poster

Šestý smysl

 • USA

  The Sixth Sense

 • Slovensko

  Šiesty zmysel

Drama / Thriller / Horor / Mysteriózní

USA, 1999, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slasher
  ***

  Dětský psycholog se snaží napravit bývalou chybu tím, že pomůže neblaze obdarovanému chlapci. Nenásilná mysteriózní duchařina - slušná, ale přijde mi nadhodnocená. Není ničím světoborná, ani stoprocentně zabavující, ani nějak výrazněji děsivá. Prostě jsem nenašel nic, čím by zasloužila (současnou) 80. příčku v místní TOP. Nicméně závěr překvapí a je docela chytrý, atmosféra je, a Willis s malým Osmentem jsou na tom herecky lépe než průměrně (jenže se oba do konce filmu okoukají). Vzhledem k věhlasu tedy žádná velká sláva. 7/10. [HD](17.12.2010)

 • Djoker
  *****

  Nejlepší duchařina všech dob. Bruce Willis konečně v roli, ve které nejsou jeho přednosti zbraně od krve a napnuté tílko. Příběh vás zaujme od první minuty, pokračuje tajuplně a napíná až k vyústění, které ve filmu nemá obdoby. Na chvíli se zastaví čas, člověk s vykulenýma očima a otevřenou pusou zírá, po chvíli si uvědomí, co se vlastně stalo a jaký konec je nevyhnutelný. Po skončení filmu jsem přemýšlel o tom, jak je vůbec možné, že jsem si toho nevšiml. Prostě jsem nemohl, ten film je dokonalý.(26.8.2009)

 • AngelAngie
  *****

  Na filmu jsem byla v kině... nikdy na to nezapomenu... snad jediný opravdu strašidelný film, na kterém jsem byla se svojí mámou a ona se do toho snímku zamilovala...(1.6.2008)

 • Nathalie
  ****

  Shyamalanův debut je svázán s pointou pevnou pupeční šňůrou, která mu dodává krev a živost. Jenže mně ten šokující zvrat prozradil jeden chlapec ještě před úvodními titulky. Nezatracuji Šestý smysl, ale není to můj Vyvolený.(29.10.2007)

 • CheGuevara
  ****

  I se znalostí pointy film zamrazí víc, než měsíční pobyt na severním pólu.(7.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace