Skvělé a mistrné herectví Högera, v pozadí skutečně výstřel, otrava kočky a konečně postřelení bývalého soudního rady. Do toho ještě skvělá úvodní píseň s nekompromisním textem a jasným poselstvím.(24.7.2008)

• blackrain

Všechno začalo otrávenou kočkou, která měla být brána jako výstraha. Pak přišel na řadu výstřel z pistole, který na štěstí poškodil okno a skončil ve zdi. Ten také neměl být brán na lehkou váhu, protože dotyčná osoba to myslí opravdu vážně. Připomíná vám to praktiky mafie? Tak veřte, že o mafii tu opravdu nejde, protože všechno má své prostinké vysvětlení, i když motiv pomsty tu také je. Na pana profesora už toho bylo skutečně moc. Stal se z něho paranoidní člověk obviňující každého okolo sebe, včetně svých blízkých a přátel. Stále byl zatvrzelý a nespravedlivý vůči všem a všemu. Jenže je tu drobný zádrhel, on totiž neměl být vrahovou obětí. Písnička Hany Buštíkové byla opravdu chytlavá, ale její hlas mi k Janě Brejchové vůbec neseděl.(29.11.2009)

Na kriminálku moc upovídané, na psychothriller málo nabité, snaha o gradaci děje dodává některým scénám až nadbytečnou emoční přeexponovanost. Díky hereckému obsazení se to ale celkem dá. Na rozdíl od jiných zde komentujících mně osobně se ústřední píseň líbí, faktem ale je, že po x-tém opakování jí začnete mít dost.(8.7.2012)

Houby detektivka, ale psychologické drama o člověku, který v pocitu hrůzy a strachu o holý život kope do všeho a do všech.(22.3.2014)

• amirgal

Jako tradičně ... škoda toho námětu.(3.7.2014)