poster

Město andělů

 • USA

  City of Angels

 • Německo

  Stadt der Engel

 • Slovensko

  Mesto anjelov

Drama / Romantický / Fantasy

USA / Německo, 1998, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  Krásna "vranovská" atmosféra, pekná romantika, sympatickí herci... Len škoda, že z toho miestami príliš kuká hollywood... Ale vrelo odporúčam...(13.1.2006)

 • Boss321
  ****

  Překrásný romantický snímek s excelentním Nicolasem Cagem (neuvěřitelně procítěně a citlivě zahraná role anděla) a krásnou Meg Ryan, do které se "anděl" zamiluje. Celý film je navíc doprovázen úžasnou hudbou. Je to sice krásný, dojemný snímek s ne zrovna klasickým, ale za to k slzám dohánějícím happyendem, ale na pět hvězdiček tomu něco málo chybí....P.S. kdybych viděl nebe nad Berlínem možná bych hodnotil trochu jinak......(6.12.2007)

 • Tommy987
  ***

  Ak by som to nebral ako "remake" Neba nad Berlínom, je to na pomerne solídne 4* kvôli zaujímavej melancholickej atmosfére a slušnej hudbe. Ak by som ale išiel do porovnávania, musel by som Mesto anjelov skopať pod čiernu zem, lebo ide prinajlepšom o totálne sploštenie a zhollywoodštenie originálu, kde filozofická hĺbka je nahrádzaná prílišnou jednoznačnosťou, pomalé "spoznávanie" človeka a jeho duchovného sveta sladko-romantickým príbehom, hĺbavé vnútorné monológy vykecávaním sa a pod. Nebo nad Berlínom je dielo, ktoré človeka obohatí, ak je ochotný premýšľať, Mesto anjelov je instatný produkt, ktorý treba len "spotrebovať". V hodnotení volím zlatú strednú cestu a dávam alibistické 3* a 6 / 10(27.3.2008)

 • Radyo
  ***

  Další z amerických remaků evropských filmů. Tentokrát se nejedná o žádný propadák, ale slušně odvedenou práci a jeden z povedenějších filmů Nicolase Cage v posledních letech.(25.7.2002)

 • Jacinda
  ****

  Ta konečná scéna mě hodně dostala. Člověk se v jednu chvíli cítí šťasně a svobodně a za chvíli už leží pod koly kamiony v nádherné přírodě. Ironie!(9.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace