• Slasher
  *****

  Co bude až tu South Park nebude? Ne ale vážně - co v lidech víc pěstuje rozum a nadhled než právě tenhle seriál? Upozornění: bývala to v první řadě vypečená, ofenzivní, zacyklená vulgarita, postupem času se ale SP stal sotosfikovanou reflexí, satirou na dění kolem nás. Nemějte proto předsudky založené na kdysi dávno, byla by to škoda. S18: Silná sezona s vrcholy v dílech "Handicar" (shut up Mimsy), "Freemium Isn't Free" (kanadskej Satan), "The Magic Bush" (drony), "Cock Magic" (ptákotriky), nebo závěrečný finální Vánoční speciál s #Cartmanbrah a hologramy. 85% S19: Trump, teda Garrison vyráží do boje za prezidentský křeslo s Caitlyn Jenner a upřímnou kampaní zmrd*t všechny k smrti, South Park hipsteří a mění se v politicky korektní, na scénu přichází nabuzenej mačo P.C. Ředitel, ISIS homo ninjové a za tím vším se skrývá reklamní spiknutí. Co vím tak snad vůbec první sezona s až takhle souvislým dějem a zase po nějaký době je to skvělý. Vysvětlivky tady, tady. 90% S20: Opatrný ale slibný rozjezd, SP pokračuje ve výsměchu kandidátům na prezidenta, nostalgii, šíření nenávisti, jak vážně bereme svoje online profily. Cartman je tu nezvykle zatím obětí. K jubilejní dvacítce si přeju něco velkýho.(6.12.2015)

 • Boss321
  ****

  Kultovní seriál s nezapomenutelnými hláškami, které podle mě škodí, že už je příliš natahován...(1.12.2007)

 • brit84
  ***

  Nejsem žádnej puritán, spíš naopak. Z toho množství sprosťáren ale za chvíli bolí hlava, navíc je to pořád na jedno brdo. Sjíždět jeden díl za druhým, na to fakt čas ani náladu nemám.(7.8.2011)

 • Zeck
  *****

  South Park u mě zakotvil jako kult hlavně v mém pubertálním věku. Nemohl jsem si ho nechat ujít a nastavoval si budíky, abych mohl sledovat seriál v těch šílených vysílacích časech (02:00) na Nově. Koncept celého seriál sází na pochcávku lidských vlastností. V každém díle si z nich utahuje a ukazuje jak jsou lidé neschopně zahledění, předpojatí anebo jenom hloupí kokoti. Celé je to jedna velká satira, sarkasmus a nadsázka. Hlavní postavy jsou legendární a v něčem dokonce předběhli Simpsonovi, kterými se celý seriál inspiroval. Teplý, zoofilní a pedofilní učitel Garrison je skutečný vrchol a baví mě nejvíce. V podstatě všechny hlavní postavy jsou karikatury skutečných lidí, které Trey a Parker v životě potkali, mnohdy zapadají skvěle do mého povědomí o učitelích a lidech, kteří si myslí, že jsou normální. Po letech už pro mě South Park není takovým kultem jako před osmi lety, ale přesto si ho občas pustím pro lepší náladu. Jeho vyprávění kde nadsázku, skryté narážky a vtipy dokáží pochopit i děti nad dvanáct let a zároveň se líbí lidem, kterým je třeba třicet, je úctyhodné. 85% 03.09. 2010(3.9.2010)

 • Djoker
  *****

  Jenom se na ně podívám a už se musím smát. Když jsem byl mladší byl to můj nejoblíbenější seriál. Samozřejmě kvůli tomu, že mi ho rodiče zakazovali. Po letech jsem příšel na chuť i jiným seriálům, ale na roztomilý sprosťáky nikdy nezanevřu. Když jsem si to nedávno pustil, znovu jsem se válel smíchy. Jsou tedy jen dvě možnosti. Buď mi je stále 12 nebo se jedná o geniální seriál.(27.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace