• LiVentura
  *****

  .."Hříšní, hříšní, hříšní, hříšníci..." Jak zpívá pan Zíma..(24.7.2008)

 • lekr
  ***

  Průměrný film. Čekal jsem víc. Snímek co do vtipu mocn nepobral a co do napětí taky ne. Bezmála půlku filmu jsem se nudil kvůli až směšně nenapínavému ději. dal bych o hvězdičku míň, kdyby nebylo toho docela podařeného konce, který se aspoň snaží o akci a napětí.(10.12.2009)

 • sud
  ****

  Tento díl není ani tak detektivkou, jelikož k odhelí vraha dojde poměrně brzy. Jedná se spíše o romanci o nešťastné lásce chudičké prostitutky Anči zvané "Paraplíčko" a charismatického kasaře Pěničky. Naše známá mordparta je odsunuta trošku do pozadí a ona již zmíněná romance má velký prostor. V hlavních rolích dominují nejen skvělé výkony Jaroslava Marvana, Josefa Vinkláře a Josefa Bláhy, ale i neméně skvělé herectví Jiřiny Bohdalové v roli Anči Paraplíčka, Radka Brzobohatého v roli Pěničky a Bohumila Šmídy coby drsného kasaře Mlíka.(20.5.2006)

 • Tommassi3
  ****

  "A co potom ?? Co jste dělali potom ??" - "Pane inšpektór, už ste někdy skládal dvacet tun uhla ??" ;)(10.9.2014)

 • Gemini
  ****

  Můj nejoblíbenější film s radou Vacátkem - právě kvůli tomu prostředí galérky a atmosféře vůbec. Pánové ze čtyřky tentokrát pouze ve vedlejších rolích...(18.6.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace