poster

Obvyklí podezřelí

 • USA

  The Usual Suspects

 • Německo

  Die Üblichen Verdächtigen

 • Slovensko

  Podozriví

 • Slovensko

  Zvyčajní podozriví

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA / Německo, 1995, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MrHlad
  *****

  Nejlepší kriminálka všech dob hlavně díky hereckým výkonům, dokonalému scénáři a ještě dokonalejšímu závěru. Jakmile to člověk dokouká, musí se na to podívat znovu. A pak zase a zase. A stejně to nebude stačit....(24.8.2002)

 • Viktooorka
  *****

  Může se stát z obyčejné detektívky neobyčejná? I když napíšete zapeklitý scénář a zakončíte to nepřekvapující ale dechberoucí pointou, neobyčejnost tkví v hercích. Charismatický Gabriel Byrne odvádí veliký kus práce, dobře mu sekunduje Stephen Baldwin i Del Toro, ale mou pozornost strhává excelentní Kevin Spacey. Většinu film prakticky jen prokecá, ale já hltala každé jeho slovo a každý jeho výraz v obličeji. Atmosféra by se dala krájet, a i když každý vnímavý člověk ví, jaký zvrat přijde, dojem to nekazí. Singerova hra s divákem se povedla, nemám co vytknout, nemám slov. Zbyly mi jen vykulené oči, vlhké kalhotky a pocit blaženosti.(15.11.2010)

 • T2
  *****

  Rozpočet $6miliónovTržby USA $23,341,568Tržby Celosvetovo $37,200,000Bryan Singer mi týmto počinom len utvrdil aký je veľký talent a prínos pre filmový svet. V tomto malom snímku rozohral partiu, aká sa ostatným skúseným režisérom môže len snívať. Rozohraným príbehom po celý čas drží bravúrne diváka v napätí a popri tom zručne zvláda aj celú plejádu známych hercov, na čele s Kevinom Spacey a Gabrielom Byrne, tak aby pekne zapadli do deja a nijak ho zbytočne nebrzdili. Aspoň je vidieť kde sa pri podobných filmoch ostatný inšpirovali. /95%/(5.11.2008)

 • golfista
  *****

  Co k téhle dokonalosti ještě dodat ? Vynikající scénář, dokonalá režie, všichni "podezřelí" hrají jako o život a Keyser Söze, ten nepolapitelný ďábel ?.... však víte ! "Největší trik, který kdy ďábel předvedl bylo, přesvědčit lidi že neexistuje".(10.2.2003)

 • Superpero
  ****

  Keyser Soze je jeden z největších drsňáků na planetě, aneb Bryan Singer, jak ho ještě neznám. Líbilo se mi to...hodně.(27.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace