Režie a scénář : Jiří Sequens. Kamera : Václav Hanuš. Hudba : Zdeněk Liška. Každý je snad zná - Jaroslav Marvan jako rada Vacátko, Josef Bláha jako Brůžek, Josef Vinklář jako Bouše nebo František Filipovský jako Mrázek a další a další postavy této parádní české kriminální komedie.(12.6.2011)

Z filmů s Radou Vacátkem mě Excelsior dostal suverénně nejvíc. Přišla mi tu nejzajímavější zápletka, méně zpívaných částí a více humoru.(22.3.2008)

Výborný film, který považuji za nejlepší od pánů ze čtyřky. Skvělá plejáda českých herců, výborný příběh. Čtyři hvězdičky(28.9.2007)

Přijde mi to jako nejslabší díl čtveřice celovečeráků, ale i tak se jedná o mnohonásobně lepší detektivku, než jaké vznikají třeba dnes.(3.3.2009)

To je příklad filmu, kdy více než samotný obsah zaujmou herecké výkony. Zejména výkon Miloše Kopeckého je důvodem, proč se k tomuto filmu dá občas vrátit.(1.3.2006)