Každý diel je plný nápadov na ktorých sa jednoducho nedá nesmiať. Videl som zatiaľ všetky diely a pozriem si každý nový, čo vyjde :)(2.2.2010)

Řítí se přímo na nás........zabili Kennyho, parchanti.........seru na vás jdu domu ...... kluci nehrajte si s těma zbraněmi je to nebezpečný - mohli by ste rozlejt pivo ...... a tak sa dá pokračovať donekonečna. Najlepšie diely sú vybíjaná, poľovačka, mexická uhrančivá žába z jižní srí lanky a halloween.(10.2.2004)

Creator: Trey Parker, Matt Stone .. Kurvadrát! Když jsem seriál viděl před mnoha mnoha lety poprvé, zapůjčený na nahrané VHS ze satelitu od kamaráda, byl jsem v šoku ,,co to jako kurva je" a mírně znechucen, protože jsem to prostě nepochopil a nepobral. Naštěstí to netrvalo dlouho a dozrál jsem také...(10.8.2004)

• - Prádelní díra , v originále "laundry hole",, která se objevuje v 1. epizodě 16. série s názvem "Reverse Cowgirl", je parodií na pojem "glory hole", což je otvor, občas se vyskytující v přepážce kabinky veřejných záchodů.

• - V 12. díle 15. série s názvem "1%", když Cartman mluví na Clydově pohřbu o vizionářovi, jde o reference na Steva Jobse, zakladatele firmy Apple, který zemřel necelý měsíc před odvysíláním epizody.

• - Název 9. epizody 15. série pojmenovaný "The Last of the Meheecans" je parafrází na film Poslední mohykán (1992).