• Anthony
  ****

  Některé díly jsou opravdu vydařené, ale některé vyšumí do prázdna. Problém je, že vtipnost některých scén je založena JEN na tom, že jsou sprosté. Jde tedy o seriál dost nevyrovnaný (Simpsonovi mi přijdou propracovanější a hravější).(25.7.2003)

 • Superpero
  *****

  Běží to víc jak deset let a furt to drží krok s dobou a je to neuvěřitelně vtipné. Poslední díly jsou navíc až nechutně dokonale promyšlené a strefují se do všeho možného, takovým způsobem že se u toho fakt gebim nahlas. Fakt nejlepší komediální seriál.(29.12.2004)

 • Rob Roy
  ****

  Hodně dobrý seriál. Nebojte se, těch vulgárních výrazů tu zas až tak není. Zato se dočkáte spousty narážek a odkazů na americkou popkulturu a sžíravé satiry.(9.12.2004)

 • DaViD´82
  *****

  Co začalo na kultovní vlně "zkusme jak moc upjatce vyprudí (a případně snad bude i vtipné), když se malá děcka budou bavit jak dlaždiči, bude to plné fekálního humoru, prvoplánově kontroverzní, škodolibé a urážlivé padni komu padni, hehe", to se v následujících letech přerodilo v neméně kultovní regulérní trefnou bibli nihilisticky anarchistické parodické satiry mířící vždy rovnou na jádro pudla a je tak největším zrcadlem stavu západní společnosti nejen v ranku animáků, ale popravdě i politických late night shows apod. Nemá to tedy s úvodními sezónami zase až tak mnoho společného (pro někoho bohužel, pro někoho bohudík) a až tak v osmé či desáté sezóně si to našlo svou tvář ruku v ruce s nejlepší formou, kterou to s občasnými zaškobrtnutími drží dodnes.(8.6.2016)

 • Galadriel
  *****

  "Krucinál, zabili Kennyho, parchanti!" Hlášky, který zkultovněly, což se u kreslených seriálů moc často nestává. K tomuhle není co dodat, snad jen: "seru na vás, du domů!"(30.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace