Znamení

Znamenia

Signs

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2002, 106 min

Skvělý film na hranici thrilleru a sci-fi hororu. Atmosféra budovaná spíš pouhým naznačením než přímým setkáním je úžasná (škoda finále - ale dalo se skousnout). Hudba vynikající a výkon Mela Gibsona opravdu výborný. Doufám, že tenhle "Pan" režisér má pro nás přichystány další a další kousky, protože je podle mě opravdu geniální !(23.2.2003)

Další vynikající „Shyamalanovka“! Klasicky nadprůměrně odvedená režie a hlavně hustá atmosféra, s kterou je pracováno přesně podle přání diváka. Výtečná je i samotná hudba. Shyamalan si umí vybrat vždy velice schopné dětské herce, kteří hrají vyrovnané partie s filmovými hvězdami největšího kalibru, v tomto případě Rory Culkin, Abigail Breslin - Mel Gibson, Joaquin Phoenix. Najdou se čistě mrazivé scény a to v originálním podání a stejně jako ve Vyvoleném a v Šestém Smyslu, se mi i zde velice líbil konec. Tleskám. Škoda, že se nepovedlo tak jak jsem očekával Stalo se, ale co stalo se, stane se ;-) btw: aspoň jsem se zase trochu více (zpetně) zasmál Scary Movie 3 ;-)(25.12.2008)

Když si vzpomenu na scénu, kdy si tam ten jeden mimozemšťan jen tak projde před kamerou, tak mám husí kůži po celém těle.(22.5.2008)