Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  ***

  Opet jse jen potvrdila skutecnost, ze pribehum rady Vacatka slusi forma TV serialu mnohem vice. Ale herecke vykony opet znamenite.(27.7.2002)

 • Tosim
  *****

  Samotného mě to překvapilo, ale tohle je dvakrát lepší, než leckteré díly ze slavného černobílého seriálu. Ani délka mi nevadí, motiv Filipovského postavy je dobře rozveden a film svým prostředím, galerií postaviček a skvělým Milošem Kopeckým ani na chvíli nenudí.(1.8.2003)

 • NinadeL
  ***

  Ještě, že těch filmů nebylo víc...(5.3.2009)

 • Boss321
  ****

  Výborný film, který považuji za nejlepší od pánů ze čtyřky. Skvělá plejáda českých herců, výborný příběh. Čtyři hvězdičky(28.9.2007)

 • Enšpígl
  ****

  Tak v tom hotelu bych fakt chtěl bejt, každej tak trošku křivák, každej tam chlastal, každej tam šukal s každým a nechyběla tam ani báječná parta detektivů v čele s policejním radou Vacátkem, co sází na intelginci, dialogy a kvalitní zábavu. Má čtvrtá hvězdička patří všem hercům. V dnešní době kdy nám ve filmu hrají děvky producentů a sponzorů. Hlavní roli může dostat vítězka superstar a za herce se považuje kdejaká modelka či zpěvák . /zdravím pani Poleďňákovou/ Považuji už skoro za sci-fi, že ve filmech taky hrají PÁNI HERCI a tady jich je tolik, že je radost se na ně koukat. Jejich výkon mě opět vrátil do hlavy myšlenky, že český herec je především člověk co dělá umění, protože to umí a ne proto, že ze sebe dělá prodejnou děvku v bulváru a v televizi. Milé fotomodelky, vážení zpěvaci, účastníci superstar, účastníci zábavných show TV Nova, TV Prima i ČT. Můžete si chodit na VIP večírky, můžete bejt v deníku Blesk za hvězdy, můžete vyprávět své historky v TV, můžete bejt kámoši ze sponzory, producenty a můžou z Vás české média udělat celebrity na český způsob, ale herce... PÁNY HERCE to z Vás neudělá. Vyslovte si ta herecká jména z tohoto filmu, vy všichni co si dneska říkáte herci, ať víte komu nesaháte ani po kotníky !! Moje slovní provakce nesměřuje na adresu skutečných českých herců, kteří své umění denně dokazují v divadlech a nemají čas na exibice v mediích.(21.8.2007)

 • - Celý interiér hotelu byl postaven ve studiu na Barrandově. (Witta)

 • - Při přesunování nábytku, byly nalezeny hašlerky nalepené pod deskou stolu. Později se zjistilo, že je tam lepil Jaroslav Marvan. (Witta)

 • - Pan Marvan se moc nesnesl s Milošem Kopeckým. Marvan nechodil zkoušet do divadla, díky tomu mohl točit už ráno, kdežto pan Kopecký zase mohl až odpoledne, takže ráno točili společnou scénu jen se záběrem na Marvana a odpoledne zase to samé jen s Kopeckým a pak se to spojilo dohromady. Marvan si přitom třeba neodpouštěl rýpnout, že by tu pan Kopecký měl být a přitom věděl, že to nejde. (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace