poster

Zelený svět

 • USA

  Tin Cup

 • Slovensko

  Zelený svet

Komedie / Drama / Romantický / Sportovní

USA, 1996, 129 min

 • danecek24

  54. Zlatý Glóbus za rok 1996 - nominace (1) - Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Kevin Costner(12.12.2008)

 • Davies182
  ***

  Obstojná romantická komedie z prostředí golfových hřišť s krásnou Rene Russo. Kdy už konečně všem režisérům dojde, že na podobné filmy bohatě stačí devadesát minut? Grrr.(12.3.2009)

 • Divočák
  *****

  Asi nejvíc pohodářská role Kevina Costnera, který mi tak trochu připomíná Willisova soukromého detektiva z Posledního skauta, kdyby vyměnil bouchačku za golfovou hůl. Chcete snad něco víc? Jo a ještě něco - zbožňuju golf!(8.7.2006)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Veľmi zvláštny film. Pre pedantov, ktorým ide o úspech a všetko s ním súvisiace. Ale filmovo nevtiahne tými pravými emóciami, skôr triafa priamou bezprostrednosťou.(11.1.2014)

 • Gilmour93
  ***

  Je to prosté. Když se vám měkká trojka dřevo změní na železo sedmičku a zahrajete s ní hole in one do jamky Rene Russo, roztrháte druhý den letité rekordy golfového US Open na hadry.. Sportovní specialista Shelton natočil zvláštní film. Romance z prostředí sportu, kde oba hlavní mužští protagonisté usilují o jednu ženu i výhru za pomoci stejných(!) prostředků. To znamená samolibost, arogance a chvástání aneb já jsem primadona, co umí daleko odpálit ten malý bílý nesmysl pokrytý důlky. Kdo je víc? Bacha na mě, pelikáne! Pokud nenosí v peněžence fotku Costnera, může tady divák vůbec někomu fandit..? Jestli však plavete v golfové terminologii, možná se naučíte pár nových temp a co snímku rozhodně nelze upřít, je několik opravdu vtipných momentů a poslední "soutěžní" půlhodina bez zbytečných limonádových příchutí. Trošku to podle Kevinových odpalů na 18.jamce vypadalo, že pořád točí Vodní svět..(27.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace