Zdařilý drama o podezíravosti a strachu... Přesný Karel Höger v hlavní roli popudlivého sobce, který se stává ještě popudlivějším, když mu někdo usiluje o život.(13.8.2010)

Dokonaly psychologicky rozbor hlavni postavy, ktere se vytecne ujal Karel Hoger. Dobre vykreslene a zahrane jsou i dalsi postavy. Povedla se i pilotni pisnicka, kterou skvele predvadi Jana Brejchova. Filmu neni co vytknout, parada.(1.10.2016)

Na kriminálku moc upovídané, na psychothriller málo nabité, snaha o gradaci děje dodává některým scénám až nadbytečnou emoční přeexponovanost. Díky hereckému obsazení se to ale celkem dá. Na rozdíl od jiných zde komentujících mně osobně se ústřední píseň líbí, faktem ale je, že po x-tém opakování jí začnete mít dost.(8.7.2012)

Skvělé a mistrné herectví Högera, v pozadí skutečně výstřel, otrava kočky a konečně postřelení bývalého soudního rady. Do toho ještě skvělá úvodní píseň s nekompromisním textem a jasným poselstvím.(24.7.2008)

• Tosim

POKUS o napínavou detektivku. Jiří Sequens ve "vrcholné" formě.(30.5.2003)

• - Eva (Jana Brejchová) zpívá hlasem Hany Buštíkové. (funhouse)

• - Exteriéry filmy byly natáčeny v Brně-Lesná a v Praze na Maltézském náměstí. (waxtrax)