aby z něj vyžila celá jeho rodina.“ (ukážka) ()

• Na záberoch z televíznych novín, ktoré chlapci sledujú, je možné v pozadí vidieť hangár s číslom 18. Jedná sa o odkaz na Roswellský prípad a údajný Hangár 18, v ktorom majú byť podľa konšpiračných teórií ukryté telá mimozemštanov. (Real Tom Hardy)
  • Vzhľad časového portálu a aj efekty, ktoré sa objavujú, keď cezeň niekto prechádza, sú veľmi podobné tým z filmovej série Terminátor (od r. 1984). (Real Tom Hardy)