Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sud
  ****

  Příjemná detektivka s excelentním radou Vacátkem a jeho elegantními pomocníky. Tentokrát se točí okolo vraždy mladé ženy ve vyhlášeném hotelu. Podezřelých je spoustu, falešných stop a doměnek ještě více. Poteší také závěrečné odhalení alá Columbo a závěrečná scéna, při které se dozvíte, že žádný z hotelových zaměstnanců není čistý.(28.5.2006)

 • zette
  ***

  I pres vyborne herecke obsazeni se nemohu ubranit dojmu, ze film pusobi jen jako televizni. Bez napeti, tempa, akce a prekvapeni. Zpivana pisnicka, ktere provazela cely film, me neskutecne iritovala. Cisty prumer.(22.8.2010)

 • Xeelee
  ****

  ♪Zavři očka zavři, přijde k tobě král, přijde k tobě pohádka, Sněhurka už spí…♫ Pokud vím, tak jsem žádnej film ani díl seriálu s Radou Vacátkem a jeho mordpartou neviděl. Začátek Vraždy v hotelu Excelsior jsem neplánovaně shlédnul v televizi během oběda a to co jsem viděl mě přesvědčilo, že stojí za to film dokoukat až do konce. Dialogy jsou inteligentně napsané, co herec to hvězda a děj je vkusně prokládaný úryvky z písně, která celá zazněla na začátku a skvěle pomáhá v tvorbě atmosféry dusna v hotelu, kde by se i z Mirka Dušína během pobytu stal grázl a násoska. ♪Zavři očka, zavři, a spal za chvíli.♫(25.4.2009)

 • SallyZen
  ***

  O něco lepší a záživnější než "Partie krásného dragouna" a o dost povedenější než "Smrt černého krále". Marvan je dobrej. Něco jako Sherlock. A Bláha trochu Watson.65%(30.11.2011)

 • Chrustyn
  ***

  Typická česká detektivka s nádechem komedie, plná tehdejších legend českého filmu.(14.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace