Město andělů

Stadt der Engel

Mesto anjelov

Drama / Romantický / Fantasy

USA / Německo, 1998, 114 min

Nicolas Cage v romantickém dramatu? Proč ne. Originální je i provedení andělů „v černém“, ale film se naprosto se drží tradice v tom, že nadpřirozené bytosti s nadšením vyměňují své schopnosti za pozemský život. Jen (podle mého osobního názoru) Meg Ryan tu není ta pravá.(13.10.2003)

krásně natočený romantický drama, kde je ústřední dvojice fakt kouzelná, hlavně teda Meg Ryan a ten konec taky stojí za to, i když je to hraný trošku na efekt, ale to nevadí, když je to jedna z nejsilnějších částí filmu(24.3.2008)

Utírám slzy ..(24.5.2008)

Jak jsem čím dál starší, míň a míň mi vadí tyhle totální zátahy na city, ve kterých hraje někdo typu Meg Ryan (Julie Roberts) a Nicolase Cage (Richard Gere). Ono by se totiž mělo uvážit, že některý filmy přesně takovýhle mají bejt, a pokud se teď pohybujeme v žánru "sladké americké drama", tak je tenhle film takřka dokonalej. K tomu má příjemnou snovou atmosféru a nádhernou hudbu, která ho přece jen trochu povyšuje nad standardní standard. Nicolas Cage tu hraje výborně, Meg Ryan (a že jí normálně nemusím) taky dost dobrá, jen ten konec mi přišel takovej trochu vynucenej, jako by se po vší tý sladkosti režisér rozhodl, že to zamilovanejm hrdinům pěkně spočítá. Moje zatvrzelé okoralé srdce film sice neobměkčil, ale dívalo se na to pěkně a příjemně. Takže 79%(14.4.2012)

Nádherný a dojemný film. Nicolas Cage v roli anděla,který opustí vše pro krásnou Meg Ryan,aby poznal lásku,kterou nakonec ztratí. Film,který mě hodně oslovil a vždy se k němu ráda vracím.(21.9.2007)