Uff, 111 min je tak akorát (Tosim) , dobrého není nikdy dost, obzvlášť z naší produkce, kde je toho dobrého poskrovnu. |:-)(6.5.2008)

Ze čtyř celovečerních filmů pro mě možná i nejlepší díl, kde se projevuje i určitá sociální kritika systému, jinak snímek má všechny klady Sequensova cyklu Hříšní lidé města pražského, tzn. zajímavé charaktery, dobré vykreslení prostředí a výbornou hudební stránku. O skvělém hereckém obsazení v čele s Marvanem ani není třeba vykládat. Celkový dojem: 80 %.(5.6.2009)

Baladické vyprávění o zločinu s nečekaným vyústěním. Detektivka, která vstříc závěru směřuje spíše do úrovně sociálního dramatu. Představitelé vedlejších rolí přesvědčivě sehráli své archetypální postavy, z nich především Stanislav Fišer dovedl svého světáckého gaunera do dokonalosti. 85%.(20.5.2006)

Další případ pro pražskou mordpartu.... Ludvík Král, pracující ve továrničce Glóbus, dostane za úkol vyzvednout z banky 62 000 Kčs. Brzy na to je nalezen mrtvý a samozřejmě bez peněz. Scénář : Jiří Sequens a Jiří Marek. Kamera : Václav Hanuš.(5.6.2011)

Geniální krimiseriál z dob dávno minulých od Jířího Marka a pana Sequense. Toto je asi nejlepší ze čtyř posledních epizodiálních filmů o nešťastném skonu jednoho inkasisty průmyslového podniku v Praze.(24.7.2008)