Nastala chyba při přehrávání videa.
 • WANDRWALL
  ****

  Skvělý, nadčasový film.(25.8.2010)

 • Hejtmy
  ****

  Další ze série filmů s radou Vacátkem, tentokrát trochu delší, ale taky Vacátko a spol. řeší zapeklitější případ se spoustou podezřelejch, tak se není co divit. Všemu opět dominujou herecký výkony. Jak Marvan, tak i Kemr, Brodský nebo Brejchová, všichni jsou skvělí. 70%(15.1.2009)

 • Blofeld
  *****

  Pro mě asi vrchol téhle série. Krásný příběh, řada zábavných i dojemných postaviček, skvělá hudba, velice přesvědčivá atmosféra. A Kočka ze Záběhlic je naprosto dokonalá píseň! "Ric pic bum, a smutek dejte k ledu..."(10.2.2009)

 • blackrain
  ***

  Šachová partie byla velmi dobře rozehraná. Dokonce došlo k velké rošádě. Všechno se dokonale zamotalo. Nic nebylo takové jak se na první pohled zdálo. Tenhle případ pěkně zamotal panu radovi Vacátkovi hlavu. Loupežná vražda totiž vraždou vůbec nebyla. Jediná vada na kráse toho to příběhu byla jeho přílišná délka. Všechno bylo moc nastavováno a natahováno.(19.4.2009)

 • dyfur
  ****

  myslím,že vydarený film zo série o p.Vacátkovi -asi najlepší z filmovej série o p.Vacátkovi. Kino bolo plné..............(17.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace