poster

Zelený svět

 • USA

  Tin Cup

 • Slovensko

  Zelený svet

Komedie / Drama / Romantický / Sportovní

USA, 1996, 129 min

 • Jeanne
  ****

  Tradiční role pro Rene Russo a ještě typičtější pro Kevina Costnera. Nemyslíte? Golf je tu podaný jako hra pro jejího snoubence - tj. snoby a současně tu není brán příliš vážně a všechno to působí docela lehce a pohodově. Nejlepší jsou však pásovci přebíhající hřiště!(5.1.2004)

 • Divočák
  *****

  Asi nejvíc pohodářská role Kevina Costnera, který mi tak trochu připomíná Willisova soukromého detektiva z Posledního skauta, kdyby vyměnil bouchačku za golfovou hůl. Chcete snad něco víc? Jo a ještě něco - zbožňuju golf!(8.7.2006)

 • danecek24

  54. Zlatý Glóbus za rok 1996 - nominace (1) - Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Kevin Costner(12.12.2008)

 • Xmilden
  ***

  Kariéra Kevina Costnera mě nikdy nepřestane fascinovat. Herec, který se dlouho protloukal a nemohl se uchytit, byl jeden čas možná nejzářivější hvězdou Hollywoodu. Ovšem jeho sláva netrvala nikterak dlouho, filmy na nichž se podílel přestali diváci navštěvovat a tak časem přišel pozvolný úpadek. Zelený svět je jedním z takových filmů, které zažily menší ohlas než by v té době Kevin uvítal. S odstupem let, jako divák musím konstatovat že se jedná o poměrně zdařilou romantickou komedii z prostředí golfu, které vládne sympatické ústřední duo Costner/Russo a hispánský caddie Cheech Marin. PS: Jsem rád že se ve filmu nedočkáme klasicky očekávaného konce.(20.7.2012)

 • monsieurR
  *****

  Skvělí film v hlavní roli s Kevinem Costnerem. Z mého pohledu rozhodně nejlepší sportovní film se skvělým hereckým obsazením, co víc si přát?(20.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace