poster

Zelený svět

 • USA

  Tin Cup

 • Slovensko

  Zelený svet

Komedie / Drama / Romantický / Sportovní

USA, 1996, 129 min

 • kingik
  **

  129. minut jsem čekal až Costner ve vrcholně nesympatické roli přehodí green a míček zapadne do jamky a on vyhraje turnaj. Nevím, proč mu ostatní za jeho aroganci přáli vítězství. Naivní a předvídatelný sportovní film. Fakt zážitek to sledovat. Golf nemusím. 40%(31.7.2010)

 • Xmilden
  ***

  Kariéra Kevina Costnera mě nikdy nepřestane fascinovat. Herec, který se dlouho protloukal a nemohl se uchytit, byl jeden čas možná nejzářivější hvězdou Hollywoodu. Ovšem jeho sláva netrvala nikterak dlouho, filmy na nichž se podílel přestali diváci navštěvovat a tak časem přišel pozvolný úpadek. Zelený svět je jedním z takových filmů, které zažily menší ohlas než by v té době Kevin uvítal. S odstupem let, jako divák musím konstatovat že se jedná o poměrně zdařilou romantickou komedii z prostředí golfu, které vládne sympatické ústřední duo Costner/Russo a hispánský caddie Cheech Marin. PS: Jsem rád že se ve filmu nedočkáme klasicky očekávaného konce.(20.7.2012)

 • Indiana
  ***

  Slušná oddychovka se skvělym Costnerem, kterýmu postavy zkrachovalej sportovců s plechovkou od piva v ruce, co ale ještě neřekli poslední slovo, seděj jako praseti drbání.(6.10.2015)

 • Kryton
  ***

  Krásná Russo má všechny hvězdy ode mne. Zbytek se dá zkouknout , ale jen jednou. Russo chci za ženu :-P!(6.4.2008)

 • Phos4rus
  ***

  Kvalitne natoceny sportovne romanticky film. Sportovni filmy umi tocit malokdo a mistr Shelton rozhodne ano. Kevin hraje velmi dobre a pusoby "pohodarskym" dojmem. Rene je pekna zenska a do tohoto filmu se hodi. Proste film na sobotni vecer, kdy si chcete doprat trrochu klidu a romantiky(17.8.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace