Nejsprostější a nejdrsnější seriál? To ano, ale za, mnohdy na první pohled nevkusnými, či přehnaně vulgárními vtípky se dokáže schovat i nějaká trefná satira, či jednoduše prostoduchá, avšak fungující zábava. South Park si vydobil svůj kult a byť třeba takový Family Guy ukázal, že i bez sprostých slov a kontroverze za každou cenu, lze vytvořit skvělý (resp. lepší) humor, South Park jsem si docela oblíbil. Zvlášť když dříve stabilně nestabilní kvalita se v cca v 13. sérii stabilizovala a dále už směřuje jen vzhůru. Parodie na motorkáře, nascar, wrestling, americký fotbal apod. jsou geniální. :) Hey, you've got some shit on your head. No, that's just my face.. 8/10(17.2.2008)

// Production Companies: Comedy Central, Braniff, Comedy Partners, South Park Studios // Takto vulgárne bombový a hlavne zábavný seriál nájdeme už len málo kde, ak vôbec niekde. A hlášky? čistá krása.(9.5.2011)

nejoblíbenější postava: pan Otrok(30.4.2006)

Z pohľade filmových kritikov opovrhovaný a priam zatracovaný seriál, pohľadu bežného konzumenta zbožňovaný. Skvelý gagy a hlášky, Parker-Stone, nechápem ako im mohla nedôjsť inšpirácia aj napriek celkom slušnej nádielke dielov. Priam nezabudnuteľný Kenny a celá partička okolo je geniálna. 85%.(23.5.2006)

Nejsem žádnej puritán, spíš naopak. Z toho množství sprosťáren ale za chvíli bolí hlava, navíc je to pořád na jedno brdo. Sjíždět jeden díl za druhým, na to fakt čas ani náladu nemám.(7.8.2011)

• - Dánská píseň "Tjing Tjang Tjing", kterou může divák několikrát slyšet během celé 20. série, pochází z dánského pořadu Pyrus Series, a to konkrétně z vánočního dílu z roku 1994. (P. J. D.)

• - V 7. epizodě 15. série s názvem "You're Getting Old" hrají kluci videohru "L.A. Noire".

• - Úvodní znělku nahrál a nazpíval skladatel a baskytarista kapely Primus, Les Claypool. Primus se objevuje i v seriálu v díle, kde chlapci soutěží ve hře "Guitar Hero". (bohhous22)