poster

Dva na koni, jeden na oslu

Muzikál / Historický / Drama / Dobrodružný

Československo, 1986, 127 min

 • Aky
  ***

  Ta hra je výtečná, viděl jsem ji v provedení provinciálního divadla a byl to zážitek. Tahle inscenace se ale nepovedla. Jako by byla odvedená jen z povinnosti, aby se splnil nějkaý úkol, beze snahy vhlédnout dovnitř do textu.(13.7.2011)

 • rikitiki
  **

  Historická hra, kde scénárista neměl dost odvahy vyhodit z předlohy diskotanečky na úrovní baletu Československé televize. /26. 12. 11./(26.12.2011)

 • Historik
  ***

  Proboha, který blázen tam strčil ta taneční čísla a pohřbil tak docela dobrý film? Ústřední trojice je vynikající.(5.1.2012)

 • WANDRWALL
  *

  Trapné, tedy umělé. Ale když se to někomu líbí, tak mu to tak vyhovuje.(8.8.2010)

 • Rudovous
  odpad!

  Nic proti panum Dankovi, Hanzlikovi, Vinklarovi, Skopalovi, Preucilovi, Rösnerovi a Brzobohatemu, ba naopak mam je rad. Ale uprime... je to bes, je to bes. Zlo se vratilo do Bradavic! Omilem jsem tento opus shledl a lituji, vlastne ne, vlastne jsem se bavil. Vyprava, zpracovani scenare, "REZIJE"!, "hudba", "choreografie" - UNO... ! Kdo mate radi sledovani "vtipnych" filmu - jdete do toho!(28.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace