• canakja
  ****

  sakra, ten zuřivej jelen se řítí přímo na nááás!!! /// podej mi kakao, nede - dáš si i vdoleček? - jasňéé, co bych si nedal? jsme ve válce.. /// klobouku, omluvíš mě z vyučování? - né, kyle, néééé... slyšíš? já sem klobouk a ty si hovnóóó! ///// nesnáším duhy! - duhy snáší každej, co je na duhách špatnýho? - no přece, když si tak sedíš a hledíš si svýho, a voni pak přijdou a lezou ti po noze a začnou tě kousat do prdele a ty jim pak musíš říct: hele děte do prdele vy blbý duhy, nenávidím duhy, nenávidim ty svině! ///// pozor synku nestřílej po stanovi to je nebezpečný ... mohl bys rozlejt pivo. ///// ... už ho asi máám - to neni von blbečku - drž hubu ty píííp - !!!! tys mi řekl... píííííčóó?! ///// ... zatančim vám tralalák tralalák, bude se vám líbiti, holalílahou, dej si se mnou zelíčko, skopčáku, skopčáku, dej si se mnou zelíčko, holalílahou... ///// ... ták děti, víte co je sexuální harašení? eriku? to je když se snažíte o styk s dámou a ňákej chlápek příde a lechtá vás zezádu na koulích.. ///// ajíííí! ... štá d.. bódet bat štá d! Hlavně za první díly..(27.5.2009)

 • H34D
  ****

  Nejsprostější a nejdrsnější seriál? To ano, ale za, mnohdy na první pohled nevkusnými, či přehnaně vulgárními vtípky se dokáže schovat i nějaká trefná satira, či jednoduše prostoduchá, avšak fungující zábava. South Park si vydobil svůj kult a byť třeba takový Family Guy ukázal, že i bez sprostých slov a kontroverze za každou cenu, lze vytvořit skvělý (resp. lepší) humor, South Park jsem si docela oblíbil. Zvlášť když dříve stabilně nestabilní kvalita se v cca v 13. sérii stabilizovala a dále už směřuje jen vzhůru. Parodie na motorkáře, nascar, wrestling, americký fotbal apod. jsou geniální. :) Hey, you've got some shit on your head. No, that's just my face.. 8/10(17.2.2008)

 • Galadriel
  *****

  "Krucinál, zabili Kennyho, parchanti!" Hlášky, který zkultovněly, což se u kreslených seriálů moc často nestává. K tomuhle není co dodat, snad jen: "seru na vás, du domů!"(30.3.2003)

 • - Hádka mezi Randym a Sharon ze 7. dílu 15. série s názvem "You're Getting Old" spolu se závěrečnou scénou dávají tušit, že se jedná o zamyšlení autorů nad svou tvorbou, fanoušky a pokračováním seriálu. Je to v historii seriálu poprvé, co se spolu Kyle a Stan, do té doby nejlepší kamarádi, přestali bavit. ([RUSSELL])

 • - V 7. epizóde 11. série s názvom "Night of the Living Homeless"  spievajú chlapci refrén piesne "California love" od Dr. Dre bezdomovcom, keď ich chcú nalákať do Kalifornie. (matowp)

 • - Povráva sa, že postava Stana dostala meno ako poctu experimentálnemu režisérovi Stanovi Brakhagovi, ktorý bol obľúbeným učiteľom tvorcov toho času, keď študovali na University of Colorado. (ash99)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace